Jump to content

Būsim pazīstami Atbalsis 1 un Atbalsis 2


stx
 Share

Recommended Posts

 

 

Tad pie reizes uzjautāšu šajā pat tēmā. Varbūt kāds var man sadabūt  Mikrofons a la šitāds http://www.discogs.c...release=3051438 ierakstus?! Varbūt ne gluži plates, derēs pat mp3 formātā.
 

Ir man visas izdotās Mikrofona aptaujas sākot no 1980. līdz 1989. gadam, šķiet, ka bija pāris arī no deviņdesmitajiem, bet slinkums iet un skatītes, kuru gadu un kuras tieši.

Link to comment
Share on other sites

Uztaisīju revīziju un atklāju, ka ir vēl ļoti daudz kasešu. Te tāds kā saraksts. No ''Būsim pazīstami'' sērijas 1-11, 12-17, 19, 100-108, Atbalsis 25, Zelta roks, Atbalsis sudrabs I-II, Atbalsis zelts I-II, Būsim pazīstami Ziemassvētki 1-3, Atbalsis XXI, Būsim pazīstami Miljons 1.

Varbūt vari ieskanēt  tos vāciņus un atsūtīt? Tieši Tevis pieminētās mani ļooooti interesē. Zelta un Sudraba izlašu vāciņu kopijas man ir.

Ja nu pēkšņi uzrodas, kāds, kurš ir gatavs notirgot savu kolekciju, tad tieši šīs izlases man interesē visvairāk.

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Joprojām aktuāli !!! Joprojām interesē iepriekšējā postā minētās kasetes vai vismaz ieskenēti to vāciņi ar dziesmu sarakstiem.

Link to comment
Share on other sites

BSAF

BASF

 

Ja atmiņa neviļ tad garažā ir pāris simti ar kasetēm tai skaitā atbalsīm toč jābūt daudz.

Rīt jāmēģina paskatīties :o 

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mikrofons a la šitāds http://www.discogs.c...release=3051438 ierakstus?!

Šitās man ir. 81. gada mikrofons bija 2 platēs. Vai tik šīs nebija pirmās plates, ko iegādājos. Man tajā gadā 11. gadi tik bija...

Ja dikti vajag, varu pārrakstīt kasetē, bet nu baigais slinkums jāpārvar..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Piedodiet par oftopic, nostaļģija, esmu 90 gadu jaunietis, atceros savos 12 skraidīju uz centrāltirgus pazemes eju, prasīju vai nav kāda jauna Johny hita kasete parādījusies.

 

Tas pārdevējs vēl šodien tur strādā, bļin cepuri nost, pipec!

  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Mirsti sasodītais nekromancer! MIRSTI!

 

Tie purni 90gados no vietējiem darboņiem vēl aizņēmās doičmarkas, un kamēr visu nav atdevuši, nevar nomirt. Savādāk vēl viņus izraks un atslānīs..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , ju teica:

uz tām pašām izmirkušajām AS-90

Nope, izmirkušas bija tiem kas toreiz tirgojās zem klajas debess, tai bodei nez kā toreiz bet tagad šķiet kaut kas akurāts karājās pie sienas.

Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...