Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

androidz
5 hours ago, e = d said:

seriālā Westworld

Man ļoti patika šis seriāls.

Link to comment
Share on other sites

inteens

Sotņa, manuprāt labs fantastikas seriāls,filmas.. hvz, R E Final Chapter.

Vai xXx: Return of Xander Cage.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
On 2017.03.24. at 5:36 PM, shark15 said:

piesmiets cik zinu nee.

Jau atcerējos - tas biezais skandināvs, kas šim piedāvāja darbu tajā megakorporācijā, kkādos apstākļos pēc tusa aizgāja ar kkādu citu skandināvu mājās un vālējās. Man sieva tajā momentā pajautāja - kādu kuiņu tu skaties?! 

Bet tā seriāls puslīdz ticams, atšķirībā, piemēram no CSI Cyber... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šovakar jau otro reizi noskatos filmu Gold 2016. Spēcīgs gabals, viss kā dzīvē. Tiem, kas zina kas ir izvēles.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , abi teica:

Šovakar jau otro reizi noskatos filmu Gold

Labs, arī noskatījos pāris dienas atpakaļ. Viena no retajām filmām, kurai neparedzēju notikumu gaitu. Nebija jau tā, ka baigi gribēju atkost, vienkārši bija interesanti, kā ta viss beigsies, bet ...

Based on a too good to be true story.

Link to comment
Share on other sites

The Founder 2016

Lielisks gabals par fruktu kurš radīja McDonalds

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@abi, Tu te citā topikā biji kaut kādu franču filmu ieteicis, atgādini lūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Vari nedomāt - atradu - 

Automātiskā auto faniem iesaku noskatīties franču komēdiju A Fond (2016) - viss kā pa notīm un pie alus ir pie reizes arī skaists skatāmgabals.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos krievu Время первых, labi uzņemts, vismaz ne sliktāk kā Apollo 13, kam šī tēma patīk iesaku noskatīties!

Link to comment
Share on other sites

5/12/2017 , 23:16, abi teica:

Šovakar jau otro reizi noskatos filmu Gold 2016. Spēcīgs gabals, viss kā dzīvē. Tiem, kas zina kas ir izvēles.


Tiešām patika.
Varu ieteikt kaut kur līdzīgu (arī realitātē balstītu) – The Big Short. (2015)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā esmu iecienījis audiogrāmatas, bieži vien interesantāk nekā filmu skatīties. Problēma tāda ka sadomāju apvienot patīkamo ar lietderīgo un konstatēju ka nemāku atrast plašus interneta universālveikalus ar atvērtām sētas durvīm, kuros būtu liela izvēle vieglai, izklaidējošai literatūrai audiogrāmatām ANGĻU valodā. Ja te nedrīkst ieteikt, varbūt nepaslinkojiet un PM uzrakstiet, a?

Link to comment
Share on other sites

Tas taču genocīds! Tajā veikalā sētas durvju nav, bet pirkt!!! un vēl par tādu naudu?!??!?!? 27 USD, heh, par veciem filmu scenārijiem... nē, tas ir priekš muļ(fu)amerikāņiem. Ar lielveikalu bij domāts torrentizēts uzņēmums

Labots - abi
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, biju uzskrējis, bet... kaut kāda dīvaina tā vieta, katra otrā grāmata krievu autora un jau dzirdēta orģinālā un neko daudz viņas arī tur nav, palasot komentārus nemaz negribas sākt kačāt

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos šeit ieteikto Gold 2016. Super, sen nebiju kaut ko tik labu redzējis. Iesaku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kāds vēl nav pamanījis, jau kādu laiku tiek demonstrēts Preason Break 5, pats gan vēl neesmu skatījies, bet nu Skofilds ir augšām cēlies. Tad vēl šis tas jau iet vaļā: Fargo 3, Better Call Saul 3 un ja nu kādam interesē kkas vesternveidīgs jaunums ar Pīrsu Brosnanu The Son.

Link to comment
Share on other sites

Personīgais viedoklis - 5. sezona Prison Break.. vāja atblāzma iepriekšējām. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@rubb, bij te jau pat diskusija par jamo. :)

Man savukārt sakārojas vēlreiz šo noskatīties:

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Racer teica:

, bij te jau pat diskusija par jamo. :)

Vai ir daudz filmas, par kurām te jau nebūtu kādreiz kas runāt? Ja visu liksim tikai ko unikālu, šeit vēl neredzēti, tad vai tikai šeit diskusija neapstāsies...

Piemēram es šodien noskatījos Tikšanās vietu mainīt nedrīkst, tagad uzliku šo, tāpēc šo filmu pieminēju...

Link to comment
Share on other sites

Necepies, es to vairāk biju domąjis tądā griezumā, ka vari lapas paškirstīt atpakaļ un palasīt viedokļus. ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nu kādam nejauši Interni patika, tad iesaku Полицейский с Рублевки. Tagad sākās 2. sezona. Skaidrs, ka humora izjūtas ir dažādas, bet sēžu un rēcu. :D

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 15 stundām , Racer teica:

Полицейский с Рублевки

Par šo "muļķfilmu" brīžiem smējos balsī, šefs tur ir vienkārši psc. Apakšpulkveža lomas atveidotāju atceros no viena krievu šova, kur šamais un co parodēja dažādas filmas un raidījumus, par to ar varēja ierēkt.

pirms 18 stundām , Racer teica:

Man savukārt sakārojas vēlreiz šo noskatīties: https://youtu.be/aS_d0Ayjw4o

 

Ja vēl nav redzēta varu ieteikt noskatīties The Man Who Knew Infinity (2015). Patiess stāsts par indiešu matemātikas ģēniju.

Labots - romajo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2017.05.17. , 23:00, Racer teica:

Noskatījos šeit ieteikto Gold 2016. Super

Noskatījos, zašebis!!!

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 1 stundas , romajo teica:

sāku skatīties, bet atlūzu. kad pamodos, jau gāja beigu titri. vot i nesaprotu tagad, vai atlūzu dēļ tā, ka filma garlaicīga, vai dēļ tā, ka biju «saguris».

Link to comment
Share on other sites

Arhaiskas franču mūzikas cienītājiem Dalida 2016 - Based on the true story

Šito filmu, nu, ja tas būtu iespējams, būtu jāskatās pirms Kill Bill, lai labāk saprastu no kurienes Tarantīno izrāva galvenās varones tēlu un mūziku.

Labots - abi
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Šodien biju noskatīties T2 Trainspotting. Daudz labāka kā biju gaidijis, soundtraks arī ļoti labs.

Vakar pat noskatijos pirmo daļu, lai atsvaidzinātu atmiņu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar noskatījos Split, man jau baigi patika, vispār šādas (par prāta spēlītēm) filmas tīk. Stāts par čomaku ar personības dalīšanos, kurā sadzīvo 20+ personības un kurš nolaupa trīs skuķus. Beigas filmai tādas, ka personīgi man prasās pēc turpinājuma.

Link to comment
Share on other sites

2017.05.15. , 23:44, jema teica:

Noskatījos krievu Время первых, labi uzņemts, vismaz ne sliktāk kā Apollo 13, kam šī tēma patīk iesaku noskatīties!

 

Šamie jau izcepuši jaunu "kosmosāgu" pēc patiesiem notikumiem САЛЮТ-7:

 

Link to comment
Share on other sites

andromeda

Laba filma, nevertejiet vinu pec treilera.

 

 

Ka ari Batltais tigeris.

 

 

Labots - andromeda
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...