Jump to content

Puļķis HUAWEI E3276


goicis
 Share

Recommended Posts

Spraust var, CRC-9 konektors ir.  Principā, vari spraust klāt visu ko netā atrodi ar CRC-9 konektoru.

Labots - Te5t
Link to comment
Share on other sites

Arī ir E3276 un nav CRC-9 konektora. Jau ilgāku laiku nomoca šāda problēma, kā, lai no tā puļķa dabū ārā wi-fi ? Rūteri, cik apstaigāti ir veikali - neatbalsta šo modēmu. Ir varbūt, kādi ieteikumi ?

Link to comment
Share on other sites

Šeit un šeit un citur saka, ka e3276 ir CRC-9 konektors. Pat divi.  :shok:

 

Par wifi, ja nu nekādīgi nevari atrast rūteri ar tā dongļa atbalstu, tad uzliec savu pc par wifi hotspot. Funkciju pildīs. 

Labots - Te5t
Link to comment
Share on other sites

KS123!!!Vot es ar nočakarējos veselas divas dienas,bet ar panākumiem.Palaidu es viņu uz maz dzirdēta rūtera PLANET WNRT-617G ar versijas nomaiņu.Forumos gan uzreiz pateica,ka iznākums tuvu nullei,bet izdevās,tikai tam rūterim nav 4G.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te5t, 20 Feb 2014 - 16:39, teica: Principā, vari spraust klāt visu ko netā atrodi ar CRC-9 konektoru. Rūkti maldies.

Esmu gatavs mācīties! Lūdzu pastāsti. 

Link to comment
Share on other sites

Par CRC-9 pāreju eksistenci uz citiem standartiem jau ir obvious. Pēc autora rakstītā nospriedu, ka viņam ir modēms. Grib MIMO antenu. Antenas ar CRC-9 konektoru nav retums, tāpēc par pārejām uz citiem konektoriem pat neiedomājos pieminēt/maza jēga, jo ko čakarēties ar neatbilstošu antenu, meklēt pāreju u.t.t. Autors bija atradis jau antenu no doičlandes, reāli saprotams, ka zin ko grib/meklēt māk.  Autoram iesaku padzīvoties pa e-bay , kā arī google.

Labots - Te5t
Link to comment
Share on other sites

Var viņam pielikt antenu bet nevajag!

 

Ja gribi pielikt antenu likšanas pēc, var. Bet ja gribi uzlabot signālu liec puļķi paraboliskā atstarotāja (sat šķīvis piemēram) fokusā. Lētāk un krietni labāk! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1 Gribēju rakstīt, bet vilcinājos, jo daži tādu faķīrismu neatbalsta un ne visiem mājās mētājas liekas paraboliskās antenas.

Link to comment
Share on other sites

Paraboliskās antenas lietotas maksā kapeikas.

Reku topiks par tēmu

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/148116-3g4g-t%C4%81luztver%C5%A1ana-jeb-cie%C5%A1ams-internets-laukos/

 

Maniem radiem laukos ir LMT 3g rūters ar LMT doto antenu. Internets ne velna negāja. Izrādījās ka atslēdzot ārējo, lmt doto antenu (kura ap 30 ls maksāja) internets palika labāks.... 

Jā, puļķis parabolas fokusā ir ķīmija, bet viņa strādā! 

Link to comment
Share on other sites

Te5T. Nu varētu jau mēģināt uztaisīt hotspot, bet tad tālak jautājums. Vai tādā veidā kaut kā arī ir iespējams printeri pa wifi uz diviem datoriem palaist  ?

goici, nu staigāju pa veikaliem, tur visur vieni un tie paši 3g rūteri - neatbalsta. Citur pat ņēma manu modēmu uz n-tajām stundām un centās veikalā uz vietas kaut ko samēģināt, lai iet, bet nekā... Negribas nopirkt rūteri, kuram nav nekādas garantijas, ka ies.

Link to comment
Share on other sites

Var, var Tavu Cannon Pixma printeri palaist. Ja nav līki pirksti protams. Sāc ar hotspot izveidi un pēti tik nost. Kā arī vienu rūteri, kas ar Tavu modēmu iet Tu jau zini.  Pirkt var Te: http://www.salidzini.lv/search.php?q=planet+wnrt-617g+wireless+router+150mbps+802.11n+3g+(wnrt-617g)

 

PLANET WNRT-617G 
Labots - Te5t
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja gribi pielikt antenu likšanas pēc, var. Bet ja gribi uzlabot signālu liec puļķi paraboliskā atstarotāja (sat šķīvis piemēram) fokusā. Lētāk un krietni labāk! 
2.4 Ghz ieliec lietusargā, fokusa attālumā un arī strādās. 

 

 

Maniem radiem laukos ir LMT 3g rūters ar LMT doto antenu. Internets ne velna negāja. Izrādījās ka atslēdzot ārējo, lmt doto antenu (kura ap 30 ls maksāja) internets palika labāks.
 Dabiska situācija, kad kabelis raustīšanas rezultātā ir atvienojies no štekera
Link to comment
Share on other sites

4G modēmi strādā kā parasta tīkla karte, tikai komandas tiek dotas pa AT komandām. Tapēc arī čakaris ar routerīšiem.

Iespējams kāds Mikrotiks noderētu, tikai man nav ku pārbaudīt ar 4G modēm. Bet ir 1 kantorī LMT dotais Huawei routeris. Strādā tīri labi, ir arī VPN atbalsts. WebGUI reaģē ātri, nezinu gan vai Hotspot tur ir, neievēroju.

Ja būtu pieejams 4G modēms, varētu notestēt ar 842. TP-linku, kas man te mētājas, un DD-WRT/Gargoyle.

Katrā ziņā ar tīru OpenWRT, vel pirms pusgada, nebija vērts mēģināt. Nekādas dokumentācijas, atkal kautkas izmainīts, usb_modeswitch izvākts, tā vietā kaukāds cits binarijs, hvz kā iedarbināt.

Ar tām ārējām antenēm ir tā - Yagi antenes, ko visur tirgo, neder. 1kārši neder, un nav ko sākt tur prātot. Vajag parabolu vai plāceni. Un ar tiem 20-30m kabeļiem, loģiski ka signāls būs sliktāks par iebūvēto anteni! Un ta vel daži uzliek kā ērtāk piestiprināt, nepadomājot par H/V polarizāciju.

 

Bet nu, ja gribas ērtu Hotspotu - jātestē ar Mikrotik vispirms.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Izlasiju postu un arī topiku,bet jautājumu uzdevu tieši par augstāk minēto antenu!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki! Vai kadamir zinams ka nonemt ierobezojumu modemam lai varetulietot taja citu karti? Skatijos interneta netikai googlebet ari krievu saitos unuzdevu sev jautajum,kur man ierakstit ieguto kodu.Vienkarsi nav kur!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

selection

Ielic karti modema un piesledz tad vajadzetu paradities ka modems ir blokets ar so karti ievadi kodu.

Link to comment
Share on other sites

Ar modēmā iešūto LMT Internet progu paņēmu Help-Online update un atjaunoju uz jaunāko softu.Pēc tam modēms iekš DC-Unlocker uzrādījās kā SIM Lock status     : unlocked un sāka darboties ar HAME MPR-1 rūteri.

Link to comment
Share on other sites

karti "biedri" ieliku tikai tu man pasaki kur kodu ierakstit, lai nonemtu ierobezojumu.Man drizak vajadzigs meklet google plugin prieks lmt interneta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...