Jump to content

Pērku Viasat dekoderi


marispro
 Share

Recommended Posts

Jeb kurš nederēs.Piemēram tāds,ja klients būs lauzis līgumu nenomaksājot.Tādu nevarēsi piesaistīt kartei? Kapēc neprasi lai operatora risina problēmas,kas saistītas ar viņa aparatūru? Visu līguma laiku viņiem janodrošina tehiskais stāvoklis iekārtām.Gada garantija,bleķis tīrais.


 

 

jebkuru lietotu

+ vēl gadās,ka kāds īpaši centīgs darbinieks pirms kartes piesaistīšanas citam uztvērējam vēl paprasa iepriekšējā klienta numuru un vārdu uzvārdu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tev derēs ari kāds lietots dm500, kas varetu būt pa kapeikam iegadajams.

Pēc līguma beigām plāno pāriet uz citu operatoru?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev derēs ari kāds lietots dm500
Normāla ideja,pat pēc soda beigām(līguma) varēsi pa kapeikām to pašu redzēt :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev derēs ari kāds lietots dm500

kas tas ir, kā es varēšu to pašu redzēt?

 

apsvēru, ka varbūt varetu pie lattelecom pāriet, galvenais tāda labsajūta pārņēma, ka vairs tikai nepilni 2 mēneši lidz "soda" beigām, bet šovakar dekoderis pļurkt (ieslēdzās abas lampiņas un izdzisa un čau), negribētos šo laiku pa tukšo maksāt. Viašrotam kaut kāds autoatbildētājs tagad griežas, ja izdosies sazvanīt, uzzināsu, ko viņi gatavi man pastāstīt šādā situācijā

Link to comment
Share on other sites

Gan jau viašrots Tevi "apstrādās" un iedos jaunu uztvērēju, bet atkal uz diviem gadiem. Man šitā vienu paziņu apjāja. Skarbie vīri gan no grūtībām nebaidās, un turpina sadarbību ar viašrotu :sarkasms: . Normāli veči pērk 500drīmu  un tecina medu. Nekad nesapratīšu, nafig vergu līgums jāslēdz un tāda nauda viašrotam jāmaksā. Ja Tev līgums iet uz beigām, tad obligāti, mēnesi ieprieks, viašrots jābrīdina, ka līgumu lauzīsi. Vislabāk nes iesniegumu divos eksemplāros un lai viens ar viašrota zīmogiem paliek Tev. Ar to kantori citādāk nevar. Apjāj cilvēkus uz līdzenas vietas, jo līgumā rakstīts ,ka tas automātiski pagarinās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Principā,ja skaties lietotu dekoderu un vēlies skatīties ko skaties :)  izmaksas būtu ap 40 erikiem +3 eriki mēnesī maksimums.Papētot forumu infu var atrast,ir biedri,kas palīdzēs sastelēt...Ja neatrodi caur PM. varu pateikt kam vaicāt,pēc :pooh_honey: .


 

 

apsvēru, ka varbūt varetu pie lattelecom pāriet
Jau labāk,bet tāpat manuprāt ne īstais domu gājiens :drinks:
Link to comment
Share on other sites

Uzzināju viasatā, ka man ir tikai divas opcijas:

1. pārslēgt līgumu un man izsniegs jaunu smuku spīdīgu dekoderi, jo vecos Thomson vairs neremontē

2. dabūt lietotu kasti bez parādiem un novilkt atlikušo termiņu

 

Bet trešā opcija man sāk vairak iepatikties, tikai kā man satikt to īsto biedru un sākt jaunu medus saldu dzīvi ar dm500?

Link to comment
Share on other sites

Man tieši tas pats gļuks ar abām lampiņām, notika trīs nedēļas atpakaļ, kad līdz līguma beigām palika 2 mēneši. Trīs dienu laikā salaboja veco Thomson. Dabūju samaksāt 7€ par it kā arī beigto barošanas bloku, kura bojājuma gadījumā jāpērk jauns klientam pašam.

Labots - Rihs
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Starpcitu, autor, pamēģini pārbaudīt barokli! Biju to piemirsis, bet šrotam tie barokļi tādi mazliet bēdīgi.

Ja neaiziet, pabļau PM - palīdzēšu pa pāris eiro sadzīvināt to kasti vai iedot kautko vietā, tikai jābrauc uz Jelgavu avi jāsūta ar pakomātu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...