Jump to content

Izvēles iespējas ( Avast vai Essentials ) un kapēc.


bamabambam
 Share

Recommended Posts

Tatad kauta man ir sagadījies ka es nevaru izšķirties ar antvīrusu kuršpildītu savu funkcīju un nebūtu uzbāzīgs nebūu jaatjaunina , butu bezmaksas un "skenešanas " nebutu ap 7 - 10 stundu garuma . paldies ;d

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu!

 

Tā kā tev interesē bezmaksas risinājumi, esi tik laipns un atrodi sev piemēroto vien pats. Nav viņu nemaz tik daudz.

Pēc tam vari arī te noziņot savu izvēli.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Free versijai ir Real Time aizsardzība?

Nav


 

nebūtu uzbāzīgs nebūu jaatjaunina , butu bezmaksas un "skenešanas " nebutu ap 7 - 10 stundu garuma

Šis iespārda. Palaid uTorrent, izslēdz automātisko atjaunināšanos un centies sev ieskaidrot, ka tas ir antivīruss.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Eu džeki (vai kas jūs), es šādam tekstam

 

 

Tatad kauta man ir sagadījies ka es nevaru izšķirties ar antvīrusu kuršpildītu savu funkcīju un nebūtu uzbāzīgs nebūu jaatjaunina , butu bezmaksas un "skenešanas " nebutu ap 7 - 10 stundu garuma . paldies ;d
pat ne vienu vārdu nerakstītu. A jums ka tik iespamot.

No tā citāta gribēju izcelt vārdus, bet sapratu, ka tur visi tādi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nez...man liekas, ka viss tas smuki socialzējas tavā kompī.... cik pats liels labs cilvēks tik daudz tev vīrusu spieto :biggrin: D_L varētu turpināt šo tēmu :))

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cik esmu skatījies, Avast atjauno datu bāzes veiklāk nekā MSE. Konkrēti - sīko hakerīšu vīrusu nedetektējamības atjaunojošās fīčas. Mēdz būt situācijas, kad kaudze AV detektē kaut kādu pavecu vīrusu, bet MSE ir starp tiem, kas vēl nav datu bāzes atjaunojis. Un šāds stāvoklis mēdz ieilgt. Un Avast ir ātrs skanēšanas ātrums.

Bet BaGa doma arī ir vērā ņemama.

Link to comment
Share on other sites

Datorviruss ir programma.

Varbut labak ir vienkarsi nedarbinat "siko hakerisu" raditas datorprogrammas, un nebus jauztraucas par to, ka tas vai cits antiviruss sajas programmas neredz virusu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kādus gadus 5 dzīvoju bez antivīrusa un nejūtu pēc tiem vajadzību. Vienkārši ir nedaudz jāpiedomā pie tā no kurienes ko velc un ko vispār dari ar PC

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kaspersky Eksperti

 

 

Tatad kauta man ir sagadījies ka es nevaru izšķirties ar antvīrusu kuršpildītu savu funkcīju un nebūtu uzbāzīgs nebūu jaatjaunina , butu bezmaksas un "skenešanas " nebutu ap 7 - 10 stundu garuma . paldies ;d
 

 

Ja jāizšķiras starp šiem diviem, tad priekšroka vienozīmīgi ir jāatdod Avast, jo tas salīdzinājumā ar Microsoft darinājumu labāk pilda savu pamata funkciju - sargā datoru. Apstiprinājumus tam var gūt jaunākajos testos no AV-Comparatives un Dennis Technology Labs. Microsoft pūliņu rezultāti jau ilgāku laiku ieņem pēdējās rindiņas antivīrusu testos gan maksas, gan bezmaksas versijās.

Link to comment
Share on other sites

avg free antivirus pagaidām bezmaksas privātu lietotāju skeneris, nav ko skatīties uz trial reklāmu, firmas lai maksā, ja ir firma lai pērk norton antivirusu.

 

ms esssetials kad veidoju vpn izleca un sāka ēst processoru, laikam tāpēc ka čēkoju kas pieslēdzās.

Pārēje divus gadus biju antivir avira lietotājs, vīrusus ķēra liekas ka sēž uz avg datubāzes man tā zinoš cilvēks pastāstija viņi pērk datubāzi un atauno savu antivirusu (gadu biju maksas lietotājs šim antivirusam)

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Jā jā, AVG jau katrs kreisais datorspecs uzbāž "klientu" kompjiem. Ka tik antivīruss sēž klusu un lai tur tas zvēru dārzs dzīvojas. Nu, tā mana sliktā pieredze pēc viena tā sauktā datorspeca instalēto datoru dažu lietotāju viedokļiem.

 

Vispār nobrīnījos, ka Kaspersky Eksperti savu īpašo produktu neuzspiež.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...