Jump to content

Pērku rūterus WRT54G/GL vai WL520GC cena ~7Ls (10eur)


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti tautieši!

 

Pērku rūterus, 2 gabalus. Interesē Linksys WRT54G (1-4 revīzija), WRT54GL vai Asus WL520GC. Tiks likts virsū DD-WRT. Cena aptuveni 7 lati vai 10 eur par gabalu! Gribētos abus uzreiz no viena pārdevēja!

 

Piedāvājumus lūdzu šeit vai PM.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Varu droši pateikt ka iespēja, ka augstākminētie agregāti kādam būs mētājušies plauktā ir aptuveni 0% un tie, kas strādājuši šo laiku, būs pie miršanas.

Priekš trakā vācieša wrt softa der samērā daudzi rūteri - labāk piemeklēt kādu pajaunāku, teiksim, no tp-link saimes.

Link to comment
Share on other sites

man ir itkā 2 tādi gabali un gribēju es no viņiem tikt valja, bet pamēģinot tos pašus tplink 940, ne man zona palika labāka, ne stabilāk internets gāja, tā ka upgreidam nebija jēgas paliku vien ar šādiem, precizāk man pat ir 3 54gl sava laikā iepirkti, vienam tik izblieza wan portu.

Link to comment
Share on other sites

Nomainot ūdens krānu, ūdens ātrāk tecēt nesāks. Fizika ir nežēlīga attiecībā uz elektronu plūsmu telpā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varu droši pateikt ka iespēja, ka augstākminētie agregāti kādam būs mētājušies plauktā ir aptuveni 0% un tie, kas strādājuši šo laiku, būs pie miršanas.

 

Augšminētais 54gl joprojām strādā daudzās vietās jau daudzus gadus, un atļaušos apgalvot, ka strādās vēl tikpat, kamēr galīgi nenovecos G standarts, ar tomātu vai ddwrt viņš ir praktiski nenokaujams verķis, turklāt daudzkārt stabilāks par jaunajiem lētajiem mēsliem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Teoretiski ir divi ASUS WL-520GC,viens ir pie manis,otram jābūt laukos,pašreiz netiek lietoti,vienam mainīts softs,laikam DD-WRT,ja pareizi atceros.Ja interesē nākošnedēļ varētu dabūt abus.Cena 20 eiro.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jap interese ir! Uzsit PM kontaktus!


 

 

labāk piemeklēt kādu pajaunāku, teiksim, no tp-link saimes.

 

Tp-linku kaut kā man negribējās! Pārāk daudz brāķi no viņu saimes ir gadijušies. Nē nu pa garantiju jau protams visu ko apmainīs, bet tikt līdz garantijai ir laiks un nauda un nervi, kas beigās jau saskrien laba aprāta vērtībā!


 

 

Augšminētais 54gl joprojām strādā daudzās vietās jau daudzus gadus, un atļaušos apgalvot, ka strādās vēl tikpat, kamēr galīgi nenovecos G standarts, ar tomātu vai ddwrt viņš ir praktiski nenokaujams verķis, turklāt daudzkārt stabilāks par jaunajiem lētajiem mēsliem.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Nu, man kaut kur mētājas pāris 54GL kas strādā korekti, ja neskaita kārienus ik pa laikam (nē, tā nav programmatūra - ne jau pirmo gadu ņemos). Ja atradīšu, piedāvāšu nosūtīt par post24 kašteles kodu.

Iespējams, jāataisa un jāpārlodē kondensatorus vai kas cits, bet tas nav izdevīgi, ņemot vērā jauna cenu.

Nu un ja ir 2 rūteri un tie ir svarīgi ikdienas darbā, tad nopirkt trešo rezervei jau nu nebūtu jābūt problēmai. Uzliekam to pašu softa versiju un pie vajadzības atjaunojam iestatījumus no kopijas. 

Cik zinu, ar OpenWRT arī 751 mikrotiks strādā, bet laikam jau šerps cenas lēciens, salīdzinājumā ar vecu 54GL būs.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Nu un ja ir 2 rūteri un tie ir svarīgi ikdienas darbā, tad nopirkt trešo rezervei jau nu nebūtu jābūt problēmai.

 

Šobrīd tieši tā arī ir domāts! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
viesturs0711

Rūteri iepirkti! Paldies biedram u233!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...