Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Paskatīšos, paldies. Btw, filmas.lv tagad ik pa nedēļai ieliek uz brīdi filmas 30 gadu jubilejai - tāds maratons. Šobrīd ir 90-to filmas. Drošības pēc savācu, jo Cilvēka bērns un Likteņdzirnas man FHD 1080 nebij. :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Racer teica:

FHD 1080 nebij

Opā, pa kluso apdeitojuši? Kādu laiku atpakaļ bija 720p. Bitrate tāds pašvaks 4-6MB/sec vai es nejēdzu paņemt?

Link to comment
Share on other sites

Tos nkc30 lielāko daļu, ieskaitot Likteņdzirnas, man neļauj skatīt... "Diemžēl filma Jums nav pieejama skatīšanai portālā!". Es tāds viens vai?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , marrtins teica:

Tos nkc30 lielāko daļu, ieskaitot Likteņdzirnas, man neļauj skatīt... "Diemžēl filma Jums nav pieejama skatīšanai portālā!". Es tāds viens vai?

Caur kādu pieslēgumu skaties? Man no mājām iet un tikko pamēģināju - no darba arī.

Link to comment
Share on other sites

Lattelekom. Provēju divus pieslēgumus (viens DSL, otrs optika). Vajjta būs jātunelē caur serveriem... Vēlāk papētīs smalkāk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , marrtins teica:

Lattelekom.

Tikko pamēģināju Tet Wifi, Zelta šprotes un LMT 4G - visus viss redzams. Hvz kas tev tur.

 

Link to comment
Share on other sites

Cilvēka bērns - jā, Likteņdzirnas un daži citi - nē! Atkal antivaxxerīšus diskriminē?!?!?

 

filmaslv-liktens.jpg.e020d83eed5866b5fe9b8a0f55b8f7f4.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nevis diskriminē, bet respektē viņu vēlmi lietot ierobežotu pakalpojumu klāstu :D

  • Atbalstu 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , marrtins teica:

Cilvēka bērns - jā, Likteņdzirnas un daži citi - nē! Atkal antivaxxerīšus diskriminē?!?!?

 

filmaslv-liktens.jpg.e020d83eed5866b5fe9b8a0f55b8f7f4.jpg

Marrtin, caur filmas.lv meklētāju vari nemeklēt. Likteņdzirnas un pārējās 29 (šobrīd ieliktas tikai 10) var skatīties caur speciāli izveidoto, viņu lapu - https://www.filmas.lv/nkc30/#

 

Man interesantākā no tām liekas, "Jaunie laiki šķērsielā". Vakar iesāku, pabeigšu skatīties brīvdienās. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Metrs teica:

Marrtin, caur filmas.lv meklētāju vari nemeklēt. Likteņdzirnas un pārējās 29 (šobrīd ieliktas tikai 10) var skatīties caur speciāli izveidoto, viņu lapu - https://www.filmas.lv/nkc30/#

Ahh, daleca, ka nav jāspiež "Uzzināt vairāk" un tur meklēt "Skatīties filmu", bet uzreiz popupā jāspiež uz bildes :fool:

 

Viss - atceļu pierakstu!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, pie durīm neviena [pagaidām] nav, bet viens trusītis čabinās ārā pa kupenām - nebūs pamucis no tavas fermas?

Link to comment
Share on other sites

2021.11.25. , 17:39, Racer teica:

tagad iesāku Meksiku

Tad jau turpinājumā El Chapo. Šis personāžs maz figurē Narcos: Mexico, vismaz pagaidām, varbūt 3. sezonā, neesmu skatījies, bet nu, ar nozīmīga figūra narko karteļu padarīšanā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
1 stundu atpakaļ, romajo teica:

Šis personāžs maz figurē Narcos: Mexico, vismaz pagaidām, varbūt 3. sezonā, neesmu skatījies, bet nu, ar nozīmīga figūra narko karteļu padarīšanā.

Nesen pabeidzu 3. sezonu, arī tur par viņu nav tik ļoti. 3. sezona ir vairāk par Amado

Labots - shadow118
Link to comment
Share on other sites

 

pirms 8 stundām , Metrs teica:

Likteņdzirnas un pārējās 29 (šobrīd ieliktas tikai 10) var skatīties caur speciāli izveidoto, viņu lapu - https://www.filmas.lv/nkc30/#

Paldies par viedumu - man prātā neienāca, ka jamais meklēs filmās, nevis uzspiedīs uz šo pašu saiti, kuru biji iedevis, paskaidrojot, ka ir ieliktas uz laiku. Izrādās, ka Marrtins ir ne tikai antivakceris, ibio!  :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nasafisiet topiku, tas augstāk domāts, Racer, es nemāku, vari tās sērijas zemē dabūt un linku atmest? Mamms mans datorā tikai ziņas lasa, TV šai ir labs, pats pirku, varētu iemest fleškā un aizbraukt ciemos :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Racer teica:

Paldies par viedumu - man prātā neienāca, ka jamais meklēs filmās, nevis uzspiedīs uz šo pašu saiti, kuru biji iedevis, paskaidrojot, ka ir ieliktas uz laiku.

Es nemeklēju neko filmās - uz spiedu "Uzzināt vairāk". Kāda velna pēc tad tur arī nevarētu atskaņot to filmu, "uz laiku", bet tikai ekskluzīvi tajā popupā? Līdz šim, kad publicēja citas izlases "uz laiku", piemēram, filmas ar Brauna mūziku, tad varēja skatīties no filmas linka.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , romajo teica:

Tad jau turpinājumā El Chapo. Šis personāžs maz figurē Narcos: Mexico, vismaz pagaidām, varbūt 3. sezonā, neesmu skatījies, bet nu, ar nozīmīga figūra narko karteļu padarīšanā.

CIk saprotu cita brigāde taisījusi - ir vērts?

 

pirms 5 stundām , base7 teica:

Šajā gada laikā jāskatās ziemassvētku filmas.

Piemēram, https://www.filmas.lv/movie/1180/

Ir gan. Š beidzot normālu ielikuši - vienu brīdi bij nerestaurēts SD ar 6 Mbit bitreitu. :D  Tagad Baiga vasara ir greizi uztaisīta un ielikta - blūraina un ar 30fps. Būs rīt jāuzzvana, lai paskatās ko sadarījuši. 

 

Fleška gluži nesanāks, bet var sadomāt, ja nodzīšu slinkumu (tagad ir daudzi veikali, kas strādā arī bez sertifikātiem, nu Tu saprati :D ). Visas, kas iepriekš liktas jau savāktas, šitās pēdējā laikā:

 

image.png

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

Būs rīt jāuzzvana, lai paskatās ko sadarījuši. 

Pie reizes pabaksti, lai normālu bitrate uzliek tiem FHD - kādus 10+mbps :D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marrtins teica:

Pie reizes pabaksti, lai normālu bitrate uzliek tiem FHD - kādus 10+mbps :D 

Apskaties to Baigo vasaru - tur ir pisecc, kas ir kļūda. Neborzī, ja? :D

Link to comment
Share on other sites

Racer, nezinu, vai Tavos spēkos, Vella kalpi vella dzirnavās joprojām ir pisec, nu kā vienu klasikas daļu var atjaunot, bet otru nē...

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

CIk saprotu cita brigāde taisījusi - ir vērts?

Laikam citi, bet nu, po ļubomu Netflix. Ja nesalīdzina ar Narcos, tad ir tīri skatāms.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, paldies, palūrēšu kad būs laiks. To Narcos un Meksiku noskatījos forsāžas režīmā - patika. :) 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Apskaties to Baigo vasaru - tur ir pisecc, kas ir kļūda.

Vakar jau apskatījos - ātri aizvēru :bad:

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Racer, nezinu, vai Tavos spēkos, Vella kalpi vella dzirnavās joprojām ir pisec, nu kā vienu klasikas daļu var atjaunot, bet otru nē...

Niu vispār man ir atjaunoti, neatceros no kurienes, moš no Shortcut. Gastronom čerez uļicu! ;)  

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , base7 teica:

ziemassvētku filmas

ko darīt tiem, kas neieredz ne tos svētkus ne tiem veltītās filmas?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

ko darīt tiem, kas neieredz ne tos svētkus ne tiem veltītās filmas?

Stūrī klusi pīpēt. Vai vienkārši labi pavadīt laiku, skatoties uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

He he - "klasika"! Kas gan to varēja iedomāties, ka nākotne tik ātri iestāsies. Tik vien kā jāizvēlas tikai perspektīva :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Es nejauši uzgāju to filmu - pēc režisora. Man viena no visu laiku TOP filmām ir Lielais Lebowskis un arī "Kur sirmgalvjiem nav vietas" patīk. :) 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...