Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

nē nu viss skaidrs, rakstīju jau par to - Kannās tas der - bet man kā vēsturniekam, tpu copmanim  - tas biku kremta  :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , ieleja teica:

Dubultslazds

Pirms tam bij pirmizrāde filmai "Kino un mēs". Man patika.

Link to comment
Share on other sites

Šonedēļ kinovakaros man Krievijas kulta filmas Брат (1997), Брат-2 (2000), Сёстры (2001), Бумер (2003) un Бумер-2 (2006).

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd pa LTV1 rāda filmu "Mūžīgais dzinējs. Raimonds Pauls". Esmu subjektīvais Maestro fans, iesaku. :)

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

2020.12.28. , 00:41, osscar teica:

The undoing..visi slavē...ķeršos klāt..

Patika. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Racer teica:

subjektīvais Maestro fans

Pēc tā kad viņš aizvēra Operetes teātri un tā vietā radās pritons, šis zēns man vairs nav autoritāte!

Tāds pats frukts kādi sēž valdībā, pērkama ielasmeita.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ieleja teica:

Operetes teātris nav palicis kā izcila kultūras vērtība

Nu katram jau savs, bet man operetes patika, un lai iedzīvotu viņi tajos trakojos gados bija uztaisījuši kā kabarē ar galdiņiem, palika ļoti labs iespaids no pēdējās izrādes, žēl ka Pauls aizvēra ciet būdams kultūras ministrs, atas kas radās pēc tam, visu iemeslus uzreiz nolika pie vietas.

Filmā Teātris ir skati no operetes.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , jema teica:

Pēc tā kad viņš aizvēra Operetes teātri

Pats besījos par šo, bet uzzinot par visu bildi, varu tikai pateikt no konteksta - īpaši variantu viņam nebija, izņemot - iet pret sistēmu, bet nu pohh. Es cienu ImKu un Paulu kā komponistus, nevis kā sabiedriskos vai politiskos darboņus. Tā ir Tautas vaina, ka ievēlēja jamos - laikam daudziem likās, ka ja ir talantīgs vienā jomā, tad gan jau varēs arī visu pārējo. Tā gluži nesanāk - Iļjičam par ķēkšu tomēr nebij taisnība. 😛

 

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Kā tas ir?🤔

Tas ir tā, ka ja māki lasīt visu teikumu, nevis pa vārdiem, tad rodas izpratne par teikto. Piemēram, subjektīvais Maestro, vai subjektīvais Maestro fans. Būs Tev rēbuss PiekDienas naktij... :D 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Racer teica:

Būs Tev rēbuss PiekDienas naktij...

Savu rēbusu vari risināt pats.. Ei nu saproti domugraudu, subjektīvs fans. Un ja arī pats Maestro mums esot tik tīri subjektīvs, tad ko tur..

Bet nu labi, pazemīgi atvainojos ka uzjautāju un aizskāru vieda prāta māksliniecisko lidojumu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

pazemīgi atvainojos

Bhh. Es domāju, ka ampelējies. Man laikam sūnaini ar humora izjūtu, atvainojos. Vnk gribēju pateikt, ka iesaku paskatīties tiem, kam patīk Pauls, jo man patīk ne tikai viņa daiļrade, bet simpatizē arī kā Personība. Tāpēc pieminēju to vārdu "subjektīvs". Neņem ļaunā. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos LTV ēterā, baigi forši, pusotra stunda paskrēja kā nemanot. Vienīgi žēl, ka ēterā SD bildē, bet nu tas jau citās foruma tēmās apspriests daudz un dikti.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Racer teica:

Es domāju, ka ampelējies. Man laikam sūnaini ar humora izjūtu, atvainojos.

Nē, šoreiz uzprasīju, jo tiešām īsti nesapratu domu. Jo neliekas, ka šis vīrs ir kritiku pelnījis, tāpēc man šis apzīmējums, subjektīvais Maestro lika aizdomāties, ko ar to īsti domāji.. 

Atvainojos arī ka asi reaģēju. Pašam pēc smagas darba nedēļas bišķi drošinātāji pārdeguši un uz jokiem prāts šodien vairs nenesas..😑

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Dexs teica:

pusotra stunda paskrēja kā nemanot.

Man arī. Vienīgi pietrūka kadru no nesenās vēstures tā kā tapa mūzika "Homo novus" - bija LMT straumē, moš vēl ir klipi. Tur Pauls mētājās ar gabaliem kā ar simtnieku banknotēm - izdomā, uzspēlē, ai šis nepatīk, davai savādāk - Talants mums uzdāvināts nejauši. :) 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Dexs teica:

Vienīgi žēl, ka ēterā SD bildē

Savāc 720p no replay. Sūnains jau nu ir, bet tāpat labāks ka pa TV https://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/207370/ltv-dokumentala-filma-muzigais-dzinejs-raimonds-pauls

 

Kad uzspiedu save as, parādījās šāds, varbūt noder :)

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Play lai skatītos, Convert lai saglabātu. Tik linku protams pareizo.

 

vlc2.png

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Tur linku nevis IP adresi.

https://ltv2060.cloudycdn.services/storet/_definst_/tmsp00060/vodt/01/6f/297501/i81_K20-1400-0.smil/chunklist_b2500000_sleng_t64SEQ=.m3u8

 

vlc2.png

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

TAvs links gan strādā! Kā viņu noseivot?

Link to comment
Share on other sites

Tur pat kur Play, tur spied Convert. Izvēlies formātu, destination failu un Start. Pēctam Play.

Kādu laiku gan aizņems, atkarībā no formāta.

 

Screenshot from 2021-01-09 01-33-54.png

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Paldies!!!! Vienkārši esmu tups!

Link to comment
Share on other sites

Es no LSMa (un ne tikai) noceļu vēlāk noskatāmo materiālu ar edžes pluginu? All video downloader professional.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

TS formātā?

Info:LTV dokumentāla filma «Mūžīgais dzinējs Raimonds Pauls»  Ieraksts.mp4

image.png

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Racer teica:

Konteiners kāds

Kaut kas šim līdzīgs 

Bet jau nopietni, tad paplašinājums ir mp4

konteiners.jpg

Labots - M@R$$
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju ar VLC Video H-264+MP3 - gan mp4, gan TS. Atšķīrās izmēri un TS skaņa kaut kur nesakrita ar bildi. Sen neesmu ar vilkšanu nodarbojies, gan jau ka ir arī labāki tūļi.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam noder.

 

VLC tāds diezgan ķēpīgs instruments, bet nu tākā tas pieejams arī uz Windows, tad to izmantoju kā piemēru.

Ja man pašam vajadzētu, tad visdrīzāk vienkāršāk ar GStreamer. Uztaisi pipelainu, pa lielam dari ko gribi, atdali skaņu pārkodē utt.

Tīri paņemt tiai video un parādīt uz ekrāna:

gst-launch-1.0 souphttpsrc location=https://ltv2060.cloudycdn.services/storet/_definst_/tmsp00060/vodt/01/6f/297501/i81_K20-1400-0.smil/chunklist_b2500000_sleng_t64SEQ=.m3u8 ! hlsdemux ! decodebin ! videoconvert ! videoscale ! autovideosink

https://gstreamer.freedesktop.org/documentation/hls/hlsdemux.html?gi-language=c

 

Pārējais tīri brīva vaļa fantāzijai. Mierīga var skriptot, lai automātiski izvelk linku no lapas utt. Mixēt video utt.

Lielākā daļa video pleyeri ir tikau GUI uzlikts pa virsu Gstreamerim. 

 

http://4youngpadawans.com/gstreamer-real-life-examples/

https://docs.nvidia.com/jetson/archives/l4t-archived/l4t-3231/index.html#page/Tegra Linux Driver Package Development Guide/accelerated_gstreamer.html

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jā, šī izrāde tiešām ir super! Esmu to apmeklējis dzīvajā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir vērts reizi Igauņu puišus apskatīties. Kaut kad bij pa LTV ar tulkojumu, nebij laika apskatīties, tagad ieraudzīju Shortcutā - tur tikai ar titriem. Piemaucu no replay.lsm LV skaņu un noskatījos visu filmu. Jautri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

Piemaucu no replay.lsm LV skaņu un noskatījos visu filmu.

Rezultātā tā filma Tev ir tādā formātā, ka vari kautkur uzlikt? Slinkums ebīties, ja vari uzlikt, tad pm.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī interesētu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...