Jump to content

Beidzot slow-motion camera par mirstīgajiem pieejamu cenu!


Arnolds Piepe
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Pieņemu, ka daudzi, kas interesējas par video lietām jau noteikti ir redzējuši vai pat pasūtījuši "Edgertronic" high-speed kameru, bet, iespējams, daudzi vēl joprojām nezin, ka pie riktīgi eleganta slow-mo video tagad ir iespējams tikt stipri lētāk, kā līdz šim ar Phantom produktiem, kas entry galā sākās no 24000$. Edgetronic ļauj uzņemt lieliskas kvalitātes 720p video ar 700 kadriem un 1024p ar 500 kadriem sekundē. Tāpat kamerai ir arī global shutter, kas novērš želejas efektu sensorā. Turklāt viss augšminētais labums beidzot ir dabonams par 5500$ + 350$ piegāde uz Latviju + PVN!

 

Pašlaik apsveru iespēju šo kameru iegādāties, jo gribās vēl pirms karotes nolikšanas izmēģināt to, par ko sapņoju jau kopš pirmo reizi redzēju kinolentē izmantotu slow-motion! :)

 

camera_kit.jpeg?format=750w

 

 

http://edgertronic.com/

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Derētu atrast arī kādu komerciālu nolūku, lai tikai nebūtu dārgs bling-blings :)

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Derētu atrast arī kādu komerciālu nolūku

 Gan jau noteikti kolēģi gribēs aizņemties paspēlēties - daudzi jaunie pie mums šeit nodarbojas ar autosportu un līdzīgiem hobijiem - gan jau gribētāju par polšu aizņemties būs vesela rinda. :)

 

Tāpat es arī neteiktu, ka šī iekārta ir dārga - priekš tā, ko tā māk, tā ir ĻOTI lēta. Tādēļ jau rakstīju augstāk, ka pirmo reizi ir iespēja indie filmmeikeriem uztaisīt kaut ko "300" vai "Matrix" stilā, jo normālos apstākļos tā paša Phantom Flex ĪRE vienā dienā maksā ap 2000$ dolāru, a šeit ir iespēja par 6000$ tik pie SAVAS kameras, kas daudz neatpaliek no flagmaņiem kvalitātes un fps ziņā. Turklāt var izmantot parastos consumer stiklus, atširībā no, piemēram, RED.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Kamera noteikti laba, taču principā tas velk uz tādu Elkor šefa, kā nu bija, Popova laikam, vai Latio Šīna variantu. T.i. iepērkam obligāti Hasselblad mid formāta kameru, jo bērnam bērnudārzā izlaidums. Un gribās būt krutam. Bet ja nauda ir, tad par ko gan ne. Es gan tam redzētu jēgu tikai tad, ja to dara profesionāli, ja pēčāk to visu māk apstrādāt, un ja ir datora jaudas, kuras to blāķi mācēs sagremot, lai dabūtu ko skatāmu. Un aizņemšanās par polšu mani ar bik sajūsmina. Ka tik nesanāk dārgākais šņabulis ever. :D Būs kamera lupatās, un kā kompensācija nekāda. Bet nu, kā saka kaimiņvalstī - saimnieks pats bārenis. Tā ka uz priekšu. Uzfilmēsi un apstrādāsi, izliec ievērtēt rezultātu.

Link to comment

Iespaidīgi.
Labprāt pats ar tādu padarbotos.
Pielietojums tiešām ļoti plašs. Ne vien paspēlēties ar sprāgstošiem ūdens baloniem.

Varbūt kāds var apskaidrot kāpēc 'monochrome' versija maksā dārgāk nekā 'full color'?

Link to comment
Share on other sites

Var saprast šejieniešu vēsumu. Valstī (Latvijā), kur cilvēki caurmērā pelna neto 1000-1500 Eur mēnesī, gadžeta iegāde pa 4200 eirām prasa izsvērtu budžeta analīzi. Viena lieta, ja tas gadžets maizes pelnīšanai, cita lieta - izklaidei.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Valstī (Latvijā), kur cilvēki caurmērā pelna neto 1000-1500 Eur mēnesī

Mēs laikam dzīvojam dažādās Latvijās. Manējā 2013.g vidējā brutto samaksa mēnesī nepārsniedz 750 eiro.

http://www.csb.gov.lv/statistikas-temas/darba-samaksa-galvenie-raditaji-30270.html

  • Patīk 1
Link to comment
alusbundza
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

, kur cilvēki caurmērā pelna neto 1000-1500 Eur mēnesī, gadžeta iegāde pa 4200 eirām

tieši tā, es nu tādu izklaides līdzekli gan nepirktu, es visu naudu ieguldu tikai ražošanā, es pat neredzu galu saimniecības modernizēšanas beigām un lauku sētas sakārtošanai..... 

Link to comment
laikamTak
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

@@alusbundza, tu lasīt proti ? Kamera ir priekš mirstīgajiem, tu esi nolemtais. Nemaisies te iekšā ar savu saimniecību

Link to comment
versatile
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Oj, jā, atceros to spamu, kas panesās, kad Dērics nopirka pirmo Latvijā 1Ds Mark III - līdzīgā, ja ne pat lielākā cenā, ja kas.

Domāju, ka par gribētājiem izīrēt šādu kameru jāsūdzas nebūs.

Forši, ka F mounts un viss pārējais.

 

Starp citu, tie paši RED un citi verķi, kas Latvijā ir biezā slānī, maksā vēl dārgāk. Nekad nesapratišu, kamdēl jāpērk makškeres spole par 100 latiem, it īpaši ja ir jau trīs citas spoles; kamdēļ pusmūža vīriem vecos džipos jāliek milzu nauda un jāpavada laiks forsējot purvus; par plintēm un mednieku aksesuāriem nemaz nesākšu. Alpīnismu te jau pieminēja. Hobijs ir hobijs un jelkāda racionalitāte tur nav iespējama.

 

Domāju, ka Latvijā vismaz pārdesmit šādas kameras būs tuvāko pāris gadu laikā. Fantomu gan nevienu nezinu.

 

Starp citu, līdzīgs spams bija arī kad Tornis pirka jaunu auto - bezmaz no sērijas "pērc vecu golfu un ieliec gāzi vai vismaz dīzeli"... :)

Labots - versatile
Link to comment
laikamTak
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Nez, mana aizdoma, ka stunda ir situsi un šādas kameras par lētākām naudiņām čainīzeri sāks štancēt.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Ir lietas, ko Ķīna gluži vienkārši nepavelk un pati par sevi nekad nepavilks.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Starp citu, līdzīgs spams bija arī kad Tornis pirka jaunu auto - bezmaz no sērijas "pērc vecu golfu un ieliec gāzi vai vismaz dīzeli"

 

Patīk Tev dažādas lietas maisīt vienā katlā. Es arī pēdējo auto pirku jaunu no salona. Bet ne es, ne Tornis autiņus nepirkām izklaidei. Ja tā kamera vajadzīga darbam un vēl uz uzņēmumu, tad smiekla nauda tās 4200 eiras.


 

 

Ir lietas, ko Ķīna gluži vienkārši nepavelk un pati par sevi nekad nepavilks
 

 

Es nebūtu tik pesimistisks. Ķīna pavelk visu, kas tajā tiek ražots. Kad ražošana atgriezīsies "Vecajā pasaulē" tad varēsim runāt par Ķīnas nevilkšanu. Objektīvu vienīgi varbūt vajadzēs piepirkt oriģināli brendīgo.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Valstī (Latvijā), kur cilvēki caurmērā pelna neto 1000-1500 Eur mēnesī,

 

Nemaz nezināju, ka pelnu pusotru tūkstoti eiro mēnesī. Bagāts esmu, izrādās.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Manējā 2013.g vidējā brutto samaksa mēnesī nepārsniedz 750 eiro.

Ar to nu gan nebūtu jālielās, bet jādomā, kā apgūt kaut ko jaunu, kas palīdzētu atrast normālu darbu. 


 

 

par plintēm un mednieku aksesuāriem nemaz nesākšu.

Hobiji katram savi... 

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Ar to nu gan nebūtu jālielās, bet jādomā, kā apgūt kaut ko jaunu, kas palīdzētu atrast normālu darbu
 

 

Vispār jau VIL šito no statistikas izrāvis, links pievienots. Nedomāju, ka viņam pašam tik skarbi.

Link to comment
alusbundza
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

šito varētu pārcelt uz citu vietu....''k ģelo neatnositsa''

Arnolds Piepe

bet skaidrs, ka šitais vīriņš ir no tiem, kam bija sakari PSRS laikos, tāpēc pa lēto noprihvatizējis kaut kādu uzņēmumu, un tagad te visur sprēgā...

šaubos, vai ar savām rokām kaut derīgu ir izdarījis...

cik noprotu, ka no Ventspils, tad gan jau Lembergs čoms.....vai drīzāk ieziepēts....Lembergam tādi patīk....

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Nemaz nezināju, ka pelnu pusotru tūkstoti eiro mēnesī. Bagāts esmu, izrādās.

Cik var ņemties!!! Pusotra štuka un pie tam vēl NETO absolūti neskaitās liela alga un ar to nevar justies bagāts. Es saņemu gandrīz 2x vairāk bet sevi par bagātu uzskatīt pat nenāk prātā. 

  • Patīk 2
Link to comment
versatile
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Bet ne es, ne Tornis autiņus nepirkām izklaidei.

Jūs varbut arī ne. Bet palasot bmwpowera Vosa dīķim veltīto diskusiju, radās sajūta, ka diezgan lielam baram cilvēku, kas pa to dīķi braukā, tas auto tomēr nav tas pats ar kuru ikdienā tike braukts darba gaitās, bet speciāli sagatavots, atiecigi uzturēts un lietots tiek bezmaz tik uz tā dīķa un kādā vasaras dienā trasē vai jautrākā ceļa posmā.

 

Bet ne par to bija stāsts vispār. Cilvēkiem acis lielas un šausmas, ka kāds var tā vienkārsi atļauties vairāk. Stulbi. Man prieks par katru, kas tā var, jo no tādiem ir tikai pozitīvs efekts uz kopējo ekonomiku :)


 

 

Arnolds Piepe bet skaidrs, ka šitais vīriņš ir no tiem, kam bija sakari PSRS laikos, tāpēc pa lēto noprihvatizējis kaut kādu uzņēmumu, un tagad te visur sprēgā... šaubos, vai ar savām rokām kaut derīgu ir izdarījis... cik noprotu, ka no Ventspils, tad gan jau Lembergs čoms.....vai drīzāk ieziepēts....Lembergam tādi patīk....

Piefiksēju lai nepazūd.

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

 

 

Pusotra štuka un pie tam vēl NETO absolūti

 

Ja es pareizi saprotu un tā es biju domājis, tad NETO ir alga uz rokas. Bruto ir pirms nodokļu nomaksas - uz papīra. 

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

jāpakrāj naudiņa un jāpagaida, kad būs kameras, kas redz cauri drēbēm :D

Link to comment
intervall
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Mēs laikam dzīvojam dažādās Latvijās

 

Man arī tā liekas.No rudens līdz vasarai strādāju divos darbos,nosacīti,un pat tad nespēju izspiest vairāk kā EUR 800 uz rokas(netto).Un pazīstu tikai vairākus cilvēkus,kuri ir vadošos amatos un saņem šo "vidējo" latvieša algu(1-1.5K).

Labots - intervall
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Ož pēc troļļošanas no autora puses.

Link to comment
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Es saņemu gandrīz 2x vairāk bet sevi par bagātu uzskatīt pat nenāk prātā

 

Katram savs. Ar vidēji statistisko algu, pieņemu, zem tiltiem gulētu.

 

kas palīdzētu atrast normālu darbu.

 

I3ktd2ci0hyo.jpg

Labots - Nain
Link to comment
versatile
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

jaja, palasot atsauksmes par darba devejiem ar visi tik gudri un zinatu ka uznemumi/valsts/pasaule javada. Elementari tak.

Pofig, ir vai nav trolleeshana. Ja tā kamera būs laba, LV tādas būs un visi varēs noīrēt paniekoties.

Link to comment
Arnolds Piepe
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Oj, ka te panesies bezsakars.

 

bet skaidrs, ka šitais vīriņš ir no tiem, kam bija sakari PSRS laikos, tāpēc pa lēto noprihvatizējis kaut kādu uzņēmumu, un tagad te visur sprēgā... šaubos, vai ar savām rokām kaut derīgu ir izdarījis...

Oj, kā tu maldies. Ja būtu vismaz kaut cik uzmanīgi palasījis kaut vai drusku no tā, ko iepriekš esmu rakstījis, zinātu, ka krievulaikos nopratināšanās lielajā mājā sabiju ne vienu reizi vien, par pārāk brīvdomīgiem uzskatiem. Un arī kruto īpašumu man nekādu nav - māja. dāča un divi dzīvokļi, firmele ar pieciem cilvēkiem - dizaineriem un programmētājiem. Pats esmu plaša profila mašībūves inženieris, strādāju šepat pierīgā ārzemnieku kūrētā rūpnīcā, un saņemu pēc nodokļiem nepilnus četrus tūkstošus uz rokas. Man, tāpat kā Ivo augstāk atzīmēja, tā ne tuvu neliekas liela summa, tieši otrādi - man viens no jaunajiem programmētājiem teju tikpat dabū... Tiesa, uz manu vienaudžu teju-pensionāru fona laikam izskatās mēmi daudz - tas ir skumji. Ar Lembergu puiku, tiesa, esmu attālos paziņās un pāris reižu sarokojušies esam, taču nekad nav sanācis ar šamo, vai viņam līdzīgo kliķi, nekādas lietas kārtot, un īsti nevelk pat ja būtu pa ceļam, kā saprotams...

 

Ož pēc troļļošanas no autora puses.

Nezinu, kas Tev ož (dušā bij'?), bet neredzu, par ko te būtu ko trollēt - tiešām laba iekārta par adekvātu naudu.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Mezavecis
· Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Ko ņemas, tak visi šie specinstrumenti ir dārgi. Tā pati termokamera sākas no 1k EUR, bet normālas sākas no 4-5k EUR. Protams, lielākā daļa šos verķus nomā, bet daudziem tie ir parasti darba instrumenti. Arī audiotehniku, kuru klausās tikai mājās, te par štukām pērk un neviens nepukst. Par pieminēto Canon 1Ds varēja dzirdēt visādus komentārus, lai gan savā klasē nekas īpašs nav, it sevišķi, ja runa par lietotu aparātu.

 

Te rullē sarūsējis Golfs ar nodrāztu dīzeļmotoru - vai Porsche pa simts štukām. Citu variantu nemaz nevar būt. Tas it visās foruma sadaļās spīd cauri.

Link to comment
Arnolds Piepe
(labots) · Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Februāris 9, 2014 - Spams

Mārtiņ - var palūgt iztīrīt topiku, a citādi tā skatos, ka mana privātā dzīve te dažam labam vairāk kā kamera kremt?

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...