Jump to content

Info par google reklāmām un baneriem.


howitzer
 Share

Recommended Posts

Pardon par topika izveidošanu šajā sadaļā, nezināju, kurā sadaļā labāk iederētos.

 

Lieta tāda, kungi, mani interesē firmas, kuras nodarbojas ar reklāmas remārketingu. Skaidrošu saviem vārdiem, jo terminoloģiju īsti nepārzinu. Vajag kādu firmu, kura uzņemtos reklāmdevēja pakalpojumus. Respektīvi, lai klientiem pēc mūsu mājaslapas apmeklēšanas, citās lapās būtu redzami mūsu izveidotie baneri. Banerus mūsu firma izveidos pati, mums ir nepieciešams kāds, kurš to visu administrēs, nodrošinās baneru redzamību un menedžēs visu šo pasākumu. Vai kāds, lūdzu, var padalīties ar kādiem kontaktiem?

"Uzraku" firmu "digitalscore.lv", kura ar to nodarbojas, taču interesē arī citu firmu piedāvājumi, lai būtu iespējams salīdzināt.

 

Ceru, ka izteicos pietiekami saprotami un vienkārši (mana "IT" valoda nav pārāk labā formā).

 

Liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

 

 

lai klientiem pēc mūsu mājaslapas apmeklēšanas, citās lapās būtu redzami mūsu izveidotie baneri
Personīgi es pēc šādas reklāmas fiksēšanas savā pārlūkā rīkojos šādi. Iztīru visu lieko no pārlūka un nekad vairs neizmantoju konkrētās mājas lapas piedāvājumu pārsvarā tā no mani,kā klientu ir tikuši vaļā vairāki internet veikali.Lai gan cenas ziņā viņiem pat izdevīgāki piedāvājumi dažreiz. Uztveru šo par antireklāmu ne reklāmu.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Martinno, vai varētu palūgt kādu, konkrētu "šņagas kantori"? Es zinu,ka pakalpojumu sniedzēju ir daudz, bet mani interesē konkrētas firmas, konkrēti pakalpojumu sniedzēji, konkrēti kontakti. Paldies.

 

Tufjord, šajā gadījumā runa neiet par to, vai šī ir antireklāma, vai nav. Mana "augša" vēlas šādu pakalpojumu un tas ir izlemts. Ne man tur ko mainīt. Tāpēc, lūdzu, bez offtopica. Ja ir zināmi kādi pakalpojumu sniedzēji, būšu ļoti pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

Ir zināmi, ir izmantoti, bet ieteikt gan nevienu konkrētu negribu.

Ja tiešām vajag kontaktus, tad atsūti PM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...