Jump to content

Benq vai Epson projektori


rikardo2
 Share

Recommended Posts

Labdien,

Tā nu ir sanācis, ka esmu nolēmis iegādāties projektoru. Cik lasīju internetā tad lētā gala projektori ir nekam nederīgi. Esmu gatavs kaut kur apmēram 1000 eiro robežās iegādāties projektoru, kas būtu paredzēts filmu un citu video skatīšanai, bildēm un citām funkcijām, varbūt arī spēlēm. Cik sapratu tad šajā jomā galvenie ražotāji ir firma Benq, nezinu kā ir ar Epson.

Istabā ir gaiša un būtu forši, ja projektors būtu tāds, kas varētu attēlu skaisti un skaidri arī dienas laikā redzēt.

Pagaidām esmu apstājies pie šī produkta: Benq W1400 Kādas atsauksmes par šo produktu un varbūt variet ko labāku ieteikt?

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Man pašam mājas kino vajadzībām ir druscīti lētāks modelis - Benq w1200 (ņēmu pirms ~gada par 850Ls uz akciju). Attēla kvalitāte laba, nedz screen door nedz color bleed problēmu nav. Vienīgais, kas mani īsti neapmierina, ir diezgan skaļā dzesēšana - filmas skatoties, protams, netraucē, taču ja ja mūziku klausoties sagribās uzlikt kaut kādu ambient vizualizāciju uz sienas, traucē pamatīgi. Forumos cilvēki raksta, ka tas esot principā visiem Benq pēdējo divu gadu modeļiem raksturīgi.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

 

 

Istabā ir gaiša un būtu forši, ja projektors būtu tāds, kas varētu attēlu skaisti un skaidri arī dienas laikā redzēt.

Nezinu gan,kā tu to ar augšminēto projektoru vēlies īstenot...?

Varbūt tikai ar speciālu ekrānu, dārgāku par pašu aparātu...

Link to comment
Share on other sites

Šaubos vai saprātīgā veidā dienas laikā bez aizkariem projektoru varēsi lietot. Nezinu kā ar mūsdienīgiem, bet man ar dinozauru Infocus in26 naktī ielas apgaismojums traucē, ja aizkari vaļā.

Link to comment
Share on other sites

 Viss no lampas jaudas utml. atkarīgs.

Taču kinozālei pat pēc definīcijas jābūt tumši griesti un sienas, vārdu sakot, lai neatstaro gaismu no ekrāna.

Man pašam jau gadus 7 ir projektori, lai nu pēdējā laikā vairāk tikai mazbērni viesojoties kino pasūta.

Lai gan riktīgai kino un sporta spēļu skatīšanai labs projektors, manuprāt, nav salīdzināms ar TV...

Link to comment
Share on other sites

Lai dabūtu pareizu melnā balansu, tad baltajam ekrānam ir jabūt "melnam". To kinoteātros panāk ar pilnīgi tumšu telpu. Tikai tad bilde būs pareiza. Vari pirkt projektoru kaut pa miljonu, gaišā telpā melnā balansu nevar principā dabūt. Gaismā var kādu prezentāciju skatīties, bet ne televizoru, ne kino. Tā tas ir un tur neko darīt nevar-fizikas likums!.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...