Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Es biju pirms nepilna mēneša uz "Dieviņš pillā" - sievai un meitai patika - man sižets likās samērā garlaicīgs, vienīgais ko izbaudīju - aktrises talantu. :) 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, osscar teica:

Gribēju trīs dienas , kad bija iespēja par velti..nesanaca...vimba cope etc..nav rips  kadam ?

Kāpēc ta nav? :) Man ar nebij laika, tāpēc atļāvos savākt un pēcāk apskatīties. Tāds puspirātisms sanāk, jo it kā jau bij publiski izlikts. Paliels klucis, jo HD, bet nu nedēļu ir savācams te: https://fil.email/SNavb5u0  Noskatieties un man tiešām būtu interesanti lasīt atsauksmes. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pietika izturības līdz galam noskatīties Revidentu, ja būtu par stundu īsāka izrāde, tad varētu noturēt uzmanību uz lielisko, aktierspēli. Palika sajūta ka Hermanis par pamatu ir ņēmis PSRS laikus (nu ēdnīca noteikti) un ģerevņas kolhoza vidi. Info - sižets no Gogoļa 1835g lugas.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 11 stundām , Racer teica:

Karalis (Hermanis) ir pliks, vai tomēr

Salīdzinot ar foruma teātri, pliks gan :D

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, atšķirībā no daudziem projektiem katra nākamā sezona nav sūtīgāka par iepriekšējo. Pēc loģikas jābūt 4.tajai, ja vīruss visus nenogalinās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ieleja teica:

tas daudzu sēriju formāts patīk labāk par 1,5 stundām

vienkārši. interesantu filmu nav tik daudz, bet seriāls pietiek ilgākam laikam, sevišķi ja gadās kāds pavecāks neredzēts ar jau 3/4 sezonām.

Nesen uzgāju šādu eksemplāru For Life (2020), neteikšu, ka baigais šedevrs, bet nu, uz laukiem laps. 

Link to comment
Share on other sites

2020.04.8. , 20:04, 138 teica:

Iesakiet kādu labu sliktu postapo trešu.

Padalies vai atradi ko labu/sliktu? Tikmēr vari vēlreiz noskatīties 28 days later

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu postapo trešus, bet noskatijos atkal visas 6 sezonas Peep Show un Trainspoting abas daļas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skatos vecos labos Internus, ko savulaik tā arī nesanāca noskatīties. Esmu ticis jau pāri pusei. Manuprāt viens no smieklīgākajiem seriāliem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Stasss

Baumo, ka LMT viedtelevīzija uz svētku laiku piedāvā skatīt Dvēseļu puteni.

Kāds attapīgais, kas lieto šo draņķi varbūt var nejauši ieraut nāsīs to garadarbu?

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Neesi židas. Par godīgu samaksu pats to filmu caur Vimeo vari ieraut nāsīs.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

? Pat nezināju (vai negribēju zināt), ka šos jaunuļus var legāli par šenheļiem online noskatīties..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2020.04.14. , 10:38, ivo teica:

Skatos vecos labos Internus

Manuprāt viens no smieklīgākajiem seriāliem

Skatījos pasen, bet tolaik likās labs.

 

Varat ieteikt vēl kādas labas situācijkomēdijas, kur darbība notiek noteiktā nozarē/darbavietā?

Esmu redzējis klasiku Faulty Towers, patika, Come Fly With Me arī patika, The IT Crowd nu tā, aktierspēle laba bet gīkiskums 0.5/10 no gaidītā, Max Headroom līdz šim esmu divas sērijas noskatījies, patīk, bet nepatīk kvalitāte kādā tā pieejama videonomā Līcītis (varat ieteikt, kur ir labāka?), Black Books neesmu redzējis.

Kādas ir labas (jebkādas tematikas) jaunāko laiku britu situācijkomēdijas? @Zin..., @AndrisBB?

 

2020.05.4. , 11:02, laikamTak teica:

Jūtūbē arī ir.

Link to comment
Share on other sites

Uzsēdos netflixā uz La casa de papel ... Sen nebiju skatījies seriālus, šis kaut kā aizrāva.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , 138 teica:

Kādas ir labas (jebkādas tematikas) jaunāko laiku britu situācijkomēdijas?

 

Sitcomi:

* Peep Show

* The Inbetweeners

* Not Going Out (pirmās sezonas diezgan smieklīgas)

* Him & Her

 

Jaunākas, bet ne tik smieklīgas:

* Warren

* Witless

* Fleabag

 

Drāmas

* Normal People (pilnīgi jauna, bet ar daudz plikiem pupiem)  

 

Īstenībā jau daudz, grūti jau iedomāties, jo visulaiku ir labi un smieklīgi sitcomi kas iet 1 - 2 sezonas. Var jau sarakstīt visādas, bet lielā daļā būs grūti saprast kautko dēļ akcentiem, vaig pāris gadus UK nodzīvot lai saprastu :D , piemēram Derry Girls utt.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Neesmu redzējis kārtējo kaimiņvalsts "šedevru" «На Париж» par kara tēmu, bet apskats jeb recenzija man tīri labi patika.

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

bet lielā daļā būs grūti saprast kautko dēļ akcentiem

Uz UK akcentiem manas ausis spēj pieskaņoties, The Young Offenders noskatījos toļi bez subtitriem toļi izslēdzu subtitrus pēc pirmajām piecām minūtēm jo sāku visu saprast, bet dziļus amerikas pāķus vai nēģerus no rajona, nē, tos gan bez subtitriem nē.

Link to comment
Share on other sites

Divas Stīvena Kinga filmas. Abas aizrauj.

1.Gadsimta vētra. 

 

 

2.Langolieri.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man Stīvens Kings patīk grāmatu formātā, filmas čota neaizrauj.

Link to comment
Share on other sites

OO jā Langolieri man bij videokasetē, baigi patika (un vēl joprojām patīk).

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , aoma teica:

filmas čota neaizrauj

Grāmatas neesmu lasījis, bet patīk tā savādā noskaņa, kas bieži veļas no filmām pēc viņa stāstiem, bieži izmantotie tie paši aktieri, pats sižets, protams.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...