Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

2019.04.9. , 13:37, ieleja teica:

DIY:

Par šo paldies. Noskatījos ar interesi.

Rezumē - kārtīgam vīrietim ir vajadzīga garāža.

Un pilnīgs fui tam gudrītim, kas ir teicis (lasīju nesen par tendencēm), ka mūsdienās, būvējot privātmāju, garāža nav nepieciešama.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ivo teica:

Rezumē - kārtīgam vīrietim ir vajadzīga garāža.

Bet ne jau pie mājas (sievai blakus)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ju teica:

Bet ne jau pie mājas (sievai blakus)

Tas stipri atkarīgs no sievas rakstura :D

Bet vispār es, rakstot par garāžu, biju domājis vairāk par iespēju gar dzelžiem ķimerēties nekā par iespēju no sievas distancēties.

Arī garāžai pie mājas daudz plusu.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , ivo teica:

plusu

jā.. filmās redzēts.. iebrauc garāžā.. silts. un faktiski esi jau mājās.. :D nav nekur pa sniegiem/lietiem/aukstumu utt jāčāpo vēl mājās :D

Link to comment
Share on other sites

Plika garāža tāda dzertuve vien bija. Filma jau vairāk par to. Nu labi, ne par dzeršanu, bet par veču relaksāciju, kas būtībā dzeršana vien ir.   Normālu darbnīcu tajā iekārtot nevarēja. Parasti apvienoja divas blakus esošās garāžas un tad jau varēja ko pasākt arī ar dzelžiem.

Pati filmas ideja laba, bet diemžēl operatori gan brīžiem pašvaki. Tāds amatierisks līmenis bez statīva izmantošanas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Didzis teica:

operatori gan brīžiem pašvaki

Es domāju, ka budžets uzliek savus ierobežojumus, kas ietekmē rezultātu. Bet nu kaut vairāk būtu tādu vietējo filmu par sadzīvi!

Dzeršana... nu tā jau var всю физику на%уй свести jebkuru hobiju noirst - mednieki dzer, par makšķerniekiem vispār nerunāsim, mūziķi - tie vispār alnkāni utt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Baltkrievijas Centrālā izklaides kanāla ekstremāls realitātes šovs "Пары на Канары" pirms stundas ēterā aizgāja jau trešā sērija. Otrās sezonas ģenerālsponsors ir mūsu ģimenes draugi kā privātpersonas, šovā vieni no dalībniekiem ir arī viņu dēla ģimene, kurus arī labi pazīstam. Tikko atgriezāmies no filmēšanas vietas Turcijā un... nu nevaru atturēties ieteikt paskatīties šo šovu.

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2019.04.2. , 16:31, Racer teica:

Nu, nu, par Reiganu nav īsti ko pateikt labu, lielākoties PR pasākums par sasniegumiem

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

The Professor and the Madman (2019) - viena no pēdējo gadu labākajām Filmām, iesaku, ja kāds vispār tādas skatās!

Link to comment
Share on other sites

osscar

Toties pēc tās 4bk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , ieleja teica:

bet nespēju

Tas nekas, visiem nav lemts... 

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 10 stundām , ieleja teica:

nespēju

lai māksliniekus saprastu, dažkārt nākas kādu glāzīti ieņemt

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Reizēm ar glāzīti nepietiek, vajag jau lielākus tilpumus...

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

atkarīgs no ķermeņa konstitūcijas un vispārējā veselības stāvokļa, pie tam, īsts mākslinieks sapratīs, ko patiesībā nozīmē «kādu glāzīti»

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nav slikts:

 

Labots - Edis7
  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

2019.05.5. , 00:39, Racer teica:

Tas nekas, visiem nav lemts... 

Tā laikam ir - es piemēram nespēju noskatīties "Svešais starp savējiem, savējais starp svešiem". 2 reizes mēģināju, goda vārds :D

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
2019.05.4. , 23:56, ieleja teica:

mēģināju saslavēto Homo Novus

A bet es nekaunos no tā, ka esmu no laukiem, neinteliģents, nekulturāls un cinisks, saku, ko domāju un, ja TAS smird, tad saku, ka TAS ir sūds, nevis mēģinu diplomātiski izlocīties?. Ja kāds iedomājas, ka ir mākslinieks... nu tak aber lūdzu, vai tad žēl. Bet, ja man jautās, teikšu kā ir, ja nejautās, bet gaidīs piekrišanas pilnu sajūsmu... sorry, bet, ja vēl mēģinās man pārmest, ka es neko nesaprotu no kulturālas mākslas - piekritīšu un pasūtīšu?.

Skandināvu un austrāliešu detektīvi - vot tā ir lieta. Nu reizēm arī amīši tīri skatāmi. Pašreiz "Amnēzija" 2. sezona. Žēl, ka "Bestija" beidzās ar 4.to sezonu

Link to comment
Share on other sites

(labots)
2019.05.5. , 09:59, laikamTak teica:

lai māksliniekus saprastu, dažkārt nākas kādu glāzīti ieņemt

Māksliniekiem palīglīdzekļi nereti iet jau citās kategorijās.:drag:

Viņi ir īpaša tauta, un bieži vien loģiku var arī nemeklēt. Pietiek ar "noskaņu" un "es tā redzu", un līdzīga tauta var post factum virpināt ūsas un pie vīna glāzes mēģināt saprast dziļo domas lidojumu. Kura tur var arī nebūt vispār.

Labots - usver
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
pirms 2 stundām , ieleja teica:

man liekas, ka man manas problēmas ar latviešu kino ir tādēļ, ka izturos kritiski, nu kā mēs izturamies paši pret savu veikumu

Tīri personīgs viedoklis, neapstiprināts no autoritātēm? - palaižot labu, talantīgu, pieredzējušu teātra aktieri kino... sanāk nekas kaut kas ne īsti baudāms. Viņš nabags ņemas tur ar tādu pafosu it kā visu laiku vērstos pie zāles spēlētu zālei un gaidītu aplausus.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens rēcamais gabals ar necenzētu leksiku no Krievijas.

Noskatījos pirmās 2 sērijas, ir OK

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No filmām parasti neiespaidojos, bet pēc katras no pirmajām 2 sērijām rādījās murgi par tēmu. HBO pareizi dara, ka izlaiž pa sērijai nedēļā - ļoti spēcīgs gabals!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
laikamTak
2019.05.15. , 10:33, oxx teica:

ļoti spēcīgs gabals! 

Ir gan, jā. Bet īstena carpatriota apziņu jau nesadrupināt.

Cepuri nost, labs seriāls.

 

 

 

.

Labots - laikamTak
Link to comment
Share on other sites

Tāks, biedri, lai nepiesārņotu filmu topiku, pārnesu visu uz šejieni - tur var turpināt diskutēt. ;) 

 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc skaņas līmenis ir bijis pārāk augsts, nez arī kurā posmā - skaņa ir kaka. Lai nu kā - Minox leģenda (2007) .

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2019.05.15. , 10:33, oxx teica:

pēc katras no pirmajām 2 sērijām rādījās murgi par tēmu

Vakar noskatījos pirmo. Labi parādīts, kā toreiz viss notika. Domāju, ka diezgan reāli.

p.s. murgi nerādījās

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vismaz nav tik ļoti paredzama un savādāks skatījums par cilvēku robotu sadzīvošanu

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

AUSMA

Citēt

Filma atklāj, ka “izmežģītas” smadzenes ir bīstamas visos laikos. Arī mūsdienās.

Saņemieties!

800053593.gif?1560385110

 

:iiam:

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kino jau no pirmsākumiem ir bijis fantastisks smadzeņu mežģīšanas līdzeklis. To uzreiz saprata Vladimirs (cik zīmīgi) Uļjanovs. Mūsdienās klāt nācis vēl arī internets.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tad jau Tu kā cilvēks, kas šo fīču ir sapratis, pats neskaties? 

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka skatos, gredzenu pavēlnieks un hobits ir manā topā, bet, tiklīdz kino man mēģina norādīt uz "vēsturiskajām patiesībām", atturos. (ne jau skatīties, bet ticēt)

Link to comment
Share on other sites

Kurš ir tas avots, kur Tu smelies patiesās vēsturiskās patiesības? Skatos, par Ausmiņu esi ielicis ne pārāk glaimojošas grimases. Tiesa, es pats Ausmu neesmu redzējis. Tu "padomju" laikā paspēji padzīvot?

Link to comment
Share on other sites

Un kā vēl paspēju, mamma vēl dzīva, bet ari senākie senči nekad šādas briesmas nav stāstījuši, ja nu kaut kad Krievijā kaut ko tādu.... Pavļiks Morozovs etc.

 

Vārd sakot, tīrākā propaganda.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...