Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Jā, ambīcijas ir. Man noteikti nebūtu žēl to 40 vai 50 eiro, bet derētu pirmo sēriju redzēt, lai saprastu vai interesē, jo no tā reklāmas video neko nevar saprast.

Link to comment
Share on other sites

Palīdziet atrast vienu filmu. Amerikāņu, šausmu/fantastika. Pāris bijušie karavīri (pāris puiši un meitenes) atgriežas no karadarbības zonas tuksnesī, kur viņus sakodis vilks? Atgriežoties mājās, viņi dusmu uzplūdā pārvēršas vilkačos...

Esmu pārracis kaudzi filmu (ieskatot filmas par vilkačiem), bet tā arī neesmu atradis īsto. Latvijas televīzijās tā filma nav rādīta, ja kas.  To laikam (bet neesmu pārliecināts, ir veidojusi The Asylum studija, tātad mazbudžeta darbs).

Līdzīgi šīm te, bet tā nav īstās:

https://rezka.ag/films/action/6855-psy-voiny-2002.html

https://film-uzhasov.ru/oborotni/boevye-psy

 

P.s. Pēdējā laikā esmu aizrāvies ar trash tipa filmām.

 

Link to comment
Share on other sites

varbūt šī - War Wolves (2009)  2.9/10

Spoiler

A special forces unit heads back to the USA to hunt down a soldier infected with a werewolf virus. Little do they know that three of the female soldiers serving in the unit have also been infected and transformed into she-wolves.

 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , base7 teica:

Tā ir īstā!

Saprotu, ka par gaumēm nestrīdas, bet tiešām "to" var skatīties?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ja kāds vēlas vieglu, romantisku, happy end filmu tad "Ode to Joy" būs tieši laikā.
https://www.imdb.com/title/tt3009772/

Charlie (Martin Freeman) has a neurological disorder where strong emotions, especially joy, make him faint. He lives with his brother. Working as librarian gives him a quiet environment but then Francesca (Morena Baccarin) enters the library and his life.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.11.16. , 23:57, ieleja teica:

man nepatīk melnbalts kino

Man ar, bet tomēr nopirku to biļeti pa 40 eirām. Izskatās, ka būs daudzmaz jautrs kino, jo aktieri ir forši un tai tīzerī ceru, ka nav salikts viss labākais no 10 sērijām. :D 

P.S. Skaidrs, ka novilkšu, bet nedalīšos principa pēc vismaz gadu - vajag atbalstu Māksliniekiem. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Gan jau kaut ko ierakstīšu. 

 

P.S. Neesmu te nekad dalījies publiski ar filmām (it sevišķi latviešu), bet nu ja brīvi ir pieejamas, piemēram, replay, vai filmas.lv, tad tas ir cits stāsts, jo online serviss bieži gļuko... 

Link to comment
Share on other sites

Беспринципные - pēc pirmās sērijas šis likās tīri skatāms - ir par ko parēkt, nedaudz necenzētas leksikas un nedaudz pliku pupu :)

https://www.filmpro.ru/materials/72964

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ivo teica:

nedaudz necenzētas leksikas un nedaudz pliku pupu

 

Izksatās, ka būs man seriāls brīvdienu rītiem :mrgreen: Ir vairāk par vienu sēriju jau iznācis?

Link to comment
Share on other sites

2020.11.24. , 16:46, Racer teica:

Veikalā ir 7 no 8

Nu jau ir visas 8 sērijas pieejamas

Link to comment
Share on other sites

Jā, piecas noskatījos, pārējās pēcāk - ir ok vienreiz noskatīties ar vīna glāzi un aizmirst - vēlreiz toč neskatīšos. :) 

Link to comment
Share on other sites

2020.11.21. , 00:39, ieleja teica:

neliela recenzija tiek sagaidīta...

Noskatījos šovakar pirmo sēriju kopā ar famīliju. Man un kundzei patika, jaunkundzei īpaši nē. Mazliet sākumā tas melnbaltais formāts pabesīja, pēc tam pieradu. Forša aktierspēle ( tur ir Aktieri!), kas atsver satura pārmudrīšanu. Nez kā būs tālāk. :)  

 

Nu jā par tehniskām lietām - jokaina platforma - reāli nevar paskatīties ar dajebkādu Smart TV vai Androīdu un IOs. Caur browseri lūrēt kastēs ir patizli. Var jau no kompja HDMI vadu vilkt, vai Chromecast utt. izmantot, bet nu tas mani piebesīja, tāpēc izdomāju savādāk - savācu visas 10 sērijas. :D 

 

Izšķirtspējas ar interesantas:

2160x1080 3,2 mbit/s

1800x900 2,15 mbit/s

1440x720 1,4 mbit/s

1080x540 0,85 mbit/s

960x480 0,7 mbit/s

720x360 0,45 mbit/s

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , ieleja teica:

"Полицейский с Рублевки"

Pirmās bija labas kad viņi vēl ņirgājās par situācijām, kā iepina nopietnību tā sapisa seriālu! 

Ieteiktu tev ЧУМА! Ņirgājās par ziņām un situācijām valstī, ir brīžiem ideju vājums, bet nu labs 7.0 no manis

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu legāls (samaksāju tos 40 eiro), mēģināju caur dažādiem pārlūkiem, ir D.

Link to comment
Share on other sites

Es nekādā veidā nekritizēju jamos, tik izsaku pārdomas. Nākamnedēļ uzzvanīšu un parunāšu lai piedomā uz nākotni. Sīcim skolā jau par attālināto mācību platformu padiskutēju ar direktori (konstruktīva kritika 20%, ieteikumi 80%) un bik labāk kļuva. :) 

Link to comment
Share on other sites

2020.11.24. , 14:12, ivo teica:

Беспринципные

 

@ivo - paldies par šo! Pirmā sērija noskatīta, jāsāk otrā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Citēt

Paldies par daudziem viedokļiem un atsauksmēm par JRT kino!
🎥"AĢENTŪRA ir labākais novembra vakaru pavadīšanas veids! Šis bija gadījums, kad 10 stundas/teātra nevienam nebija par daudz. Labākais, kas pēdējā laikā redzēts."
🎥"AĢENTŪRA melnbaltais baudījums atstāj neizdzēšamu estētiski intelektuālu nospiedumu dvēselē. Tā nav televīzija, tas nav kino, tas ir vizuālais dzejolis. Jau pēc trešās sērijas ir neskaitāmas latviešu kinovēstures cienīgas epizodes."
🎥 "Gribētos kādas 100 sērijas un tikpat brīnišķīgu skaņu celiņu."
🎥 "Gandarī melnbaltā kadra estētika, kas balstīta mūsu modernās fotogrāfijas tradīcijā, nesteidzīgais ritms, 2020.g. Rīgas iemūžināšana, aktierdarbi un arī iespēja redzēt jaunos."
🎥 "Ar katru sēriju patīk aizvien labāk. Turklāt, ja par citu teātru stundu garām digitālā formāta izrādēm maksāts 5-10 Eur, tad arī 10 sēriju cena ir ok."

Tad ko man darīt? Pirkt to 16 Gb flešku  par 1€, vai atturēties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , laikamTak teica:

Vai viegli būt jaunam?

Būsi vecs, uzzināsi.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2020.11.27. , 23:42, Racer teica:

et nu tas mani piebesīja, tāpēc izdomāju savādāk - savācu visas 10 sērijas

Man arī doma iegādāties, bet kā tad tur ir, var lejuplādēt un tad skatīties (man Enigma kaste), vai tikai caur pārlūku?

Link to comment
Share on other sites

Nav tur opcijas "lejupielādēt". Man bij iespēja vai nu caur Android kastes web pārlūku, vai no datora pārlūka caur Chromecat uz TV. Abi varianti nebij diezko skatāmi (nu lab - es piekasīgs). Tāpēc novilku izmantojot PC browseri un pāris tūļus un tad skatījos ar Mediapleijeri jau novilktos failus televizorā.

P.S. Par to cik labi Enigmas browseris (ja tāds ir) attēlos - nav ne jausmas.

Link to comment
Share on other sites

Nē, man tieši interesē kā novilkt, lai var no kastes skatīties nevis browsera. Kādus tūļus izmantoji?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...