Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Gestapo
2020.04.22. , 14:45, marrtins teica:

Nedaudz šizas


Laikam dēļ savdabīgās šizas bija vērts 1x noskatīties, bet tā, nekas īpašs, imbd vērtējums, manuprāt, maķenīt pārspīlēts. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja kādu interesē, rīt (7.jūnijā) plkst.22.00 iekš TV6 varēs vērot Latviešu filmu 

Kriminālas Ekselences fonds.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labs krievu seriāls - СОДЕРЖАНКИ. Pagaidām ir 2 sezonas 2019. un 2020.g.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds grib satikt Zāru, Dūdaru, Bebeni vai kādu citu, tad 22. jūnijā plkst.15.00 (pēc vasaras laika) iekš LTV1 varēs vērot Skroderdienas Silmačos. Versija 2020.

P.s. Ņemot vērā epidemiologu ieteikumus, aktieri centīsies viens no otra ieturēt 4 olekšu distanci.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Līgo svētkiem tuvojoties, Nacionālā Kino centra (NKC) portāls "filmas.lv" sadarbībā ar Latvijas filmu studijām dāvina skatītājiem jau trešo tiešsaistes festivālu "Latvijas filmas pasaulē", kas risināsies 20.-24. jūnijā, portālu "Delfi" informē NKC pārstāve Kristīne Matīsa.

 

https://www.delfi.lv/kultura/news/screen/janu-laika-portala-filmaslv-bez-maksas-vares-skatities-latviesu-kino.d?id=52242851

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Noskatījos augsti novērtēto Joker (2019). Nez, mani galīgi neuzrunāja. Nevaru ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Krievi nesen izlaidushi tieshaam kaartiigu filmu nevis kaarteejo Menti pret Bandiitiem sizhetu. Filmu var turpat youtube noskatiities bet lai nepiesietos sheit gadiijumaa ja copyright likshu treilervideo:

A no amerikaanjiem vareetu Rocky tipa filmu cieniitaajiem patikt shii filma ko arii var atrast youtube:

 

Labots - Arcane
papildus
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2020.07.19. , 23:55, ieleja teica:

ar piespiešanos nomocīju

Jā, man šis pēc 1.sērijas gāja tā fonā, tāpēc arī minēju par uzņemšanas stilu un kvalitāti. Bet atzīšos, ka pat nesapratu, kādas beigas gaidīt. Vot ja Spīlbergs pie šitā būtu pieķēries.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , 138 teica:

Bet tiešām kruta filma.

Nu es kopš tās reizes, kad palīdzēju ieprogrammēt frekvenčnieku sūknim, kurš no kautuves telpas sūknē asinis, cenšos abstrahēties no reālās pasaules pērkot steiku, karbonādi vai jebkuru citu dzīvnieku izcelsmes pārtikas izstrādājumu. Bet no tā visa var secināt, ka pasaule ir pilnīgi materiālistiska, nu jebšu simulācija? absolūti materiālistiska, citādi karma mūs visus sen būtu aizlaidusi uz elli.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
2020.07.4. , 15:31, Arcane teica:

Krievi nesen izlaidushi tieshaam kaartiigu filmu nevis kaarteejo Menti pret Bandiitiem sizhetu.

Nu nez, visai sieraina :( 

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja Toms Henks, tad jāskatās, tur nav variantu

Link to comment
Share on other sites

2020.07.19. , 23:36, Jurkins teica:

vai tik toč nedzīvojam simulācijā ?.

Ir daudz teorijvarianti(Matrix, Jupiter Ascending, Trooman Show, 5th Element u.tml.) par sho teemu bet viens ir skaidrs. Iistaa realitaate nebeidzas pie 5 manjaam(redze, dzirde, garsha, tauste, ozha). "Vajag tik rakt!" kaa samurajs to rakstiija. Iistaa izpratne par realitaati rodas kautkur pa vidu starp labo un ljauno un tur ir iepiiti speeki ko nevar apvest ap stuuri(failsafe). Pats ar neticeeju kameer nepiedziivoju shounto savaa dziivee ko nevar vaardiski paskaidrot taapeec par to teemu apnjirdz. Un neesmu indigo. Vienkaarshi truth-seeker.

2020.07.22. , 15:16, marrtins teica:

Nu nez, visai sieraina :( 

Daljeeji jau ir taisiita sierainajaa stilaa bet sizhets tad ir zoliids.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Arcane teica:

Vienkaarshi truth-seeker.

Kas ir tavuprāt labākā filma par kemtreiliem?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Arcane teica:

Iistaa realitaate nebeidzas pie 5 manjaam

Vai vispār eksistē "īstā" realitāte?, bet tas ir citā tēmā.

Link to comment
Share on other sites

2020.07.24. , 09:08, Jurkins teica:

Vai vispār eksistē "īstā" realitāte?, bet tas ir citā tēmā.

Eksistee bet kaadaa veidaa tieshi tas pasaakums darbojas to zin tikai iistais "Dievs"(peedinjaas jo nav skaidra Radiitaaja definiicija jeb apraksts iznjemot Visuvarens un Visuzinoshs un Visuruuposh) vai tie kas to sisteemu uzlika vai arii "Velns"(kas ved prom no apgaismiibas) un|vai izredzeetie nevis viltus Dieviibas. Mums tikai dod ideju nojausmu podskazkas. Es arii ljoti daudz gadus tam negribeeju ticeet un mani pat audzinaaja lai tam neticu bet izraadaas ka tieshaam "The spoon is not real" bet "Cake is real". Dziives skola aplauzh visus. Tas ir taspats kas ar Citplaneetieshiem(pat vecbiedri kautkad ir shito iespeeju pieljaavushi). Patiesiiba ir stipraaka par meliem ilgterminjaa. Informaacijas laikmetaa nav paaraak gruuti apjaust domu..

 

Nostaljgjijai seriaali.

Taapeec nevajag domaat ka fanot par to kaa buutu ja buutu ir "indigo"isms. Jebkursh normaals beerns fano par shaadaam lietaam un es savu beerniibu veel atceros.

Labots - Arcane
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Arcane teica:

un|vai izredzeetie nevis viltus Dieviibas. Mums tikai dod ideju nojausmu podskazkas

Patiesība ir Tur Ārā! Lai Spēks ir ar Tevi!

Link to comment
Share on other sites

2020.07.29. , 23:07, drunk_lizard teica:

arcane, tak jaaj ar savu sjizu uz notepad, pats jau tur paspeeji paziimeeties un pasuudzeeties, cik sjeit visi ljauni 😆

"Nesaki ko Man dariit un es neteikshu kur Tev iet." Es saprotu ka opiishiem skauzh puishelismi bet pretplivat. Nepatiik liec ignore. Tachu Tu kljuudies par jaunieshiem. Nesen dzirdeeju ka tie kas savu beerniibu atceras bija veel trakaaki par muusdienu Millenials.

 

Ontopic:

 

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2020.08.30. , 19:05, AndrisBB teica:

Kautkā neredzu riteņus,

Ja tu par pepelacu  (ja kas - no gruzīnu pepela= taurenis), tad riteņi bija, bet vēlāk laikam novāca (kaut kad pasen lasīju Danelijas atmiņas par filmas tapšanu).

2236079.thumb.jpg.9483e96077a6efec5ab2f56daaaf1352.jpg       1175106861_400px-__.jpg.cf2959587e7b6a38e86689985f768c95.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Laikam šī krievu fantastiskas filma, kura, kaut arī sākumā liekas pilnīgs sviests, uzskatāma par vienīgo izdevušos PSRS un arī jauno laiku Krievijas vērā ņemamo rezultātu. Pirms un pēc tam pēcāk vieni vienīgi slima suņa murgi.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , aoma teica:

Pirms un pēc tam pēcāk vieni vienīgi slima suņa murgi.

Nestāsti.

Bija «Ļeņins Oktobrī», «Ļeņins Polijā», «Ļeņins Parīzē»...

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsi Ļeņins un šautene...

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ak, jā. :D  Bet toreiz jau bija tikai viens cilvēks, pārējiem vēl bija smadzenes jāpiepravī :D

Link to comment
Share on other sites

Un kā tad "Krievu brīnums" :D  - 2  pilmetrāžas sērijas par sasniegumiem, garlaicības kalngals (esmu gan tikai kādas 15 min no 3 stundām paskatījies :D ). Vienos kursos mums vieslektors no Maskavas stāstīja, ka, neatceros kurš no slavenajiem režisoriem, pateicis ka to pašu parādīs 5 minūtēs - un izdarījis (parādīja mums to īsfilmu - tur strādnieks ar pamatīgu veseri uzbliež pa laku - aiziet dzirkstelēs kaut kāda triecienceltne, uzbliež otrreiz - aizbrauc lokometīves, uzbliež trešo atkal kāds sasniegums - un tā līdz sputņikam un kosmosam - īsi un kodolīgi).

 Bet vispār - ir daudz labu tā laika filmu, pēdējos 20 - 30 gados gan grūti ko labu atrast (nemeklēju jau arī).

Link to comment
Share on other sites

raiviic: es runāju par zinātniskās, jeb tolaik vel nezināmo ārzemju versiju fantasy žanru, izņemot Kin-dza-dza, nekā cita praktiski nav. Neatceros vairs filmas nosaukumu, bet tur pat mūsu Artmane, jauniņa bij paņemta, filma vienalga galīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

Solaris? Tarkovski nevajadzētu uzreiz mēslainē likt... :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , aoma teica:

Neatceros vairs filmas nosaukumu, bet tur pat mūsu Artmane, jauniņa bij paņemta, filma vienalga galīgi garām.

Туманность Андромеды , 1967

image.gif

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , aoma teica:

kaut arī sākumā liekas pilnīgs sviests

Tieši tā, pirmoreiz skatījos vēl, var teikt, bērnībā, likās pilnīgs murgs. Tolaik dvēsele prasījās pēc zvaigžņu kariem😁. Tagad ar baudu jau vairākas reizes esmu noskatījies. Šķiet, ka Danelija bija ceļotājs laikā 😁.

Link to comment
Share on other sites

Bija savulaik padlaikos viena filma, kurai nosaukumu neatceros, un pēc atmiņas par sižetu sagūglēt nesanāk. Bija gan miliči, gan arī no fantastikas. Darbība notika ap laiku, kad mainījās rubļi - kautkāds pipars bija kautkādā rūpnīcā vai kur atradis kautkādu pazemes gaiteni, caur kuru varēja staigāt starp mūsdienām un pirms naudas reformas laiku. Šis to izmantoja savtīgiem mērķiem, un filmas beigās šamo jau tvarstīja miliči tā gaiteņa "abās pusēs"

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds atminas nosaukumu PSRS (?) filmai, kur kāds džekiņš mūkot no huligāniem paslēpās kaut kādās "durvīs" un tur bija sērkociņi, kurus pārlaužot, izpildās vēlēšanās?

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...