Jump to content

Ferīta filtrs


andreart
 Share

Recommended Posts

Esmu jau šajā forumā 9 gadus, bet diemžēl esmu nolēmis pamest šo forumu un vairs nepiedalīties ne diskusijās, ne savas pieredzes apmaiņā, kamēr šeit valda bezatbildība un patvaļa, no tādiem kā drunk_lizard lietotājiem. Esmu sapratis ka administratori šeit uzspiež savu viedokli un savu pasaules sapratni, neredzot un negribot saprast citus. Mierīgi bez iemesla apvaino citus. Savā šaurībā verot ciet sev netīkamas tēmas, pat neaizdomājoties ka informācijas apmaiņas rezultātā rodas daudz noderīgas informācijas, kas noder turpmākajiem apmeklētājiem. Šis forums manās acīs ir zaudējis foruma jēgu, kur cilvēki dalās ar savu pieredzi un viedokli. Nevis bailēs no tirāniem atbild uz tēmās uzdotajiem jautājumiem privātās vēstulēš. wtf ? Šeit mīt man neizprotami likumi, kas balstās un simpātijām un antipātijām pret leitotāju grupu un to viedokli, kas nesakrīt ar konkrēto adminu viedokli. Šis ir izmisuma kliedziens, kas varbūt kādā veidā pievērsīs šai senai problēmai uzmanību.  Varbūt mana rīcība liks aizdomāties ne tikai man, bet arī citiem... 
 
Manā izpratnē moderators vai admins ir persona ar respektu no lietotājiem, cilvēks kurš ir spečuks konkrētajā nozarē, persona ar lielāko pieredzi konkrētajā jomā, nevis ....
 
... amorāls indivīds, kura pienesums forumā pedēja laikā pat nav mērojams ar 0, bet balstās uz draudzību ar foruma īpašniekiem.
 
Grisha, savaldi savus suņus.
 
drunk_lizard.jpg
P.S. Diemžēl esmu spiests izdzēst visu savu "saražoto" kontektu, jo tam izrādās nav jēga.
 
Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • JJP

    11

  • Tornis

    9

  • Long John

    13

  • Luke

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

audio_spoks

Gribi spēlēties, var protams. Mantiņas samērā lētas. Labi iekļaujas budžetā. Taču pāc ietekmes uz skaņu, tas būs apmēram tas pats, kas labai DSLR teiksim nomainīt to striķi ar kuru pakar kaklā, no esošā uz teļādas un ar rokām sašūtu. Nu tā aptuveni. Nekādu ietekmi uz skaņu tur nejutīsi, ja vien nav blakus kaudze ar sazin kādu tehniku, veciem metināmajiem aparātiem, un skuvekļiem Berdsk ir padomju laikiem, un to visu nedarbina vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

izklāstīšu kapēc pieķēros šai tēmai. iepirku es strāvas filtru furutech e-TP60 http://www.furutech.com/2013/01/31/1541/, kā arī vairākus lietotus labus strāvas vadus, doma bija to uz priekšdienām, kad būs labākas skandas un pastūzis, jo šobrīd visu ko es ņemu testēt nejūtu atšķirību. nedz dārgie daci, nedz starpbloku audio vadi krutie, īsti sadzirdamu atšķīrību nedod tik minimālas nianses mainās ka jākoncetrnē smadzenes un ausis, varētu būt ka tumbas pa vienkāršu nu lūk sapirku fitru un vadus un visu saspraudu. skaņa tiešām kļuva dzidrāka, detalizētāka, izlīda nianses ko pirms tam nebiju dzirdējis.pat nevajag iespringt lai sadzirdētu atšķirību kā pirms tam ar jebko ko testēju. no šī apgreida šajā posmā neko tādu nebiju gaidījis. pat draudzene, kura par iepirktajiem gadžetiem neko nezin sajuta atšķirību visās favorite dziesmās. kļuva stiprāki daudzi instrumenti, kuri pirms tam bija kopējā putrā un tos nejutu. tiešām tik lielu pieaugumu nebiju gaidījis.

 

tapēc sāka interesēt šī tēma, jo ir vēlviena audio sistēma, kuru gribētos pafiltrēt, bet ar daudz mazākiem tēriņiem.

 

pirms tam likās tas viss tāds viens bulšits vai pieaugums minimāls. bet tagad izbaudījis to uz savas ādas un palasījis šo http://www.whathifi.com/reviews/accessories/mains-products saprotu ka, ja elektrība ir piesārņota, to ir vērts patīrīt.

Link to comment
Share on other sites

Viņas parasti video/skaņa/etc vadiem liek, lai uzlabotu Elektromagnētisko saderību, nekādu tur signāla uzlabojumu galā neredzēsi.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Andreart, slidenu tēmu esi uzsācis :)!

 

to kurš varētu tehniski paskaidrot un pierādīt (ja Tu ko saprastu no viņa teiktā) tikko kā izbanoja vietējā inkvizīcija.

 

ja ir interese un nav slinkums, vari palasīt citā forumā, kurš arī ar iecietību pret šo tēmu īpaši neatšķiras. 

Tur kautiņa piedalās daži šejienes biedri un vecbiedri.

 

Ar šo sākas "kabeļu razborkas", pie kam tēmas aizsācējs tā arī diskusijā nepiedalījās, iemeta linku uz servo.lv un pazuda. Es tur "ņiprečom",

 

http://www.elfaforums.lv/threads/4607-Ide%C4%81ls-lok%C4%81l%C4%81s-audiorastijas-paraugs?highlight=audiorastijas+paraugs

 

šeit tika pieleita eļla ugunī:

http://www.elfaforums.lv/threads/5160-Audiorastijas-paraugs-no-N%C4%ABderlandes?highlight=audiorastijas+paraugs

 

 

te tesiņš turinās:

http://www.elfaforums.lv/threads/5207-Jack-Daniels-par-sirmiem-matiem

 

te kaspich jau pievērsies pētījumiem:

http://www.elfaforums.lv/threads/5363-audiopederastija.-reporti.

 

jā, bija laiki...kaislības virmoja...

Link to comment
Share on other sites

 

 

ka tik brends un ka tik daargaak. ko no idiotiem var gribeet... es zinu, kaa taadi rodas, bet nosleepums, kaa taadi izdziivo.

 

tā ir atbilde tēmas sācējam vai provokācija uz spamu?

 drunk_lizard, esi tik laipns  atbildi tēmas ietvaros. Ja tev vadu, kabeļu, filtru tēma nav interesanta, netraucē lūdzu. 

Nez vai Tēmas autors te sagaidīs objektīvas atbildes, tādēļ ieliku linkus uz elfa forumu. ja tas ir pret šā foruma noteikumiem, lai moderators tos izdzēš.

 

 

 

aada jeega ir pusotru metru garam jaudas kabelim par 600 eiro, ja taalaak pa sienu liidz trafam iet visprastaakaas vara (labaakajaa gadiijumaa) draatis? uz prieksju, mljedz!!! audioidiotu varza...

 

minētajos forumos atbildes aprakstītas un apspriestas, palasi ja ir patiesa interese. Ja gribi praktiski pārliecināties par pēdējo 1.5 m nozīmi, gandrīz jebkurā audio salonā to vari izdarīt. Ja kautrējies tur iegriezties, varu izpalīdzēt :)

Link to comment
Share on other sites

Biju kaut kur no kāda dzirdējis basņas, ka barošanas filtri, tb, kondiķi tiem pret zemi, varot ietaisīt vēl vairāk elektrības traucējumus elektrobarošanas sistēmā mājai. Parunāju ar kolēģi, tas tās basņas noraidīja.

Bet viena cita basņa, ko esmu dzirdējis pa filtriem un gribēju pajautāt audiofīlu viedokli; Pa lielam filtrs vienkāršā gadījumā ir drosele virknē un kondiķis pret zemi vienu vai vairākas reizes. Kā labi zināms, katrai drosele, lai ar kādu drāti tā netiktu tīta, ir tomēr kaut kāds R. Nu un jautājums- cik prātīgi ir aiz filtra slēgt stiprekli, it īpaši, ja tas ir liels un jaudīgs??

 

P.S. JJP "vietējo inkvizīciju" pie mums sauc savādāk! :D

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Kā nu kurš izdzīvo, un kur investē, tā ir viņa privātā darīšana. Pārāk daudzi kaut kā mīl bāzt savu snuķi svešos makos, un pamācīt kā tērēt un netērēt naudas. Ietekmē jau principā viss un visu. Jautājums tikai par cenu, un ietekmes lielumu. Tāpēc nenoliedzot labas barošanas ietekmi, es gan ieteikti, pirms noņemties ar tā saukto tvīkingu, t.i., visādu sīko lieto labošanu, kuru var sajust tikai ļoti dārgos vai vismaz ievērojami dārgos komplektos, pamēģināt nomainīt kādu sistēmas kritisko komponentu. T.i. akustikas, atskaņotāju, stiprekli, utt. Vai arī kaut ko pielikt klāt. Teiksim labu DAC. Un te nav runa par Wadia. Pietiks ar kaut ko cenu diapazonā līdz 500 eiro. Man šobrīd kā reize rosās TEAC izstrādājums ir CAP'u klāsta mājās. Jāteic, ka izklausās visai interesanti. Katrā gadījumā izmaiņas sajūtamas uzreiz un konkrēti. Kas tieši, to gan varēšu pateikt tikai pēc kādām pāra nedēļām. Tā manuprāt. Tāpēc nav ko testies un lamāties. kas tic lai tic, kas ne tas ne. Kā teica Bulgakovs - "Katram pēc viņa ticības." Tāpēc, ja gribās info, lasīt daudz un ārzemju forumos, bet spriedumus izdarīt pašam, un ticet tikai savām ausīm, un tam ko dzirdi. Un ak jā, par filtriem, ja nu ir pamanīts, tad nopietnajos ir speciāli izdalīti štepseļi lieljaudas ierīcēm, piem., jaudas gala monoblokiem. Bet tas tā, tikai lirikai.

Labots - audio_spoks
Link to comment
Share on other sites

AudioSpoks, nav sanācis pētīt nevienu "nopietno" filtru, kam ir speciāli izdalīti štepseļi lieljaudas ierīcēm. Vai esi pētījis ar ko atšķiras tās speciāli izdalītās rozetes no pārējām?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā labi zināms, katrai drosele, lai ar kādu drāti tā netiktu tīta, ir tomēr kaut kāds R.

Kaut kāds R ir jebkuram vada gabalam.

Link to comment
Share on other sites

Ivo, "jebkura vada gabala" R nav salīdzināms ar lielas induktivitātes droseles R. Imo tie atšķiras ar kārtu, nemaz neskaitot to, ka, ja audiosistēma ir tik labi sakārtota, ja cilvēki reiz tikuši līdz barošanas filtriem, tad nez vai pie aparatūras tiek slēgti "jebkuri vada gabali".

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Nu redzi, tajos štepseļos, kuri ir paredzēti stiprekļiem, piemēram, PS audio Power Plant P10 nodrošina max. strāvu bez ierobežojumiem līdz pat 70A. Max kopējais spriegums tai kastei vispār nāk laukā 6000 V. Vārdu sakot ideja ir vienkārša, dot stiprekļiem tik cik vajag, un vēl nedaudz. Bet tā ir tīra 230 V un 50 Hz strāva, nevis tas gļuks, kurš nāk no rozetes laukā. Pats vari papētīt, kaut vai šeiten. http://www.psaudio.com/products/power/pw-power-plants/p10-power-plant/ Par cenān nediskutēsim. Tas kurš savāc sistēmu par pārdesmit štukām un ir dzirdējis šo mantu darbībā, sapratīs par ko maksā. Kam nevajag tam nevajag.

Labots - audio_spoks
Link to comment
Share on other sites

Tas PowerPlant no pirmā acu uzmetiena man atgādina labu stiprekli, jaudinieku. :)

Tos 6000 Tu laikam biji domājis w nevis V..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Power Plant P10 nodrošina max. strāvu bez ierobežojumiem līdz pat 70A. Max kopējais spriegums tai kastei vispār nāk laukā 6000 V. Vārdu sakot ideja ir vienkārša, dot stiprekļiem tik cik vajag, un vēl nedaudz.

 

Ou jes !!! Tajā kastē atomreaktors? Un ko darīt mājās ar 6 kV ? :D

Acis nepamirkšķinot jauc Voltus ar Watiem. Nu jā,, audiofīli ...

Drošnātāji dzīvoklim 16A standartā, nu labi 20A, bet te veselus 70A dod !  No kurienes?

 

bļoda, nudien nevarēju noturēties vairs  :)

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Varbūt izlasi līdz galam, to kas ir linkā, un tad runā. Neviens neteica, ka filtram vajag 70A. Viņš nodrošina strāvu uz 70A. Bet tas jau normāli cilvēkiem, kuri pat veļeni vai plīti nemāk pieslēgt šeit nebrēcot, kau viss uzrakstīts. Kā jau reiz teicu - RTM un tad muldi. Bet šejienes guru jau nemīl lasīt, jo tas ir apkaunojošs process, vēl trakāk ja jādomā vai jāklausās. Lai nebūtu glupu jautājumu par 70A var aplūkto uzmanīgi attēlu http://www.psaudio.com/wp-content/uploads/2011/09/P10-back-new-1000.jpg Tur kreisajā apakšējā stūrītī ir rūpīgi uzrakstīts kāds ir drošinātājs filtram, un cik vajag. Reku vēl viens skats no malas, bet protams patiesībā jau to zēnu ir uzpirkuši un testā visi graiku, u.c., lietas ir blefs. - http://www.psaudio.com/wp-content/uploads/2013/03/HFN_PS-Audio-P10-review.pdf

Labots - audio_spoks
Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tajā linkā tiek runāts par 1500w (tik nevar saprast vai katrā zonā). Katrā ziņā man ir tādas aizdomas, ka jebkurā gadījumā tie nu nekādi nebūs 70A..

Link to comment
Share on other sites

Es, starp citu, pamērīju savā pirmskara dzīvoklī ar pārvilktu LE ievadu un jaunu instalāciju dzīvoklī U(P) funkciju. Bēdīgi. Pie 2KW jau 210V tikai štepselī. Kas notiek hruščovenēs, i domāt negribas.

 

Luke, tā kaste laikam ir 110V. Tur ampēri vairāk sanāk.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

No kādām audiofilu tenkam tu šito izraki? Kadi 70A? Ja karina makaronus, tad ar mēru. 

 

Max kopējais spriegums tai kastei vispār nāk laukā 6000 V.

 

  • 1500 VA output

http://www.psaudio.com/shop/p10-power-plant/

Labots - Mežavecis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tur kreisajā apakšējā stūrītī ir rūpīgi uzrakstīts kāds ir drošinātājs filtram, un cik vajag.

 

Tur vispaŗ 3A 220V tīklam un 5A 110V tīklam.

kādi 70 A izejā ? padoma tak ar ga;lvu nevis ar sidītiem vadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet tas jau normāli cilvēkiem, kuri pat veļeni vai plīti nemāk pieslēgt šeit nebrēcot, kau viss uzrakstīts. 

 

Lēnak pār tiltu, jaunais cilvēk !!!

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas bik neklapē tādā gadījumā, jo 1500w pie 220V sprieguma man sarēķinājās 6.8A, pie 110V attiecīgi uz pusi vairāk. T.i. vairāk kā norādīts fusei..

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks
· Hidden by Mezavecis, Februāris 14, 2014 - Pilnmēness fufelis
Hidden by Mezavecis, Februāris 14, 2014 - Pilnmēness fufelis

 

 

jaunais cilvēk !!!
:haha: :haha: :haha:
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 14, 2014 - Pilnmēness fufelis
Hidden by Mezavecis, Februāris 14, 2014 - Pilnmēness fufelis

Pilnmēness jau tūdaļ un tad vēl esot Merkurs retrogradā vai kaut kā tā.

Link to comment

 

 

tak joptvaju!! uztaisiet savu forumu un sprauzjat tur viens otram kameer pa muti lien laukaa!!!

 

atvainojos par beztēmu! Šī frāze liek domāt, ka mums tas GODS komunicēt ar foruma īpšnieku!! Kāda laime! Dziļi klanāmies jūsu augstība!! 

 

Runājot par tēmu- audio pasaulē ir dažādi risinājumi tīkla sprieguma un strāvas padeves sakārtošanā. nav man Kaspich virtuāli simpātisks, bet visu cieņu-viņš pamatīgi izbūrās šai tēmai cauri, un ja kādam ir interese, minētajos linkos ir daudz infas. 

 

No audiofīlu viedokļa- tīkla filtri, kondicionieri, powe reģenerātori utt. ir kompromiss starp skaņu un drošību.

 

Luke ieminājās par tām droselēm- jā parasti jaudas pastiprinātājus slēdz tajās rozetēs, kuras pieslēgtas pie tīkla pa taisno- bez jebkādiem aktīviem vai pasīviem elementiem. 

bet ražotājs Kemp electronics tomēr piedāvā filtru ar droseli un te var apskatīt, kāda tā drosele ir. Pieļauju, ka šī dinamiku īpaši nesēdina:

http://www.kempelektroniks.nl/FilesContent/menu/menu000201/pdf_ps_power_source_en_plus__eng__logo_scherpe_foto.pdf

Link to comment
Share on other sites

 

 

1500w pie 220V sprieguma

Tie nav W, bet VA, tur arī rodas Tav sarēķinatā starpība

 

 

 

1500 VA output

 

1500VA ir aptuveni 1050W , tā rupji rēķinot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņas parasti video/skaņa/etc vadiem liek, lai uzlabotu Elektromagnētisko saderību, nekādu tur signāla uzlabojumu galā neredzēsi.

 

vai nevarētu lūdzu sīkāk par to saderību? un kam tā vajadzīga, ja galā nekāda uzlabojuma? :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

feriits uz vada tiek kabinaats lai noveerstu augstfrekvences sastaavdaljas no impulsu barosjanas blokiem.

 

Konstruktīva, tēmai atbilstoša piebilde!

 

 

Un kāds tad ļaunums no tām AF sastāvdaļām? Auss taču tās nedzird.

Link to comment
Share on other sites

nu AF var nomodulēties un detektēties aparātā :D un tad dzird kaut ko :D


nu piem, mobilais tak skan ja pieliek zvanošu pie dator tumbām...vai sliktas tehnikas...


es ar parasti lieku ferītus uz tīkla vadiem ....esmu datoristam visus cik vien varu savācis  - dažādu izmēru. Lētie telefonu un citu iekārtu impulsnieki ir briesmīgi piedrazotāji....ieekonomēs vienu rezistoru vai kondensatoru labāk...

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu AF var nomodulēties un detektēties aparātā un tad dzird kaut ko

 

nu tad sanāk, ka kārtīgs tīkla filtrs varētu būt noderīgs?

 

Un tad jautājums-vai pēc tāda filtra būtu prāta darbs pielikt prastu tīkla vadu, bez ekrāna un ferīta, kurš kā antena atkal salasītu visas "mušas" un ievadītu tās  aparātā?

 

te nu mēs nonākam pie pēdējiem 1.5m, jo tie AF traucējumi klīst ne tikai pa vadiem, bet arī pa gaisu!

Link to comment
Share on other sites

bet tas filtrs jau visu nesakārtos-tastikai palīdz pret to ko jau DL minēja - visādiem "asiem" AF traucējumiem.... un 1m vada vēl jo vairāk - ko tas dos ? . ok es vēl saprotu ekarnēts tīikla vads aparāta iekšienē (kur tuvu piem. ieejas ķēdes) ... vai visu mājas provodku noekranēt ? bet ne jau ārpusē. es tam neticu. un ja nav zemējums mājā, kur tad to otru ekrāna galu pievienos tīkla vadam ? 


tad tik  pat labi var "ekranēt" tumbu vadus un trafu tīt ar ekranētu vadu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...