Jump to content

Būsim pazīstami Atbalsis 1 un Atbalsis 2


stx
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Vai kādam nav saglabājušās šīs kasetes no 90-to gadu sākuma, vismaz to vāciņi ar dziesmu sarakstiem? Interesē arī citas šīs sērijas kasetes, labprāt iegādātos. Rakstat uz e-pastu: 50artis50@gmail.com

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka ir visas  (vai tuvu tam), bet kaut kā galīgi nav lustes iet aukstumā rakāties bēniņos pa putekļiem.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Heh, kur Tu biji pirms gadiem 5? Es izsviedu tad ārā orģinālās Atbalsis kasetes no 1 līdz apmēram 30, nevienam nevajadzēja

Link to comment
Share on other sites

Ridao, kad paliks siltāks, tad uzej, apskaties! :pooh_go:

Īpaši interesē tieši Atbalsis 1 un 2. Tās bija paša pirmās, ja nemaldos, pirms visām Johny atbalsīm, utt. Kaut kāds 1992. gads.


Nu, žēl! Bonifācij, Tev vajadzēja pietaupīt! :sorry: Būtu pat vēl naudu dabūjis

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu es jau arī pietaupīju, pietaupīju, staipīju no vienas vietas uz nakošo sev līdzi, bet visa tehmika jau bija CD/MP3 un gadiem jau nebija pat aparata kurā tās kasetes bāzt, nu un viena no lielās tīrīsanas reizem izlidoja atkritumos liela kaste ar 100+ kasetēm un mazāka kastīte ar apmēram 200 kompja disketēm. Tai laika man pat prātā neienāca ka kādam tas vel varētu noderēt un kur nu vēl par naudu. Pirms izmešanas vēl parādīju 3-4 kaimiņiem lai ņem ja vajag, taču tie tik paraustīja plecus - met tik ārā, nu tā arī tika nodarīts šis grēka darbs. Lai veicas meklējumos!

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

post-61832-0-45602200-1391370761_thumb.jpg

 

Dom šos te lielumus? Nu vākus es varu Tev saskenēt. Man liekas, ka ir ja nu ne visa sērija, tad liela daļa gan no tā visa.

Link to comment
Share on other sites

Man tādas nostaļģiskas atmiņas uznāca par to kā virtuvē klausījos šīs kasetes. Ar šīm kasetēm bija pirmā saskarsme ar ārzemju mūziku, jāpiebilst, ka tajā laikā man bija 10 gadi.

Audio - spok, ir man Atbalsis 100 vāciņš saglabājies, bet ,visvairāk, interesē tieši Atbalsis 1 un 2. Un būtu super, ja Tu varētu tos ieskanēt.

Ir jau arī netā adreses, kur ir info par tā laika kasetēm, bet par tām, kuras man interesē, info nav.

Rekur info par dažām: http://www.discogs.com/search/?q=atbalsis

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
virtuvē klausījos šīs kasetes

 

Tava nostaļģija man nez kapēc prātā uzbūra tādu ainiņu, kā tiktāl piepīpētu virtuvi, ka cirvi var pakārt, uz galda graņonka un kāds Stoļičnijs, grabina divkasešu maģis (deka :D), kam viena no tām ir izlauzta. Maģim vēl ap skaļruņiem ir krāsainas diodes, kas ritmā mirgo. Repertuārā kaut kas no Laskovij Maj vai Sektor Gaza.

 

Мне на днях исполнилось 16 лет.

Захотел я двуколесный трандулет.

Я к батяне подошел, сказал:"Купи!

Ты на "Яву" мне кусочек накопи!"

 

emo.gif:mrgreen:

Labots - Konstatators
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatator, Tavs posts ir pilnīgi lieks. Ja Tev uzburas tāda pagrimuma ainas, tad tas ir diezgan nožēlojami.

Man tās bija pirmās kasetes un gribas tādas atkal dabūt, tā, ka, ja kādam ir kas piedāvājams, tad piedāvājat uz PM vai epastu.

Link to comment
Share on other sites

Es biju uzrakstījis dziesmu sarakstu, bet tā kā moderators pārvietoja postus, mans teksts pazuda. 

Tracina ka viss jādara vēlreiz. Man ir praktiski visas pirmās Atbalsis. šķiet, līdz kādai 20jai.

Link to comment
Share on other sites

Prikss - ja vari, tad uzraksti vēlreiz, būšu ļoti pateicīgs!

Cik vispār daudz bija tās Atbalsis kasetes? Cik atceros, man bija Atbalsis 1, 2 un 100, gan jau ka vēl, bet citas tā neatceros. Pēc tam jau, laikam, bija tās Johny Atbalsis, bet tās jau bija kaut kādas hitu koverversijas un nebija diez ko klausāmas. Palabojat ja kļūdos!

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Long John

Atradu 2 orig. kasetes (vismaz orig. vāciņi):

"Atbalsis- 27-II"

"Atbalsis - sudrabs- II'

Ja dikti vajag, dod ziņu un E-mail adresi- nocelšu no plaukta skaneri un ieskanēšu.

 

 

Ieskanēju- ja kādam vajag- šeit ir linki uz vāciņu skaniem:

 

http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/janisf/MC-CD-vaacinji/Atbalsis-silver-2a.jpg

 

http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/janisf/MC-CD-vaacinji/Atbalsis-silver-2b.jpg

 

http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/janisf/MC-CD-vaacinji/Atbalsis-27a.jpg

 

http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/janisf/MC-CD-vaacinji/Atbalsis-27b.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Man arī kaut kam jābūt. Cik dod par kaseti?

Link to comment
Share on other sites

Ok, Mafij, būšu ļoti priecīgs un pateicīgs!

Atceros arī to, ka pirmajām Atbalsis kasetēm bija ļoti parasti noformēti vāciņi. Atbalsis 1, manuprāt, bija vāciņs sarkanā krāsā, bet otrai Atbalsis 2 - dzeltenā.

Link to comment
Share on other sites

Pirmajām atbalsīm vāciņš bija melns

Lūdzu :)

post-67156-0-35984000-1391451952_thumb.jpg

 

post-67156-0-70285300-1391451945_thumb.jpg

 

post-67156-0-39233400-1391452265_thumb.jpg

 

post-67156-0-67131900-1391452268_thumb.jpg

Tie, kuriem logo "LaVox" kaut ko izsaka, nostājas miera stājā un atdod godu  :pioneer:

 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

jēj... šitādu pat man gribētos kolekcijā...

U96 - Laiva
Genesis - Es nevaru dejot
Metallica - Nekam citam nav nozīmes

spēks un jauda...  :yahoo:

 

P.S. Kā var no komentāra izdzēst negribētu quote?, gandrīz klavierei Del pogu salauzu, bet nesanāca... :shok:

Labots - Athlons
Link to comment
Share on other sites

Super! Ā, tad melnā tiešām bija pirmā?!? Tādu vāciņu es atradu internetā. Ļoti patīk nosaukumu tulkojumi! Tas ir spēks!

Link to comment
Share on other sites

Pievienoju vēl dažus. Vispār ir pāri pa 20 kasetēm, līdz kādai 20+

kā arī 100tā sērija.

 

Vispār tēmas autors ir neģēlis. :) Uzsita man baigo nostaļģijas vilni.

Ne vienas vien dienas pusdienu nauda tika atdota par šīm kasetēm vai stacijas laukuma grāmatu tirgū pirktajām sci-fi grāmatām.

post-67156-0-25089200-1391453248_thumb.jpg

post-67156-0-21953300-1391453281_thumb.jpg

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Izrādās, ka ļoti daudz to kasešu ir bijis.

Tās arī man visvairāk interesē, Atbalsis 1 līdz Atbalsis 20 ........ , kā arī Atbalsis 100 sērija.

Čomam vecais sāka pirkt kasetes, kad sāka nākt Johny Atbalsis un kaut kādas Super dance hits, bet tas jau bija deviņdesmito vidus. Atceros, ka katru nedēļu iznāca vismaz viena kasete.

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man ar uzdzina nostaļģiju un domu par to cik daudz naudas tika izsviests par tām kasetēm. Es gan strādat algotu darbu sāku jau 12 gadu vecumā un visas tās atbalsis pirku par personīgi nopelnītu naudu, bet nu nebija viņas ne tās lētākās ne labākās un foršākās, Liepājas tirgū un uz gājeju ielas varēja kudi krutākus ierakstus dabūt, bet nu acis bij aizmālētas ar "penšu" Atbalsīm, progresīvās mūzikas atklasme sāka nākt pēc kaut kādas 2x atbalšu kasetes un tad aizgāja... DjBoBo/Hadaway - Sepultura/tehno un kas tik viss vēl ne

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau uz vāciņiem ir gads virsū - ja paskatās. PSRS laikos par tādu kasešu glabāšanu varēja ari pasēdēt.

Link to comment
Share on other sites

Tai ar latviskajiem tulkojumiem nav, tik tas, ka izdevis RiTonis nevis Мелодия liek domāt, ka izdota pēc PSRS sabrukuma.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds vēl atceras cik tās kasetes maksāja tajā laikā? Tas taču bija lata atdzimšanas sākumposms.

Pirkss, kas ir tas "LaVox" ? Ierakstu studija vai kas cits?

Labots - stx
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Cik atceros tad kaut kas  Ls1.54-2.50   Rīgas šampānietis tad maksāja kaut kur ap 1 Ls  Tas tā aptuveni, precīci neatceros jo vis jau ir sajaucies vienā putrā

Link to comment
Share on other sites

 

 

ja paskatās. PSRS laikos par tādu kasešu glabāšanu varēja ari pasēdēt.

 

Nevajag jau pārspīlēt, no kāda 1986. gada Čiekurkalna tirgū varēja visādus pirātiskos ierakstus iegādāties. Maksāja 25 rbļ (inženiera alga toreiz bija ap 110 mēnesī, Vef-ā un citos fabrīķos proletariātam ap 500).  

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tas ka varēja iegādāties tak nenozīmē to ka par to nevarēja aiz restem nokļūt. Tie kas tirgoja maksāja labu otkatu milicijai, vai bēguļoja no tās, kā nu kurš. Bija bonu veikali un cilveji kas pie tiem visu dienu sēdēja nodarbojoties ar kategoriski neatļautu valūtas maiņu. Nopirkt jau daudz ko varēja, tik legāli tas nebija un ja bribēja pieķert tad pieķēra un sodīja bargi. Es vel atceros laikus kad vajadzeja naktīs logus aizklāt ar foliju un segām, jo staigaja ļaudis un meklēja zilganu atblāzmu logos - kurš fašists skatās imperialistu propagandas video ar Bruce Lee?!?!?!!? Varēja i 2 pa nakti durvīs pazvanīt un paprasīt atvert, nu vai vienkārši iznest parādes durvis sasodīts

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

iespeejams jaauzvelk brilles un jaatrod opcija -lietot pilnu redaktoru

ahh jā... ir tur tāda podzīņa BBCode Mode... dohhh... ak es neattapīgais... ok... offtopic off...
Link to comment
Share on other sites

Labaisjanka

Uztaisīju revīziju un atklāju, ka ir vēl ļoti daudz kasešu.

Te tāds kā saraksts.

No ''Būsim pazīstami'' sērijas  1-11, 12-17, 19, 100-108, Atbalsis 25, Zelta roks, Atbalsis sudrabs I-II, Atbalsis zelts I-II, Būsim pazīstami Ziemassvētki 1-3, Atbalsis XXI, Būsim pazīstami Miljons 1.

Link to comment
Share on other sites

Ehh... man ir Mikrofona plates sākot ar 1986. gadu, nesen pārcilāju. Ir pat rokoperas Lāčplēsis 3-plašu komplekts.

Mikrofona plates iznāca līdz kādam .. 91-92 gadam. Pie tam pēdējos gadus bija 2as plates - šlāgeru jeb "Mikrofona ratiņš" un "parastā"

 

Tās kasetes rullēja - ar Dolby HX Pro rakstītas, nevis šā tā :)

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Arī uzdzina nostaļģiju, bet autor, nu sadabūsi tos ierakstus, gan jau vienreiz noklausīsies un ar to pietiks.

Vismaz man tā īpaši nevelk uz 90-to gabaliem. Nu ir tur atsevišķi mūžīgi gabali, bet tā pa lielam, nah.


Bet toreiz patika.

Link to comment
Share on other sites

Atbalsis bija ok, tur bija arī visādi 80-to gabali, katrā ziņā nekādi tipiskie 90-to gadu kalbasņiki. Tie jau bija citās izlasēs, kā, piemēram, Johny Atbalsis, Super Fm hits, utt.

Ja es dabūšu tās kasetes, tad glabāšu goda vietā un klausīšos svētkos, tik jāiepērk kāds labs kasetnieks.

Link to comment
Share on other sites

Njā, Mikrofona 1982. mazā formāta plate un dziesma "Piezvani Man" tika drillēta pastiprinātā režīmā. 


Bet ja par kasetēm, tad man kādi 50% no tām kas bija vairs neskan klausāmi. Un kā par brīnumu Maxwell no 80. gadu vidus (no tā paša Čiekurkalna tirgus) nav nekādu problēmu. Bet visādo Johny hits un citi "oficiālie" ieraksti no 90-to gadu vidus un beigām ir beigti. :( Visvairāk žēl pāris labu DDT kasešu. 

Link to comment
Share on other sites

Tā nebija drukas kļūda.

BASF ir oriģinālā protams.

Pakaļdarinātāji mēdza izkropļot kopēto logo. Kāds burts citāds un tā

Tāpēc BSAF, Sunny, Sany, Yamaka uttt

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...