Jump to content

Vai vērts Technics SA-300 iemainīt pret Brig


psihiatrs
 Share

Recommended Posts

Vēlētos padiskutēt par pastiprinātājiem.

 

Šobrīdējais komplekts:

 

Technics SA-300 resīvers ( 50w uz kanālu)

Divas RRR X-Line MM 4.1 100w

 

 

Vai pastiprinātāja nomaiņa uz krievu Brig 001 ( šobrīd pamanīju ss) dos kādu vērā ņemamu skaņas uzlabojumu? Budžets līdz 150ls. 

Klausos pārsvarā plates, flac. 

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Vitālijs teiks, ka dos, es teikšu, ka ne, Didzis moralizēs, Jānim būs kas cits ko piedāvāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī teikšu, ka nē! Nu nedabūsi Tu ideālā  stāvoklī to Brigu. Protams, resīveris arī nav domāts lai stereo mūziku klausītos. Es šai situācijā pirktu kādu labu un brendīgu pastiprinātāju internetā.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Diskutabls jautājums. Jāštuko pašam.

Tas kā ar autiņiem- padomjlaikos Volga daudziem bija sapņu autiņš, bet pie šodienas iespējām es tajā vairs negribētu sēsties.. :(

"Brigi" arī dažādi var būt, cits mēneša sākumā, cits beigās ražots... :)

Vecs tomēr ir vecs un jo sevišķi, raibajos padomjlaikos taisīts. Protams, ja ir iespējas kvalificēti "pārlasīt", pielāgot tranzistorus (pārus), nomainīt neuzticamās detaļas (kondensatorus) utt, varbūt ir vērts ar viņu ielaisties. Taču, ja pats neesi spečuks, šaubos...

Ar 150 Ls budžetu tepat (vai reklāmās)var atrast daudz labākus variantus.

 

Piemēram, es nupat nomainīju (pārdodu) savu "Technics SA-TX30" resi pret gana vecu, bet to laiku (1978.g.) top-modeli- pastiprinātāju "Aiwa AA-8700". Ebajā "nomedīju" pa apm. 50 Ls, bet "kaķi maisā" - tjipa lampiņas deg, bet neskan. Taču neriskētu priekš paša ikdienas lietošanas tik vecu jemt, ja man nebūtu uzticams paziņa- radiotehniķis. Saveda kārtībā, pārbaudīja ar mēraparātiem un atzina par labu esam.

Arī es esmu apmierināts- pat bez "nostaļģiskā elementa" tiešām labi izskatās un skan, gana jaudīgs un ērts lietošanā (piemēram, man šķiet ļoti ērta fīča, ka ir 2 atsevišķi fonokorektori, vienu no tiem var pārslēgt MM/MC un mainīt ieejas kapacitāti- regulāri spēlējos ar dažādiem vinilatskaņotājiem un man tas ir aktuāli).

Ceru, ka šo vairs nevajadzēs mainīt.. :)

 

http://www.radiomuseum.org/r/aiwa_stereo_integrated_amplifier_aa_8700.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

par 150 Ls var nopirkt lietotu,bet pietiekami labu Marantz,Denon

 

Kāds apskatījās, kas pa akustiku autoram ir ? Pats tādu esmu lietojis, tur neko vairāk neiegūsi nopērkot arī pastipprinātāju pa 300ls.

 

Autor, kāpēc domā, ka pastiprinātājs jāmaina ? Bass pa mazu, augšas neskan ?

Link to comment
Share on other sites

nu man ar domāt, ka tas brigs savā dzīvē daudz ko būs pieredzējis. Turklāt tur bija vairākas versijas...imho tās pēdējās ar krievu opampiem nav jēga ņemt. Nezinot kas lācītim vēderā es brigu neņemtu - ja nu pa lēto vienīgi. Imho plauktiniecēm novietojums ir daudz svarīgāks.

 

Protams tehnics ar nav dieva dāvana, autors vai nu neprecīzi modeli uzrakstījis vai ko - bet imho tur at 8Omi ir kādi 35W ar stk izejā ne 50. Protams jūtība pēc papīriem tām RRR 90db imho ir ok. Bet nu man pašam , cik stk esmu dzirdējis - skan jamās baigi "plakani" ja var tā izteikties. Varbūt man nav labi eksemplāri trāpījušies...

Link to comment
Share on other sites

Un atkal Vitāalijs....ir man viedoklis, ir.

 

Technics SA-300 resīvers....50W uz kanālu, nesmīdini mani.

 ar mazo trafiņu nobarot 2 x 50 W...un mazais al.radiatoriņš siltuma izkliedei neievieš uzticību - te bez komentāriem...

http://www.audiokarma.org/forums/showthread.php?t=99174

 

un - bez tjunera...ar ko šis labāks par BRIG-001 ( kuru ražoja 4-ras dažādas rūpnīcas )

 

http://stereonomono.blogspot.com/2013/12/technics-sa-1000.html

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Osscar, kas tur neprecīzs - smuks vintāžas resīvers. Smuks. Bet ne labs, no mūsdienu viedokļa skatoties. Un jā, ar STK galā. Bet pie tām RRR starpības nekādas. BTW man drīz būs pāris Phonar Veritas P-3 pārdodamas :)

Es sāktu ar investīciju citās skandās. Ja ir radiotehniķa dotības un vēlme tūnēt Brigu - TAD Brigam būtu jēga.

post-81709-0-89392600-1391506317_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Va vellos, tiešām internetinfo saka, ka 35W uz kanālu. Visu laiku dzīvoju ar pārliecību, ka 50w, jo šķiet iepriekšējais saimnieks minēja un manas vecās S30B bija jau stipri skaļas pie nedaudz uzgriezta skaļuma regulatora. 

 

Par skandu jautājumu: tikko apgreidojos no S30B uz šīm jau minētajām. Atšķirību uzreiz jūtu. Patīk skaņa pie mūzikas, kur pārsvarā dominē vokāls un nelielas instrumentālas partijas fonā, bet pie sarežģītākas mūzikas (teiksim rokmūzika) vidi ne pārāk patīk. Basa varbūt nedaudz pietrūkst pie normāliem uzstādījumiem, bet ar resīvera funkciju (pastiprina basu) var labot situāciju, kad vajag spēcīgāku basu. Rezumē,skandām augšas patīk, bet vidi kaut kā ne pārāk. 

 

Par resīveri runājot. Kad pirku, bija ka tik ir ar phono ieeju un var pieslēgt plašu atskaņotāju, smuki izskatās utt.... Interesanta parādība bija pieslēdzot S30B. Pēc aptuveni 1h klausīšanās resīverī sāk skaļi čerkstēt spole (neesmu zinošs šajās lietās), bet ar šīm nav tāda traucēkļa RRR X-Line MM 4.1 100w.

Bet 35w uz kanālu nav ta kā par maz, lai iekustinātu 100W? 

Link to comment
Share on other sites

imho tās s30b ir tupas - 84db un tas pastūzis sāk pagurt, spole visticamāk=transformators :D

Link to comment
Share on other sites

Divas RRR X-Line MM 4.1 100w

 

ar šiem : X-Line MM 4.1 bunduļiem pie labas skaņas netiksi...tie kalpo kā fona muzikai pie mājas kinozāles komplekta. Tākā u-VI...ja vieta atļauj >> atliek apgreidoties uz X-Line 10.1

http://www.rrr.lv/lv/produkti/akustiskas-sistemas/serija-x-line/4

...nav medusmaize, tač kādam laikam pietiks.

:sorry: vai paraksties uz šām akustikām:

http://www.rrr.lv/lv/produkti/akustiskas-sistemas/giant-fs-100/18

pēcāk varēsi apgreidot pastiprinātāju-us un tā līdz atradīsi riktīgo ( saderīgo pārīti ).

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

nu diezin vai gianti ir autora budžetā....un pastūzi ar tiem vajag niknāku.


bet ja godīgi kopš redzēju gianta iekšas + filtra montāžas "kvalitāti" un komponentu kvalitāti + lētie čaina tumbu konektori - paldies , par to naudu nevajag.


nevarēja pa 10usd uzlikt labākus konektorus ?


http://nuke.nonsoloaudiofili.com/VEFRadiotehnikaGiantFS100N/tabid/257/language/es-ES/Default.aspx

 

te var redzēt - karstā līme + lētākās detaļas filtrā....prastākie rezistori un bipolārie kondiķi...imho tajā cenā ir garām. un jau pieminētie konektori.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 ... ja godīgi kopš redzēju gianta iekšas + montāžas "kvalitāti" un komponentu kvalitāti

...man mazs koment...pirmie Gianti bij visai ciešami ( tikai cena atbaidija...neapmierināja )

Ar šām akustikām paveras plašas iespējas eksperimentiem, jā - tikai tā cena ir tāda kāda jau ir.

Iespējams pēdējiem Giantiem pielietojamās komponentes ir jau pamainītas ( neiztiek bez Chain ražojumiem ) droši vien dinamiķi ar vairs nav Dāņu raž.

Reiz no šiem_RRR gribēju tikai plikus korpusus iegādāties - finālā neko nedabūju, pašiem knapi pietiekot līgumsaistību izpildei.

Link to comment
Share on other sites

nē nu skaidrs, ka visu ražo Ķīnā, bet tur arī var atrast labākas lietas. vienkārši izskatās, ka tur sagāde nav iespringusi - ko te var atrast - to izmanto. Par to cenu imho varēja būt labāks izpildījums + viņiem tā impedence tām tumbām - nu tāda....resīveru  un švako pastūžu īpašnieki uzreiz atkrīt. tādi paši konektori un filtri nāk arī lētajā RRR galā. nu tak dārgajā vajadzēja ko labāku. tīrot istabu, kāds vads izkritīs vai banāns izrausies un īsais pastūzim garantēts...

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Problēma ir tāda, ka mitinos dzīvoklī un tower tipa skandām nav īsti vietas. Iztieku ar monitoriem pagaidām, tāpēc torņu variants neder un nav īsti pa kabatai. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...