Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Gaumes lieta. Man pirmajā vietā ir Mūrs, otro dala Kreigs ar Brosnanu, tad Daltons ar Koneriju utt. Katram savs. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Labākie jau laikam tomēr Austin Powers un Johny English. 

Tie originālie bojeviki visai neskatāmi, tākā Toma Krūza filmas.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu vai tas vairāk saistīts ar aktieru fizionomiju vai filmas sižetu, bet tāda sajūta, ka Mūrs un Brosnans strādāja "tīri un ar prātu" (kā man patīk :-)), savukārt Kreigs darbojas kā "prasts killeris" (pēdējo neesmu redzējis).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Pukinens teica:

savukārt Kreigs darbojas kā "prasts killeris"

Uz to pusi. Man arī Bonda filmas ar Kreigu izskatās vairāk kā spēcīgi bojeviki, kuros Bonda filmu stiliņš pazudis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Man pirmajā vietā ir Mūrs, otro dala Kreigs ar Brosnanu, tad Daltons ar Koneriju utt.

Man Daltons bija pirmais Bonds, ko redzēju, videomagnetofonu seansu laikmetā :D. Viņš palika labākais. Konerijs pats, pats... Pēc tam Brosnans, pēc tam Mūrs, pēc tam Kreigs, Leizenbiju pat neatceros, kaut filmu skatījos.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Man pirmajā vietā ir Mūrs

Piekrītu... Bet grūti salīdzināt tā laika filmas ar mūsdienu, citi tikumi, cita kinematogrāfija... 

Pirms 56 minūtēm , AndrisBB teica:

Austin Powers un Johny English

Powers man par jēlu, English gan labs... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Athlons teica:

Piekrītu... Bet grūti salīdzināt tā laika filmas ar mūsdienu, citi tikumi, cita kinematogrāfija... 

OO jā. Tieši viendien trāpīju uz kādu no veciem bondiem (šķiet, Goldfinger.). 10 minūtes izvilku, bija jautri. Bet tad apnika...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , mafijs teica:

sen aizmirsta filma

es pat neesmu jamo redzējis, ja tā padomā... neko darīt, būs jālabojas šovakar... :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Nez.. pēc dinamikas, asuma man tieši jaunie bondi labāk patīk. Esmu redzējis pilnīgi visas Bonda filmas. Pagājušā gadā bija iespēja iekš tet (shortcut), šogad ir visas iekš viaplay. Vecās filmas var skatīties kā komēdijas..

 

tas racer komentārs ar jauno Q.. nu.. jams filmās jau vismaz 3 vai 4 ir :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2021.11.12. , 18:24, CAP teica:

pēc Bonda kā reiz var noskatīties

pirmā varētu būt laba, bet nu tā otrā par šķībacainajiem - nu i nah

Link to comment
Share on other sites

Vakar mēģināju skatīties Skyfall. Filma pilnīgs mēsls, tiku līdz Āzijas debesskrāpjiem tālāk neskatījos. Tad jau veca Midsomeras sērija ir interesantāka.

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, M@R$$ teica:

Pavilka uz klasikām.

Šodien rindā piektais. Tas, kurš elements. 

Tik sen nav redzēts.

Nesen ar noskatījos. Kaut kad biju pačakerējies un uztaisījis ar lv pieckanālu skaņu. Ehh, kādreiz bija laiks ņemties. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Edarts iedeva pieeju savai filmai uz svētkiem, kā parasti, pa skarbo, bet der 😆
 

 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pa svētkiem atkārtoti  noskatījos Dvēseļu puteni un Pilsētu pie upes. Nostiprinājās pārliecība, ka balvām vajadzēja virzīt otro, bet pirmā tāds lēts trešās šķiras bojeviks vien ir.

Kairišs malacis, ne visi tagad uzdrošinātos izredzētos saukt tā, kā viņi paši sevi sauc, bet citi vairs nedrīkst...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Homo Novus netiku pat līdz pusei, tāpat kā visām Ēķa filmām, nu nez, varbūt man ir pārāk nesakropļota humora izjūta?

Grāmatu jau diez vai esi lasījis...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā Dvēseļu putenis ..filma un grāmata nav salīdzināmu...piļsētai pie upes man beigas salauza smadzenes..ok..zinu tas nav svarīgi ...doma un.ttt

Link to comment
Share on other sites

Var jau arī ar filmu grāmatu pārspēt. Trīs vella kalpi Rutku Tēvam bij ne tik optimistiki, beta abas Leimaņa filmas pārspēja visu.

Tagad pat, uz valsts svētkiem jau citu nebija ko parādīt, kā veco klasiku.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

Var jau arī ar filmu grāmatu pārspēt. Trīs vella kalpi Rutku Tēvam bij ne tik optimistiki, beta abas Leimaņa filmas pārspēja visu.

Rutku Tēva darbi(ne visi)  ir brīvi pieejami netā. Lasīt viņus būtu Ok,bet ar kādu progr. ? 
Iepriekš thx, ja ieteiktu prog. šiem failiem, ko lietot  w10,vienk. negribu experimentēt instalējot ar dažādām nekomerc/komerc. versijām,pielikumiem.  

Labots - Edis7
Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Edis7 teica:

ja ieteiktu prog. šiem failiem

Nu lasīt uz monitora vai mobilajā jau nu nav prāta darbs, ja negribas kļūt par pastāvīgu okulista klientu. Tam paredzēti e-grāmatu lasītāji, izvēle plaša. Bet ja nu tomēr acis nav žēl - kaut vai Calibre - var gan lasīt, gan rediģēt, gan konvertēt starp formātiem (skrīnšots no Calibre, pats gan lietoju ne lasīšanai, lai visu pārkonvertētu uz FB2 un vajadzības gadījumā šo to piekoriģētu).

1949825570_Beznosaukuma.thumb.jpg.1dd1e08e84c78c8df897a76c777dbced.jpg

 

Vai arī FBReader, der visām platformām. Pats gan acis nečakarēju un lietoju šo.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Velns, patriotiski noskatījos to Homo Novus... tā i nekā nesapratu... laikam esmu pārāk no laukiem, inteliģences pietrūkst 😁.

Link to comment
Share on other sites

Nebiju redzējis, tāpēc uz svētkiem noskatījos visas trīs Šķērsielas (ltv7 rādīja) dokumentālās filmas.

Patika.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vēl ir tāds Haali Reader, bet, ka jau teica Calibre ir laba.

Man gar ir elektronisko grāmatu lasītājs, gremo visu, un arī lietošana ir līdzīgi, kā īstu grāmatu lasot, reizēm gribas saslapināt pirkstu :)

Link to comment
Share on other sites

2021.11.20. , 19:33, aoma teica:

Homo Novus netiku pat līdz pusei, tāpat kā visām Ēķa filmām,

Nesalīdzini pirkstu ar... Ar Ēķi tur nav nekāda sakara un filma ir reāli kičīga, Eņģeļu studija ir cita dimensija (ok, bet tur ir katram sava izjūta)... ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja te ir kāds, kam pieeja Disney+ , šodien sāk rādīt 8 stundu (!!!) filmu par Bītlu pēdējām dienām pirms izjukšanas. 

Gan jau kaut kad kaut kur būs pieejama, noteikti gribētos redzēt.

Te visai plašs raksts par tēmu, tikai krieviski, ko tagad jau ne visi saprot.

Link to comment
Share on other sites

Kad noskaties, saglabā, uzmet privāti uz kāda hostinga, neiešu jau tādēļ abonēt multenes, jādomā, ka tās nav 18+ :)

Link to comment
Share on other sites

2021.11.20. , 22:35, Edis7 teica:

Lasīt viņus būtu Ok,bet ar kādu progr. ?

Vēl ir tāda Kindle for PC.

Link to comment
Share on other sites

2021.11.11. , 20:08, Jurkins teica:

Reiz tā bija ar filmām par brusļikiem. Tagad nesaprotu, kā to varēja skatīties.

Nu nez, tieši tās Brūsa lī filmas vēl tagad varētu skatīties, ne visas protams. Tajās tie kautiņi diezgan kvalitatīvi uzttaisīti. Bet nu, jā, daudzi jaunībslaiku "šedevri" vairs nav skatāmi.

Link to comment
Share on other sites

Uznāca bzdinkšs un noskatījos visu Бандитский Петербург. Tagad lūru Narcos. Pirmās trīs sezonas noskatījos, tagad iesāku Meksiku.

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kam šķiet, ka Latvijā viss ir slikti un sliktāk nevar būt, varu ieteikt noskatīties krievu filmu Самые счастливые на Земле. Tā ir klasificēta kā dokumentāla, bet, ņemot vērā, ka filma ir iestudēta no sākuma līdz beigām, to droši var pārklasificēt par mākslas filmu. Žanrs? Pirmā doma ir - ka komēdija Sašas Barona Koena stilā, bet, kad saproti, ka tā un vēl sliktāk dzīvo 25M cilvēku, šķiet, ka drīzāk būs drāma. Vai šausmene par zombijiem.

 

P.S. varam atcerēties, ka paši mēs bijām turpat un priecāties, ka vairs neesam.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

Uznāca bzdinkšs un noskatījos visu Бандитский Петербург.

Starp citu pavisam neslikta.

Man vēl patika Tajni Sļedstvija kaut kādas n pirmās sezonas, lai gan var skatīties arī tālāk.

 

Bet, jā, kā raksta @basic...

 

1 stundu atpakaļ, basic teica:

varam atcerēties, ka paši mēs bijām turpat un priecāties, ka vairs neesam.

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādam ir pieseivoti raidījumi, "Kāpēc viņi dara tā", jeb iespējas tos dabūt? Man arhīvs tikai nedēļu, ievajadzējās, gribētu muterītei parādīt, šī kaut kā palaiduse garām :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...