Jump to content

sigi
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Meklēju TV. Esmu šo to palasījis, bet tomēr, priecāšos par padomiem. Budžets ir kādi 320 EUR. Skatīšanās attālums ap 2m.

 

Sobrīd skatos uz 3 modeļiem, bet šķiet, ka visi viņi ir vienādi pēc funkcijām un lielas atšķirības kuru ņemt nav. Ceru, ka taisnība:

 

a) LG 32LN577S

 

b) Samsung UE-32F5300AWXXH

 

c) LG 32LN570R

 

Tad nu nonāku pie nākamās dilemas. Šobrīd ar smart TV šajā budžetā ir iespējams dabūt tikai 32 collas. Ja grib vairāk collu, tad jāiztiek bez smart TV. Tad nu jautājums.. cik liela nozīme ir tam SMART TV ilgtermiņā. Saprotu, ka ar to var browzēt i-netu, bet tik pat labi pie kompja var pieslēgties caur hdmi ar laptopu un darīt to pašu vai ne? Cik liela nozīme tad ir tam smart tv?

 

Liels paldies!

Link to comment
Share on other sites

Mans iespaids: smart tv šobrīd vēl ir bērna autiņos.

Iekšējā balss saka, ka televizoru var nosmārtot ar androida hdmi dzelzi par dažiem desmitiem eināru. Ar to varēsi paveikt visu to pašu, ko paveic mūsdienu telefoni un planšetes + vēl iegūsi aplikāciju instalēšanas iespējas.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi skatos, ka lielas izvēles laikam nav.. bez smart tv funkcijas lētākais ko var dabūt virs 32 collām ir Philips 39PFL3088H. Līdz ar to manā cenas kategorijā šķiet nav lielas rocības dabūt labu TV ar vairāk colām par 32..

Link to comment
Share on other sites

pamegjini abus smaartus, man toties labak patiik LG smaarts un ja veel pieperk klaat magic remote, tad ir ljoti eerti...

Link to comment
Share on other sites

Ja neņem vērā to smart TV esamību vai neesamību.. ir kādam bijusi pieredze ar šo LG 42LN5400 LED Full HD? Tam vienkārši ir 42collas un maksā nedaudz dārgāk.

Link to comment
Share on other sites

Neko nezinu un nemeklēšu par Tevis pieminēto  LG 42LN5400 LED Full HD. Bet varu tikai teikt, ka 32" mūsdienās ir diezgan mazs ekrāns. Mātei pirms gada nopirku 32", viņai ir ok. Ja man būtu jāizvēlas ierobežotā budžetā, labāk ņemtu lielāku ekrānu bez smārta, nekā 32" ar smārtu, ja vien paši ekrāni ir apmēram vienas kvalitātes.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, nu.. internets iekš tv pārspēj pat tās dažas collas.. pirkt tv bez smārta ir naudas lieka tērēšana. Protams, ja vien neplāno pirkt klāt vēl n iekārtas papildus. 

Link to comment
Share on other sites

Visērtāk browsot ir uz PC atstājot TV tikai filmām un televīzijai. Un filmas vispatīkamāk skatīties uz pēc iespējas lielāka TV. Kad pirksi nākamo TV (pēc gadiem 6-10), tad arī SMART TV patiešām būs gudrais TV.

Link to comment
Share on other sites

ok, paldies par viedokļiem.. laikam jau būs jāpaliek pie tā LG modeļa 42``, jo collas un izķirtspēja ir svarīgākais. USB ports filmām arī ir.. tā ka viss ok ;)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Viktorīnas jautājums!!!  Pieņemsim ka ir TV ar USB/HDMI bez smart un ir stacionarais PC  un ir starp tiem novilkts CAT5 kabelis ar garumu nu apmēram 10-15m  vai ir iespējams kabeļa galos tur kaut ko pielodēt lai varētu uz PC palaistu filmu skatīties ar bildi un skaņu uz TV???

P.s. vienkārši tāds kabelis jau ir sienās iebūvēts

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

neee tad jau tas būtu smart

 

Doma bij tāda vai var to CAT5 kabeli kaut kā pārtaisīt par garu USB vai HDMI kabeli un kaut kā iebarot TV kino no kompja, nu tur dzīslu skaits, ekrāni, garums nu mazums vēl kas atļauj vai kategoriski neļauj tur kaut ko samuģīt

Link to comment
Share on other sites

 

 

neee tad jau tas būtu smart

 

ne obligāti. man ir tv ar ethernet ligzdu bez smarta.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Eh neizdevās saprast kas ir jāprasa foruma "bobikam" lai atrastu to shēmu. Vards shēma izsauc aizdomas ka tas izrādīsies sarežīti. Nav gadījumā zināms kāds ir to šēmu dzīvē izmēģinājis un kas no tā ir sanācis?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu es jau iegādājos kaut kādu Android minikompīti, bet nu laikam nemāceju viņu īsti sajūgt ar PC kopā tā lai ērti darboties. Karoče varu pa lēto notirgot to brīnumu, ja kādam vajag

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Eh, TV ir tikai RCA ieeja + HDMI/USB, tad sanāk no PC VGA to cat5 to RCA to TV. Laikam sanāk ka man ir jāprasa drīzāk vai var 10-15m cat5 kabeli lietot kā RCA "pagarinātāju? Finalā nebūs kaut kāda miglasbilde?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Mana darbības sfēra ir visnotaļ tālu no elektrības, tāpēc par teoriju man ir vien intuitīva nojausma. Skatos ka veikalā 5m RCA kabelis ir bezmazvai mazā pirkstiņa resnumā... un tas uzdzen domu tam varetu būt kāds iemesls

Link to comment
Share on other sites

@@Jesus, nu.. ne jau neta pārlūkošanai vajag netu.. :) Tās pašas filmas online var skatīties, tāpat arī DLNA vai kā samsungam pat nevajag būt vienā tīklā un vari no datora iekš TV skatīties.. utt.. ok, ko nu es stāstu..

 

Runājot par LG.. autoram: atceries, ka LG un Philips neatbalsta DTS.. un līdz ar to var būt problēma, ka filmām var nebūt skaņa (tām, kurām audio ir DTS)

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Manā gadījumā PC ir pie pretējās sienas, grīdas līstes no masīva oša un pat ja teorētiski varetu vilkt vadu pa līstēm tad sanāktu paliels līkums un vada garums uz aci vismaz 20+ m - pat neesmu pētījis vai maz tik garu var nopirkt.

Pa reģipsi nesanāks jo tad vajag zem reģipša 2m uz augšu, tad pa griestiem zem reģipša 4m uz priekšu, tad 3 m uz sāniem un visbeidzot zem reģipša 3m pa sienu uz leju un tad urbjam caurumu pa kuru izvilkt ārā - domāju nereāls pasākums pat ja to HDMI piesietu pie cat5 kabeļa un paprovētu vilkt, da liekas tur i a tērauda trosi velkot drīzak sienas izgrautu nekā kabeli ievilktu :superstition:

Vot i apdomāju aiz gara laika kaut kādus variantus.  Pratīgakais jau protams būtu HDMI kabelis tik jāizpīpē kartīgi lai nav tā ka vienā vietā darbs un materiāls

Link to comment
Share on other sites

kādu gadu jau lietoju LG 32 570s modeli ar Smart tv, varu teikt atklāti no vienīgais ko izmantoju  ir DNLA  iespējas, cik zinu ir arī modeļi bez smart tv ar DNLA funkciju

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...