Jump to content

ethernet usb adapter android planšetei


oskars123
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man ir prestigio multipad 7.0 ulta + planšets,gribu pieslēgties internetam caur šādu savienojumu:interneta vads-> Digitus fast Ethernet usb 2.0 adapter-> mikro usb kabelis ieiet planšetē. Visu saslēdzu,rezultātā tik adapterim gaismiņa mirgo. Kāds nav kko tādu slēdzis,un nevar pateikt ko tur vēl vajag izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Man ir prestigio multipad 7.0 ulta + planšets

1) Planšete

2)Kāpēc tu izdomāji ka viņam vispār ir jāstrādā ar android?

I have tested two usb ethernet adapters. The digitus DN-3016 does not work. Simply nothing happens after plugging it in.

 

Another one, which came with a asus ux-31 zenbook, works fine.

3)Kāda android versija virsū uz planšetes? Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Vai uz planšetes vispar var ieslegt funkciju Ethertnet? Vai tas ir ieslegts?

Man ir kaut kads beznosaukuma USB hub ar iebuvetu LAN. Uz MK808B tas darbojas, uz plansetes nemeginaju. Vispar jau ta ir baiga loterija - nekad nevar zinat vai ta vai cita USB ierice darbosies uz Android, un ja nedarbojas, tad varbutiba to iedarbinat ir tuva nullei.

Link to comment
Share on other sites

Un androids ir bāzēts uz custom build linuxa. Kādu dzelžu atbalstu iekārtas ražotājs iekompilējis iekš kerneļa, tāds arī ir. Parasti nekam vairāk kà usb klavierei, pelei un mass storage device atbalsta nav.

Tiesa gan var mēģināt custom kernela moduli uzkompilēt, bet vienkārši tas nav.

Link to comment
Share on other sites

Manam MK808B, ar oriģinālo firmware darbojas dažādas bezvadu peles un klaviatūras (arī Measy RC11, RC12), kaut kāda Logitech web kamera, un kaut kāda lētā Logitech USB "audio karte". Arī augstā minētais USB hub ar iebūvēto LAN darbojas uz šī aparāta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...