Jump to content

Filmas, AKKA/LAA


mduu
 Share

Recommended Posts

Kā ir ar ar to AKKA/LAA licenci un filmām, ja es izveidoju filmu portālu un vēlētos dabūt licenci, kā tas ir kinoportals.lv, tad ko es varu darīt ja man viņa ir? kas man ir atļauts? Un vai bez AKKA/LAA licences es varu mājaslapā izvietot filmas ar embed kodiem, ja pats filmas nekur nehostēju?

Kāds varbūt var kaut ko sīkāk par šo visu paskaidrot

Labots - mduu
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par daļēju beztēmu, bet man šķiet, ka 

(k)AKKAALAA un sabiedrotie labprāt gribētu neļaut neko; pat ja izdotos atrast jurid. pareizu piegājiemu un formulējumu, vienalga pastāv risks, ka par visu iespējamo centīsies vilkt uz tiesu (bezkaunīgi kā jau parasti).  

Neesmu jurisc, bet takš atsauces laikam var likt un tas ir grūti apkarojams.Ar šito tēmu ir bijusi saskare ar māzāk autorsargātas info piesaitēšanu kādos tur nelielos reklāmportālos, kuri pārpublicējuši visu rakstu virsrakstus un intro-txt. Ta nifigā tur sakarīga nevar izdarīt, tikvien kā abpusēji d****ies (ar vai bez juristu piesaistīšanas).

 

Smieklīgi jau ir:: uztaisa portālu un ieliek filmas, embeded skatāmas, bet atrunājas, ``es jau nedomāju ka kāds skatīsies un / vai tā ir katra paša atbildība ko skatīsies``  :)

J.

Labots - reps0ns
Link to comment
Share on other sites

 

 

kas tev liek domāt, ka tam kinoportālam ir kaut kāda licence?
© 2012 - 2014, kinoportals.lv. Visas tiesības paturētas. AKKA/LAA Licenzes līgums Nr. 3/8T 02-13
Link to comment
Share on other sites

tak savas lapas apakšā var jebkādu figņu pierakstīt.

un kāpēc godīgam Latvijas portālam hostēties kaut kur Karību jūrā?

Labots - e = d
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tātad cik saprotu, tad ko var darīt ja ir licence īsti neviens nezin, bet kā ir ar tiem domēniem, piem nosaukums.cc, torrenti.lv pārgāja uz .cc domēnu un cik saprotu problēmu viniem vairs nav, bet tādā gadījumā vajag arī hostēties nevis Latvijā bet kaut kur citur?

Labots - mduu
Link to comment
Share on other sites

Nu jāhostējas tur, kur visiem viss ir vienalga - kur provaideru un hostētāju, kā arī valsts tiesībsargājošās instances neinteresē, kas tev tur hostējas...

Link to comment
Share on other sites

Garnelino4

(Palmface) Neesmu jurists, bet parunā ar juristu.  Nu tas būs tas pats, kas pirātisms, ja tu nemaksāsi Holuvudniekiem par katru noskatīto filmu,...Pirmais būs brīdinājums, tad kādi 1-7 gadi starp 4 sienām :(

Jā samaksā par filmām, dabū licenzes utml, ja naudas ir daudz tad ok, un mērķis ir ziedot cilvēkiem filma, nu tipa tā,...

Protams var likumus apčakarēt utml. Bet nu iesaku tiešām konsultāciju ar juristu.

Otrs, pilns internets ar tiem online sūdiem, es atvainojos par izteicieniem...Nu tā d*r** kvalitāte nav nevienam vajadzīga, ja vienīgi netaisies Strīmot 1080p ar AVC kodeku+ HD 5.1 , 7.1 utml. skaņu....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AVilks

 

 

Neesmu jurisc

 

Atvainojos par kašķa meklēšanu, bet šādu profesiju vēl neesmu dzirdējis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rosija?

 

Roskomnadzor izpotēs tevi vienā setā.

 

PRQ.se un miers mājās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...