Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Larijssene

Nu man likās interesanti dēļ tā kā varonis visu to nostrādāja, lielisks nobeigums! Un vispārībā ideoloģija kopumā.


p.s. - Vēl varu pielikt sarakstam tādas filmas kā: Assault On Wall Street, Interview With A Hitman, Butter, The Iron Giant, Equilibrium, Tremors, The Tournament, Idiocracy, Big Fish, Hard Candy, The Triplets of Belleville.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Man šo rullīti skatoties , ienāca prātā raksts http://infoagentura.wordpress.com/2014/01/29/perversiju-legalizacijas-tehnologija-overtona-logs-socialo-izmainu-modelis/ , par to , kā perversiju padarīt par normu . Un šeit pat nav svarīga motivācija , šeit ir svarīgi tas , ka Tā ir iespējams . Esmu pietiekoši sens , lai teiktu , ka kādreiz tā nebija , bet nu jau tas kļūst par ziņu ikdienu ....

Tieši tādā pat kontekstā , mani dara bažīgu tādas aizraujošas filmas ,kā bēgošais cilvēks un bada spēles utt. , Kur bariņš lumpeņu ir ieguvuši iespēju kontrolēt visus pārējos cilvēkus . Perversija? Jā , bet mūsu apziņā mēs izdzīvojam , kā mēs šādā situācijā rīkotos , un tādējādi akceptējam .

Es ieteiktu apskatīt ( par gadiem neatbildu )

City of god

Requiem for a Broken Dream

All invisible children

Black cat white cat , kā kolosālu farsu tam , par ko mēs cepamies

Un visbeidzot - ёлки visas trīs daļas ... naivas , bet cilvēcība vispār ir naiva :)

Link to comment
Share on other sites

No jaunākām: 12 Years a Slave, Prisoners, Cloud Atlas, Dallas Buyers Club, The Counselor, The Intouchables

No Klasiskāmām: Cidade de Deus, Trainspotting, Drive, Schindlers List

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rush, Метро (salkans sviests, neatbilst realitātei, bet vismaz aizraujošs un ar normāliem specefektiem), Географ глобус пропил, "12" (Mihalkova filma), Мы из будущего (pirmā labāka par otro) un, protams, Balabanova filmas (pārsvarā ir YouTube).

Link to comment
Share on other sites

Varētu patik, varētu nepatikt:

 

No drāmām : Mud, The intouchables, The place beyond the pines,

No ekšena, krimiķiem : Zero dark thirty,  Tinker, tailor soldier, spy ,    Argo, Killing them softly

No komēdijām -Seven psychopaths, The kings of summer

No doķenēm - The other dream team, Klitschko

No padumja, bet izklaidējoša ekšena - Dredd, Pain and gain, Pacific rim

 

Līdz 2012 ir vairāki tūkstoši labu filmu, kuras daudzi laiž garām un skatās trešo reizi pārtaisītos Spaidermenus.

 

 
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Ja kaut ko iesakāt, tad vismaz žanru pieminiet, a to skatīties lubeņu treilerus negribās.

 

Manas trīs kapeikas. 

The Ring

Psycho

The conjuring

1408 (nē nav 14-88 :D )

[rec]

sinister

 

Nu kaut kādas tādas šausmenītes. 

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

The Conjuring ja taa ir taa, tad vinja ir balstiita uz patiesiem notikumiem. Sinister ir labs soundtracks. Un peedeejaa no sausmu filmaam kas mani aizraava. 1408 labs skataamgabals ar humorisku pieskanju.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Jūs tiešām ticat tam sviestam, ko reklāmās raksta, ka filma ir "balstīta uz uz patiesiem notikumiem"?
Nepietiek ar "Blēras raganu"? Toreiz tas aizgāja un tagad tik mauc, jo publikai, redz patīk - kā izdzird šo frāzi, tā zināms skatītāju loks ir garantēts.

Par tēmu: izrādās, sieva nebija redzējusi "Dievi sajukuši prātā" abas pirmās daļas, (trešā ir galīgi garām), arī pats vēlreiz noskatījos, bija atkal jautri :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka filma ir "balstīta uz uz patiesiem notikumiem"?

Ja filma patika, tad nav slinkums googlē paskatīties pēc tam par konkrēto tēmu kaut ko. Protams, ka Holivuda ir Holivuda un bieži patiesums apakšā ir, bet tam ar filmu jau ir pavisam mazs sakars, tik vien kā tēma, varbūt notikumu vieta un galvenā varoņa vārds :)

Link to comment
Share on other sites

Tu par tiem jeņķiem, kuri, noskatījušies "Da Vinči kodu", pirka lāpstas un brauca pie itāļiem bagātības rakt? :D
Google, t. sk. Wikipēds, ne tādas vien pasakas sastāstīs, vajag tik rakt :)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Grand Budapest Hotel

Wolf of the Wallstreet

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Ja no pēdējo laiku fantastikas:

Inception

Guardians of the Galaxy

Pacific Rim - ja patīk lieli roboti, ne transformeri.

 

 

Google, t. sk. Wikipēds, ne tādas vien pasakas sastāstīs, vajag tik rakt

Luvrā ir speciālas Da Vinči koda ekskursijas.

Link to comment
Share on other sites

androidz
"Dievi sajukuši prātā" abas pirmās daļas

Opā, ir vairāk par vienu daļu? 

 

 

Labākais, kas pēdējā laikā ir redzēts - "True Detective" (lielisks) un "Fargo".

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

"Sapņu komanda 1935" vakar noskatījos. Tā kā mani basketbols neinteresē pilnībā, tad pašas spēles epizodes uztaisītas tiešām ļoti labi un spēj aizraut jebkuru. Ja filmā nebūtu vairākas pavisam salkanas un pārspīlētas epzides, tā būtu ļoti laba. Bet nu jebkurā gadījumā skatāms gabals izklaidei draugu kompānijā.

Link to comment
Share on other sites

Visas pēdējā laika šausmenes, atvainojos par vārdu, bet ir reālas kakas.. nu nav skatāmas.. ne arī šausmīgas.. tik miegu un garlaicību uzdzen. Nevar ne salīdzināt ar Jeepers Creepers, Kukurūzas bērniem un citu klasiku..

Link to comment
Share on other sites

Agrāk saldējums jau ar bija garšīgāks un valsts iekārtas labākas :)

Link to comment
Share on other sites

Varat ņirgt bet man reizēm aiziet ciet širmis un skatos japāņu monstru filmas - Godzillu un ne tikai.

Nupat izraku tādu Space Amoeba. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, šodien TV3 sāks rādīt jaunu ASV seriālu Under the Dome. Iesaku, pirmo sezonu noskatijos rekordīsā laikā. Tagad gaidu otro sezonu.

 
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kas taa ir par filmu kur notiesatam izpilda naves sodu. Ja paliks dziivs tad palaidiis briiviibaa.

Link to comment
Share on other sites

+1 tikko nolūrēju S2E5

Vispār skatāms, bet diezgan stipri atsit Jerico, tāpēc ir juška "kaut kur redzēts". Bet nu jā - S.Spielbergs un S.Kings tak....

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

šausmas!!! vai tiešām šeit visiem dzīve tik salda ka "povaļno" skatās šausmu filmas? Man pat "ezītis miglā" uzdzen šermuļus nu nevaru es saprast kā var skatīties tās preteklības.   Varu ieteikt noskatīties krievu filmu "Stiļagi" manuprāt labākais ko krievi ir radījuši pēdējā desmitgadē

Link to comment
Share on other sites

Veca filma (2004.g.) Troja, bet laba. Šodien noskatīta .

Tikai te jau visi skatās tikai jaunās filmas :)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

bij feina filma Saulessvece nu tāda bērnišķīgi dvēseliska, sen nav manīta - noskatījos to un uzzināju ka auto izpūtējos ir jābāž kartupeļi

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, pavasarī rādīja 

Hakera dc++ ir vienam keksam tāda, ja kāds vispār dc++ atceras :) 

Link to comment
Share on other sites

Atceras, bet nu sprāgst nost tas. Oi, kādreiz populārākās filmas arī bērnu/ģimenes varēja 3 minūtēs nokačāt un sākt skatīties.


Vēlāk RevConnect.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...