Jump to content

Kas notiks ar xx@apollo.lv pēc 15.02.2014?


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

a kas notiks ar e-apollo.lv? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    14

  • Pirkss

    29

  • vvv

    10

  • Bonifacijs

    18

Top Posters In This Topic

Posted Images

marrtins

Tāds vēl dzīvs? :lol: Manis pēc lai tak sprāgst nost.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Pakalpojuma abonēšanas maksa būs 1,45 EUR/mēnesī (bez PVN), pilna maksa ar PVN - 1,75 EUR/mēnesī.

Viņu lapā stāv kaut kas par 0.73Eur/mēn + 5.xx par ierīkošanu :lol: :lol: Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Nu izskatās, ka arī e-apollo.lv nebūs :D

 

 - tas pats jau ir vēl dzīvs vienkārši dzīvo uz apollo.lv serveriem.

 

Tas mails ir vecs kā pasaule.

 

Kontaktiem protams var izsūtīt vēstules par e-pasta maiņu, bet sūdīgāk tas, ka būs jāpārraksta daudzu pakalpojuma sniedzēju, kā piemērām Bite epasts, uz kuru tiek sūtīti rēķini...

 

Abonēt toč netaisos.

Link to comment
Share on other sites

Adreses jau šie saglabās  - biznesa nolūkā, lai pirktu abonēšanu :D

 

 - mēnesi gaidīs

 

 

Ja plānojat saglabāt savu e-pasta kastīti un turpmāk izmantot @e-apollo.lv par ikmēneša abonēšanas maksu, lūdzam par to informēt mūs līdz 2014. gada 1. augustam, rakstot uz adresi lattelecom@lattelecom.lv.

 

Ja nesaņemsim informāciju, e-pasta kastītes darbība tiks pārtraukta.

 

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nekādi uz LTK mīlestības vestulem nereaģēju, bet nu vēl strāda un itkā normāli.

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz nereaģēšana beigsies ar to ka no 1. augusta epasta vairs nebūs.

Tā kā katram pašam jāizvēlas - vai nu celt visu saraksti uz kādu citu pasta servisu vai arī maksāt ragā.

Link to comment
Share on other sites

apollo.lv nopirka tvnet īpašnieki, tiem arī savs e-pastu serviss. Droši vien arī pašu apollo.lv arī aizklapēc ciet.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cilvēkiem gan patīk veidot epastus visādos mistiskos portālos kā navigators.lv, one.lv, kuri liela daļa jau aizklapējušies ciet. 

Link to comment
Share on other sites

Savulaika bija episka CV no adreses cukurdupsis@one.lv :D

 

Vispār one.lv palicis atmiņā kā absolūti bezjēdzīgs serviss ar mikroskopisku pastkasti un vēl mikroskopiskākiem limitiem uz vēstulēm.

Universitātē savulaik no mācību materiālu pārsūtīšanas automātiski izslēdzām visus @one.lv jo tur bija vienu laiku 1MB limits uz vēstuli un 3MB uz visu pastkasti. Vai tas pēc tam mainījās - nezinu, neinteresēja. Tāds iespaids, ka one.lv der tikai randiņu sarunāšanai vīram/sievai aiz muguras.

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

ieleja

Mistisks ir tajā, ka izvēlas nīkuļošus servisus. Jau tajā laikā inbox piedāvāja labus un stabilus pakalpojumus. one.lv man bija epasts un neko krutu tur neredzēju un tā visu smailiju padarīšana ir ķēmošanās. Apollo epasta krišanu jau sen paredzēju tajā laikā, kad komplektā ar DSL to centās pasniegt kā kaut ko priviliģētu. Visi atceras kruto orb.lv ar savu masīvo reklāmu. Nu kur viņš ir tagad? Navigators pasts bija izcils ar to, ka pieprasīja no klientiem mēneša maksu par tiešām smieklīgu servisu. 

 

Nākamreiz, pirms raksti šādus komentārus, noskaidro to patiesumu. 

 

ok, ok! es saprotu, ka IT augstākais lidojums ir C# programēšana iekš Navision, aprakstot pasaulē garlaicīgākos biznesa procesus, jo ... jo par to maksā
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Šoreiz nereaģēšana beigsies ar to ka no 1. augusta epasta vairs nebūs.

 

Nav fakts, man 2x reiz jau izdevās izlikties par kurmi un turpināt lietot apollo maksas kastīti bez maksas, tiesa gan bija kads neliels periods jamaksā par abām apollo pasta kastītem, tacu kad viņus patriecu ratā vienu pastkasti viņi atslēdza bet otra, galvenā ta palika un lietojas vel līdz šim. Ceru ka šoreiz arī izdosies šis fokuss, nu ja nē tad veikšu modernizāciju un nomigrēšu uz teiksim google

Link to comment
Share on other sites

ieleja troļļo

 

@Bonifācijs. Ir fakts. Līdz šim Lattelecom nekad nav piesolījis e-pastu slēgt. To modernizāciju piesolīja jau gadu  atpakaļ un tikai tagad izveica.

Sākumā bija runa par maksas ekstrām un pamatfunkcijām bez maksas. Nu jau ir runa ka maksā vai slēdzam.

Man principā tavas paskastes pie kājas, 1. augustā pats redzēsi.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

ielejai daļa taisnības.

one.lv bija vairak tendēts uz krievvalodīgo grupu.

Tagad tas aizved uz odnoklassniki.ru.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Takš skaidrs ka LTC kratās vaļā no e-pastu servisa. Un viņus var saprast. Nu nevar viņi konkurēt ar lielajiem (gmail.com, outlook.com piemēram)

Bet serverus uzturēt maksā $$$$ Un ar labdarību neviens mūsdienās nenodarbojas - gribi ekskluzīvu e-pasta adresi - maksā.

Link to comment
Share on other sites

Viss šai pasaulē ir vienkārši. Normāla uzņēmuma darbiniekam ir uzņēmuma e-pasts uz uzņēmuma servera. Tas ir viens no rādītājiem, cik nopietnu kantori parstāvi. Savukart privāto adresi jārur uz pasaules serveriem. Man Yahoo adrese jau no deviņdesmito gadu vidus un nekas nav pazudis. Tāpat kā Gmail. Latvija ir pārāk maza, lai būtu rentabli turēt haļavno e-pastu servisu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cik MB/GB liela bija/ir apollo pasta kaste?

 

 

Pashos pirmssaakumos es ar lietoju apollo un visaadus kreisos, mazo servisus, peecaak uz gmail paargaaju, jo sapratu, ka tas ir stabila veertiibaam.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

Paskaste/failu glabāšana ir 1GB liela, bez papildus maksas.

 

To apollo lietoju apmēram 15 gadus, apollo paskaste man bija paredzēta spamam, takā īpaši neraudu par tās aizvēršanu, ir citas alternatīvas.

Link to comment
Share on other sites

Uz manu jautājumu, vai pēc kāda laika tāpat nespiedīs visus atteikties no @apollo.lv un pāriet uz @online.lv LTC man atbildēja, ka šobrīd tādu plānu nav.

Pasvītrojums mans.

Līdz ar to, ir pietiekami liela iespēja, ka no @apollo.lv tāpat nāksies atteikties kaut kad.

Secinājumus izdariet paši.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Bet kādu SMTP serveri lai izmanto izejošam pastam?
@apollo.lv izmantoju rēķinu (lattelekom, latvenergo..) saņemšanai kā arī oficiālākai sarakstei. Tā kā it kā svarīgs, bet tai pat laikā reti (pāris reizes mēnesī) izmantojams serviss. Kādi gadiņi 14 jau būs, kopš tās pāris kastītes reģistrētas iekš apollo.lv. Tagad nu būs pienācis brīdis atteikties..

Biežāk tiek apskatītas pasta kastes gmailā un inboxā, kurās man salikti pamatīgi spama filtri un kuras izmantoju priekš reģistrēšanās dažādās vietnēs.
Vēl arī @fastmail.net man ir pasta kaste, bet bez maksas nevar izmantot SMTP... :/

Link to comment
Share on other sites

Bet kādu SMTP serveri lai izmanto izejošam pastam?

 

smtp.ltk.lv

Atradu arī LTC 5. martā sniegto atbildi uz manu jautājumu vai kas mainīsies:

 

@apollo epastu klientiem nav jāuztraucas - nav šobrīd nekādu plānu mainīt epasta paplašinājumus uz @ltk vai jebko citu.

Labots - Pirkss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Baltcom, Livas, Mikronet - tie visi var atļauties. Un ir mazāki par Lattelecom.

LTC ir kapeiku pisēj*, spilgts piemērs tam - MGT.
Link to comment
Share on other sites

 

 

2,5 vīreļus

Līdz astotajai sezonai bija ļoti labs seriāls, sākot no devītās gan labāk neskatīties. 

Link to comment
Share on other sites

Vēl izmaiņas:

Jau vairākas dienas, verot vaļā apollo.lv notiek redirekts uz http://apollo.tvnet.lv/

TVnets nopirka konkurentu un harenizē tā izskatās.

un spiežot http://apollo.tvnet.lv/ linku "e-pasts" - sūta uz inbox.lv

 

http://apollo.tvnet.lv/about/apollo

saka tā:

 

Līdz 2011. gada novembrim portāls Apollo piederēja SIA Lattelecom uzņēmumu grupai, savukārt kopš 2011. gada novembra esam Somijas mediju uzņēmumu koncerna Sanoma news sastāvā.

Link to comment
Share on other sites

Tāpat neviens gudrs cilvēks tādu apollo (vai tamlīdzīgu kompāniju) epastu vairs nelieto, ko var uztraukties?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Silti iesaku nevienam nelietot nevienu LV izvietotu e-pasta sniedzēju. Tip inbox.lv un citus kaktu kantorus. Ja spiež pa varīti izmantot tādus lai rēķinus sūtītu(tas pats LTC, LMT un citi līdzīgie), tad vienreiz tādā ieejam un ieslēdzam redirektēt visu pastu uz savu @google.com vai līdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Silti iesaku nevienam nelietot nevienu LV izvietotu e-pasta sniedzēju.
Pamatojums?

 

 

 

visu pastu uz savu @google.com
Ar ko tas "spiegs" ir labāks?
Link to comment
Share on other sites

Googlei patīk pakalpīgi rakāties mana epasta attachos un "piedāvāt" man palīdzību lai gan es nekur neesmu prasījis to.

Link to comment
Share on other sites

Ja epastos ir konfedenciāla informācija, tie ir jāšifrē, vienalga kam ir uzticēta to hostēšana. Tipiskais interneta lietotājs šausmināāās cik Skype vai Google ļauni, jo dod pieeju CIP vai izmanto tos saviem, reklāmas nolūkiem, bet turpina epastu sūtīt nešifrētus un vēl lielās, ka hostē pie kaimiņu Vasjas.

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

Man tur nav nekas konfidenciāls, bet ibio, es negribu lai gaišo džedaju korporācijas roboti, man neprasot, rakājas pa mana epasta attachiem un tad pakalpīgi šo infu rāda, kad es skatos google maps, kā nokļūt līdz attiecīgajai viesnīcai. Hail machines ...

 

Pat ļaunuma impērija microsoft tik zemu nenolaidās.

Viena lieta ir e-pasta teksts, bet es runāju par attachu! PDFā!

Link to comment
Share on other sites

google priekš Chrome izstrādā end-to-end šifrēšanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man tur nav nekas konfidenciāls
Pēc tava turpmākā cepiena gan tā neizskatās. Paliek bail, ka lielais brālis  sāk nolasīt tavas domas un piedāvā to vēlēsies tikai pēc minūtes? Vakar gaidot tramvaju arī sašokējos, kad 4sq piedāvāja aiziet uzēst pusdienas restorānā pāri ielai, suka... zin kur es atrodos un ka es esmu izsalcis, tfu to gan vēl nejūt, jo rīks, kas mēra cukura līmeni asinīs man nav piejūgts, bet gan jau drīz...
Link to comment
Share on other sites

@@maize,man pajāt kas tev izskatās. Ņemot vēl vērā to, tikai viens no mums zina tā attača saturu.

Tā kā visi tavi pieņēmumi ir noraujami podā. Te ir runa par principu.

 

Ja tev šķiet, ka ejot pa ielu un lasot vēstuli, pienāk viens klāt, iebāž degunu  un nobļauj pa visu ielu, kas tai vēstulē rakstīts, tev atļauju neprasot, ir pieņemami - tavas problēmas.

Es neesmu tādu atļauju viņiem devis. Ja es ar kaut ko netā dalos, tad pēc savas iniciatīvas, nevis atļauju sūda robotam izpūst netā katru manas dzīves sekundi, man neprasot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

google priekš Chrome izstrādā end-to-end šifrēšanu

Ja vajadzēs, pati arī atšifrēs.

 

 

Vakar gaidot tramvaju arī sašokējos, kad 4sq piedāvāja aiziet uzēst pusdienas restorānā pāri ielai, suka... zin kur es atrodos

Kas ir 4sq?

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...