Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

optimuss

Cik tad pēdējos ~20 gados ir bijušas labas filmas? Lielākā daļa pilnīgi mēsli ar samāksloto teātra aktieru tēlojumu, nemākulīgiem režisoriem un lētiem specefektiem. 

+ ja nepatīk kāds no tiem top aktieriem (piemēram, A. Skrastiņš), kurus saliek visās filmās, tad vispār nav ko skatīties.

KEF tādā ziņā vismaz bija kkas citādāks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , vvv teica:

KEF patika

Murgs pilnīgākais. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

Murgs pilnīgākais. 

Murgs pilnīgākais ir liela daļa holivudas mēslu. Lūk kas ir murgs..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

liela daļa holivudas mēslu

Nevaru nepiekrist. Bet tas nekādā veidā nemaina to faktu, ka KEF ir pilnīgākais sūds.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

shortcutā tak KEF ir bez papildus maksas.. + ja esi jauns klients 1o mēnesi var dabūt bezmaksas..

 

nav jābūt obligāti tet klientam.. internets der jebkurš :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

nav jābūt obligāti tet klientam..

 

Pirms 4 minūtēm , CAP teica:

shortcutā tak KEF ir

Kā???

 

Bet viss ok, jau dabūts..

Link to comment
Share on other sites

pēdējās ko redzēju:

knives out - ok patika

midway - nu tā so so

1917 - nu arī tā pa maz akšena priekš kara filmas, bet nu likās interesanti tā nepatrauktā  "scēna" kaut  nekas jauns tas nav. Domāju, ka kamaberbidžs vai kā tur viņu - būs filmā, bet jams tik pēdējās min. parādījās ekrānā :D

 

Ko gribu vēl redzēt kad iznāks:

The Outpost - uz patiesiem notikumiem Afganistānā balstīts storijs + Letiņi arī ir tajā filmā "atainoti"

Greyhound ar tomu henku, kurš tagad izguļ koronu..

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Skatījos to 1917 kaut kad pavisam nesen un nevaru atcerēties par ko tur vispār bija runa... sižets – zīrou, var mierīgi sajaukt ar midway?

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Uz 1917 nav jēgas tērēt laiku.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , Stasss teica:

Kā???

https://www.shortcut.lv/videonoma/crime/the_foundation_of_criminal_excellence/ - te iekļauts shortcut films maksā.

https://www.shortcut.lv/videonoma/crime/the_foundation_of_criminal_excellence_premiere/ - te par atsevišķu maksu :D

 

https://www.shortcut.lv/pakalpojumi/

Shortcut Films

Vairāki tūkstoši filmu, seriālu, šovu un raidījumu bez reklāmas pauzēm par vienu ikmēneša abonēšanas maksu 7,99 Eiro/mēn. Pirmās 30 dienas izmēģini bez maksas.

 

 


Pirms 42 minūtēm , romajo teica:

:D  

kas tur tik smieklīgs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , CAP teica:

kas tur tik smieklīgs?

? tas, ka Shortcuts ir tāpat Tet izstrādājums

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

nav jābūt obligāti tet klientam

 

Labi, labi, nevajag man to velna shortcutu..?

Tik daudz es pats māku atrast..?

Gribēju nahaļavu vienkārši filmu dabūt, un dabūju.. devīgs biedrs mani aplaimoja..?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Shortcuts ir tāpat Tet

 

pirms 18 stundām , Stasss teica:

Bet gribu rādīt arī tur, kur Teta nav..

 

1 stundu atpakaļ, CAP teica:

internets der jebkurš

 

es par meitu, tu par kleitu.. turklāt shortcut pieejams neslēdzot līgumu.. reģistrējies, paņem bezmaksas mēnesi un tālāk vari nelietot. Vari arī lietot.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , CAP teica:

reģistrējies, paņem bezmaksas mēnesi un tālāk vari nelietot.

Tas jau sen izlietots.

Paņēmu savulaik, lai pārliecinātos, ka šis man nav vajadzīgs, tāpat kā SFilms..

Vēl atceros, ka samaksāju vēl par pāris mēnešiem, un noskatījos tieši nevienu filmu..?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ieleja teica:

mūsu platuma grādos

Pareizāk būtu teikt - mums, padomju skolās gājušiem... Kad tādi kā mēs izmirsim, nebūs vairs pie mums Staļingrada, Kurskas kauja un tamlīdzīgie daudzu atmiņās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , ieleja teica:

mūsu platuma grādos “cita” vēsture nekā Eiropā un ASV, mums visādas Kurskas kaujas, Volgograda, Staļingrada, bet nekādas emocionālas iesaistes par ASV pilsoņu karu vai Midveju

 

nu tas tev varbūt. Man krievu pasakas aka t-34  vai panfilovieši 1 : 300000 neinteresē.

šī laba filma :

 

https://www.imdb.com/title/tt4065552/

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

tieši nevienu filmu

varu piekrist.. man tā kā otrā dzīvoklī ir tet nets.. tad films bezmaksas :D Šad un tad sanāk kādu interesantu seriālu pačolēt, bet filmas tur visas vecas vai par atsevišķu maksu.. Vienīgi uz latviešu filmām vēl var trāpīties. Tiesa.. GO3 tagad izbliež pogas shortcutam..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , CAP teica:

Šad un tad sanāk kādu interesantu seriālu pačolēt, bet filmas tur visas vecas vai par atsevišķu maksu..

Jā, tas vispār kronis visam..? Tu itkā maksā par SFilms, lai čolētu filmas, bet lai noskatītos kādu labāku kino, tev atkal jāmaksā atseviški par filmu..? 

Link to comment
Share on other sites

Knaabis
pirms 4 stundām , osscar teica:

knives out - ok patika

Nākas piekrist - laba filma.

1) Darkest Hour (2017)

2) Bridge of Spies (2015)

3) Motherless Brooklyn (2019)

4) Once Upon a Time in Hollywood (2019) - savdabīga, kā jauTarantino gara darbs.

5) The Irishman (2019)

Link to comment
Share on other sites

Nez, attālinātās kultūras pieejamības vairošanas pasākumu ietvaros vai kā, bet fakts  - Jelgava 94 tagad ir jūtūbē:

 

Link to comment
Share on other sites

filma savdabīga.. na ļubiteļa.. Kā Jelgavas iedzīvotājs vismaz to 1x noskatījos.. :D

Link to comment
Share on other sites

Kurš no leģendārajiem filmu ierunātājiem krieviski ir ierunājis šo Network tulkojumu, kurš noklausāms šī video beigās?

 

 

Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 42 minūtēm , Racer teica:

Noskatījos 2011. gada vīrusfilmu

"Happīends" tur beigās ir mark of the beast, bez tā neviens ar tevi nerunās un savā mājā iekšā nelaidīs.

Labots - marrtins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

bet tā arī nevar saprast, ko īsti domā autori

viņi jau nedomā, brīvā komercfilma faktiem!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

te gan līdzības mazāk, bet tāpat aizraujoši

 

Jā, paldies, bet tas ir seriāls, es kaut kā no seriāliem bik atpūtīšos - Homelandu skatos, kundze Good doctor un ar to ir gana. Vienīgais ko nelaižu garām ir Black Mirror. Starp citu, ir vērts vēlreiz paskatīties sezonas, tāpat kā Breaking Bad. :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , jema teica:

Project

pirmo pasen jau pievārēju, otrā sezona gaida brīdi, kad uznāks vēlme pieķerties.. man sāk šķist, ka otro sezonu izlaidīšu.

Link to comment
Share on other sites

Šodien ieteikšu 2 kvalitatīvas filmas ko ne visiem būs iekšā noskatīties, bet nenāktu par sliktu.

 

Una gita a Roma / Прогулка по Риму (2017) – patīkama filma, var skatīties kopā ar mierīgiem bērniem, bet tā nav filma tikai bērniem.

https://www.imdb.com/title/tt5111490/

 

Swoon / Парк развлечений (2019) – tāds kā mūzikls, laba filma.

https://www.imdb.com/title/tt7402400/

 

 

Link to comment
Share on other sites

Отель "Белград" / Hotel Belgrade (2020)

 

Jautrs burlaku gabals ar īpašu mīļumu pret pilsētu un un mantotajām kultūras tradīcijām. Būtu jauki ja kādreiz tiktu uzņemta analoģiska filma par Hotel Rīga ar Lindu Mūrnieci Verdanas lomā, vai, pasarg Die's no grēka, galvenā varoņa Petro tēlā.

 

https://www.imdb.com/title/tt11903004/

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Вивариум / Vivarium (2019)

https://www.imdb.com/title/tt8368406/

 

Iznes mozgas labāk par vīrusu. Nez vai ir vērts skatīties kopā ar ģimeni, ja nu vien satirsties gribas. Noskatījos no vāka līdz vākam, lai kā arī otra pusīte šņāca.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Pārāk specifiska filma, būs Love or hate moments ar to vivarium

Link to comment
Share on other sites

Klau biedri, kāds no jums JRT Revidentu mēģināja noskatīties? Es neuzskatu sevi par baigo teātra fanu un intelektuāli, bet nu man likās pilnīgi garām - lieliski aktieri, bet tas režisora risinājums - Karalis (Hermanis) ir pliks, vai tomēr kādam patika? 

Link to comment
Share on other sites

Gribēju trīs dienas , kad bija iespēja par velti..nesanaca...vimba cope etc..nav rips  kadam ?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 21 minūtēm , Racer teica:

Klau biedri, kāds no jums JRT Revidentu mēģināja noskatīties? Es neuzskatu sevi par baigo teātra fanu un intelektuāli, bet nu man likās pilnīgi garām

Noskatījos, bet "neaizķēra". Nesaprotu teātra fanu eiforiju par šo izrādi.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

Klau biedri, kāds no jums JRT Revidentu mēģināja noskatīties? Es neuzskatu sevi par baigo teātra fanu un intelektuāli, bet nu man likās pilnīgi garām - lieliski aktieri, bet tas režisora risinājums - Karalis (Hermanis) ir pliks, vai tomēr kādam patika? 

Man arī nepatika. Neredzēju tai izrādei nekādu pievienoto vērtību. Tīri izklaidējošs materiāls, bet mūsdienās izklaides ziņā galīgi nav konkurētspējīgs.

JRT izrādes, kas man patika:

1.) Fundamentālists

2.) Vectēvs

3.) Dukši

4.) Linda Vista

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...