Jump to content

Acer Aspire 5742G DDR3 RAM


mezazvers
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kaut kā neiet ar RAM apgreidu, kompis acer aspire 5742g Core I3, 4gb RAM, Esošais ram Nanya DDR3 PC3 1333mhz 1,5V. Nopirku Cruical ar tādiem pašiem parametriem ielieku laptopā slēdzu iekšā tālāk zilais logs un "PC run in to a problem" un momentā izslēdzas, lieku bootable ram test uz flesha lieku testēt, tikko sākas tests tā parādas krāsaini kubiki pa visu ekrānu un tests atslēdzas.

Vecais ram iet ok abos slotos, jaunais neiet ne atsevišķi ne kombinācijā ar esošo. Dodu uz garantiju, pēc mēneša atbilde, ka konstatēts defekts, dabūju jaunu (arī Cruical) lielu iekšā, identiski tas pats, Neiet! Atkal uz garantiju, atkal atbilde ka konstatēts ražotāja defekts, domāju varbūt viņiem tur partija ar brāķiem, šoreiz samainu pret Kingstone, lieku iekšā atkal identiski tas pats!!!

Wtf, esmu mega neveiksmīgs, vai kaut kas darās laptopā, Cik esmu licis ramus gan saviem vecajiem gan draugu laptopiem nekad nekas tāds nav gadījies. Kaut kāda nesaderība??? Bet ja ražotājs atzīst ka brāķis?!

Link to comment
Share on other sites

Varbūt viņam vajag low voltage ramus un esošais kaut pēc parametriem 1,5V tomēr spēj strādāt uz pazeminātām voltāžām, kurpretīm jaunie nē. Ne velti crucial tieši šim modelim kā upgrade piedāvā 1.35V kitu

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu pieminēt, otrais Cruical rams bija 1.35V, pēdējais kingstone atkal 1,5V, tā ka vēl jo vairāk nesaprotu!

Labots - mezazvers
Link to comment
Share on other sites

Es tā tagad nesaprotu. No garantijas atdeva neejošu? 2reiz?!

Vai tu biji aizsūtijis tikai ar oriģinālo atmiņu?

Link to comment
Share on other sites

Oriģinālo nekur nesūtīju, tā kā strādā tā strādā, nopirku papildus 4gb un to man 2x mainīja un pēc tam abas reizes atzina ka esot brāķis, tagad man jau ir trešā ram plate pa garantiju un atkal identiski simptomi.

Link to comment
Share on other sites

Nu, pag, tad vajag to 4Gb ko tu pērc notestēt citā laptopā! Moš teu tā mātene viņus "asimilē"?

Tāds joks bija ar kaukādu MMX pentjiku. Vot neaceros mātenes ražotāju... mātene asimilēja SD-RAMu, kurš tālāk grāva nost citas mātenes. Bij doma to māteni iedot kādam lāmam datorservisam kas čakarē klientus :)

Es gan nesaprotu kā var Acer serviss mainīt uz garantiju RAMu ko esi pircis citā bodē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es gan nesaprotu kā var Acer serviss mainīt uz garantiju RAMu ko esi pircis citā bodē.

Kur tu šo nosapņoji? 

Link to comment
Share on other sites

Acer serviss neko nav mainījis, visu pirku un mainīju 1a.lv.

Tikko pamanīju ka pie iesprausta attiecīgā ram moduļa setupā rāda ka system memory ir 4gb, tobiš kompis redz, ka kaut kas ir iesprausts, bet strādāt atsakās, memtest sāk savu darbu, sāk skriet procenti, bet pēc kādas 1,5 -2 sek. nobrūk un izslēdzas.

Link to comment
Share on other sites

Memtest USB versija, uz vecā rama viss palaižas un strāda, uz jaunā palaižas bet pēc pāris sek. nobrūk.

Link to comment
Share on other sites

1. Kāda vel USB versija? Kopš kura laika U S B ir cipari?!

2. Ja gribi pats ķimerēties ar kompi, tad iemācies uz sava ŪeSBē uzlikt Hirens Boot CD!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...