Jump to content

Dzīvoklis Pierīgā.


meeris
 Share

Recommended Posts

Pie Gaujas teritorija neapplūst, ir bijuši gadījumi, ka apllūst ceļš, kas ved uz turieni, bet ir altermatīvas tikt pa otru pusi.

Alderos neviens iedzīvotājs par plūdiem neko nekad nav zinājis, jo tie tur nekad nav bijuši

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    12

  • Ronalds

    10

  • Pirkss

    10

  • meeris

    19

Ir Statoil pārvads:

https://www.google.lv/maps/@57.070823,24.3171131,680m/data=!3m1!1e3?hl=lv

Un pretim Elvi veikalam ir gājēju tilts.

 

Es pats dzīvoju otrā pusē, vienīgais gemorojs ir kreisais no rīta, lai sīci uz skolu vestu, jo kā jau teicu - ceļu būvēšana (šajā gadījumā - Stapriņu ciema savienojums ar pārvadu) nav Ādažu domes darbu sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē - no vietām kur ir kaut minimāls plūdu risks jāturas pa gabalu! 

Es to vairāk biju domājis ar to, ka ar viena gada vērošanas procesu ir pa maz. Ja upe ir blakus, tad rēķinies, ka kaut kad tā var atnākt ciemos. Ja tikai tas nav kaut kāds 10m+ stāvkrasts ... kas savukārt var nobrukt ...

 

meeris, es jau neko, tik es no tiem nevienu neņemtu, ja nu vienīgi kā mantojumu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vēl gribētu pieminēt par to mašīnas atkarību - ja nedzīvo pilsētā kur viss pāris simtu metru attālumā, tad principāli vienalga vai veikals 200 vai 2000m attālumā - tā vai vairums uz turieni brauks ar auto! Jā, ir forši, ka sabiedriskais pietur 50m no mājas, bet cik bieži mēs ar viņu braucam????? 

Es dzīvoju čuhņā - tuvākā pietura - 3km attālumā, tuvākais normālais veikals 4km. Tuvākā sab trans pietura no kuras kaut kur var nokļūt sakarīgā laikā - 4 km.

Jā, dažreiz kad auto remontā rodas šādas tādas problēmas, bet ikdienā - sēdies iekš auto un ātri nonāc kur vajag! 

Link to comment
Share on other sites

Man patīk, ka samērā netālu iet autobuss, sava veida rezerves plāns kā tikt mājās.

Ikdienā nevajag, taču labi, ka ir. Noderēs arī jaunajai paaudzei, kad sāks pastāvīgi pārvietoties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@ronalds_, ja bērnu nav un nebūs tad po, ja ir vai plānojas,  tomēr labāk, ka ir sabs vai ceļš pa kuru pašvaldība vizina bērnus uz skolu ir turpat; nav forši pieskaņot savu un sievas dienas plānu tikai sīkajiem.  Ja sīkie ir vairāk par vienu, tad nākamos padsmit gadus pus dienu var  pavadīt vizinot viņus apkārt uz skolu pulciņiem utt.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Ādažos vispār ir histērija - pavasarī it kā pie skolas tika manīti pedofīli.

Nu sīkie ir tā sabaidīti, ka baidās pat ielai pāri pāriet - uz Mākslas skolu.

Tad nu dažas māmiņas brauc un ved sīčus 300m, jo no katra krūma uzglūn pedofīli!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirkss +1.

Pat ja tu viņu neizmanto, ir labi apzināties ka viņš tev ir pieejams. Un arī par jauno paaudzi. Kad pienāks īstais vecums, tad gribētos lai viņi paši var pārvietoties no mājām uz skolu, pulciņiem un atpakaļ. Tieši tāpēc gribu maksimāli tuvu centram...

Īstenībā nekur nesteidzos, jo būvēties domāju tikai pēc gadiem 3 vai 4, bet gribās to zemi jau ātrāk, lai atliktie un paredzētie līdzekļi netiktu novirzīti tur kur nevajag.

Diemžēl, bet nav nekādas nojausmas par tendencēm nākamajos gados cenu ziņā. Izskatās ka pēdējos pāris gadus nonotiek nekas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Mans ciems arī ir salīdzinoši čuhņa, jo tuvākais veikals, skola 7km. Līdz tuvākam satiksmes autobusam 2km. Iet katru rītu arī skolas autobuss cauri, līdz ar to nav gluži pamestība. 

 

Bez mašīnas praktiski nekur nevar tik, bet tāpat lai tiktu uz darbu vai jebkur citur, jābrauc pa vienu un to pašu ceļu. Varbūt mājās dirnētājiem tā ir problēma izbraukāt, bet vairumam darbs ir pakārtots bērnu vajadzībām un no rītiem bariņš smuki rindiņā brauc uz skolu/bērnudārzu. 

Link to comment
Share on other sites

Ja gadījums kā Mežavecim, tad ģimenē ir jābūt vismaz divām mašīnām. Savādāk sanāk tā, ka ja viena no viņām kāda iemesla dēļ nav pieejama, tad iestājās pasaules gals.. Neviens vairs netiek uz darbu/skolu/dārziņu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es nevaru iedomāties, kā var dzīvot ārpus pilsētas un iztikt ar 1 mašīnu. Jebkura sīka problēma kļūst par mega problēmu, ja sanāk aizbraukt komandējumā, aizkavēties darbā utt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nav forši pieskaņot savu un sievas dienas plānu tikai sīkajiem. 

 

Nav forši, bet ja sīkie ir to nākas darīt!

 

Es nevaru iedomāties, kā var dzīvot ārpus pilsētas un iztikt ar 1 mašīnu.

 

Un arī kad dzīvojām Rīgā, pēdējos gadus nebija dzīve bez diviem auto iedomājama! Ja es vēl gāju uz veikalu kājām uz 200m attālo vekalu, tad manējā brauca ar auto.... Es smējos, ka ja būtu iespēja brauktu iekšā veikalā....

 

Tā kā auto ziņā nekas principiāli nav mainījies kopš es uz čuhņu pārvācos.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Vislabāk jau ir meklēt zemi tur kur tuvumā ir sabiedriskais transports, ideāli ja ir dzelzceļš, jo tas daudz maz regulāri kursē, jo kad bērni paaugas, atkal sākās problēmas ar nokļūšanu piemēram uz Rīgu, Jelgavu, kur lielākai vairums var turpināt mācības. Un tāpat ģimenē vajag vairākus transporta līdzekļus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...