Jump to content

A13 allwinner nets lāgo


raapulis
 Share

Recommended Posts

Sveiki vīri,

 

Ie A13 AllWinner planshete, Ar Wifi atverot elementaaras lapas, delfi, apollo utt, planshete uzkaraas, ilgi laadee, kaapeec taaa - kaa salabot?

 

 

Paldies,,,

Labots - raapulis
Link to comment
Share on other sites

Un kura tad tā būtu? Es normāli lietojamu planšeti dzīvē neesmu redzējis... Šo rakstu no savējās pipo m6. Sūds, kas sūds, domāju ka dēļ softa un javas, jo parametri tā neko- pirms pāris gadiem datori bija švakāki... Principā zemē nomesta nauda, labāk būtu kādu b/u laptopu paņēmis...

Autoram varu ieteikt tikai pameklēt citu firmwari.

Link to comment
Share on other sites

Nexus 7 ir normāla planšete. Pirkt aparātu zem 100 latiem un cerēt, ka tas nebūs lēnāks par low end datoriem no 2006. gada ir neprāts.

Link to comment
Share on other sites

Mēģini ar ES Task manager sakārtot boot apps,man vēl iet Ram booster pro , tikko uzliku Baidu brovseri ru valodā...

Planšete PIPO S3 pro.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
ir tāda uberkūlā fīča kā undo rakstot tekstus.......?

Šitās komandas var dabūt ar jebkuru planšeti (ctr+v,z,x ....) Novelc normālu klavu "hackers keyboard" piemēram.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.pocketworkstation.pckeyboard

 

Un pat offisā bija tāds undo. 

 

 

Ar Wifi atverot elementaaras lapas, delfi, apollo utt, planshete uzkaraas, ilgi laadee
 

Palasot atsauksmes par to planšeti,izskatās ka vaina ir pašā planšetē,liels sūdzību skaits tieši par rekcijas ātrumu(atbildes) un arī par ļoti lagojošu taču. Varbūt svaigāka FW visu var izlabot.  Mēģināji iet ar citiem pārlūkiem? (ucweb HD,opera(chromium))

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

planšetēm vajag ik pa laikam uztaisīt resetu. Un man vismaz (uz pipo m3) firefox pārlūks strādā ātrāk nekā chrome un iebūvētais.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku baidu browseri,  izskatās sakarīgi,  bet hackers keyboard undo funkciju rakstot šeit komentārus nepielika.... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Mēģināju, vislabaak ir ar Dolphin, bet tik un tā lāgo! 


 

 

Palasot atsauksmes par to planšeti,izskatās ka vaina ir pašā planšetē,liels sūdzību skaits tieši par rekcijas ātrumu(atbildes) un arī par ļoti lagojošu taču. Varbūt svaigāka FW visu var izlabot.  Mēģināji iet ar citiem pārlūkiem? (ucweb HD,opera(chromium))

 

mēģināju, vislabāk ir ar Dolphin, bet tik un tā lāgo!Ievēroju ka Wifii ikona, lāgošanas brīdī paliek pelēka - visu laiku ir zila... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...