Jump to content

Kameras izvēle


rietumbloks
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Ko par kompaktkamerām zināsiet teikt? Panasonic gx-7 vai fuji x sērija?

 

 

M43 IMHO daudz nobriedušāka sistēma, lielāka stiklu izvēle, un daudz stikli ir ļoti labi.

Fuji ar stikliem stipri švakāk (mazāka izvēle, bet daži arī ir izcili)

Jaunie Oly Om-D body vispār super (AF  ātrums un performance tumsā)

Sony arī ar stikliem švaki - galīgi slikti, ja neskaita  Z€I$$ stiklus.

Labots - qsi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
mixxx2005

Man vienīgajam liekas stulbi nopirkt mazu ziepi, uzbāzt 3x lielāku objektīvu un dēvēt to par mega evolūciju, lai gan kabatā tāpat nelien?

 

p.s. pats šobrīd skatos uz canon 600d ar kitu un piepikrt 50mm/1.8, kā pirmo spoguli.

 

manuprāt viss iet uz to, ka mājsaimniecībā būs viens spogulis un tālruņa kamera. komapaktās kameras nomirs vēlreiz.

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Long John
manuprāt viss iet uz to, ka mājsaimniecībā būs viens spogulis un tālruņa kamera. komapaktās kameras nomirs vēlreiz

 

Ja "mājsaimniecībā" ir kāds operatīvas reportāžas vai "kustīga" sporta fanāts, spogulis pagaidām vēl tiešām varētu būt aktuāls. Pretējā gadījumā- lieka bagāža (IMHO).... Es, protams, runāju par "mājsaimniecību", nevis profesionālu fotogrāfu vai dikti advancētu amatieri. 

 

Bildē redzamas 2 kameras ar praktiski vienādām tehniskām iespējām- vienādi "lielie" APS-C sensori, vienādi universāli (un nomaināmi)  zūm-objektīvi , ārējās zibspuldzes "ligzdas", utt utml. Jaunajam bezspoguļa NEX-6 (A-6000)  modelim parādījusies arī tīri lietojama korpusa ergonomika. Bildes kvalitāti pārsvarā šeit noteiks tikai bildētāja roku taisnums. Reāla lietošanas atšķirība (manā uztverē) ir tikai skatu meklētājā- spogulenei tas ir optiskais, bezspogulim- OLED, kā arī ergonomikā- spogulenei vismaz pagaidām operatīvā vadība ir bik ērtāka.

Vai ir jēga būt par nastu ēzeli?  :sorry:

 

      Nex-6-60D.jpg

 

Runāju ne jau no zila gaisa- ir pietiekami bagāta praktiskā pieredze- daudzi desmiti gadu ir pavadīti ar spoguļkameru rokās, bet nu jau, kā penzis, sapratu- priekš kam man tā lielā bagāža, ja vairs neeju peļņas darbos un nepretendēju uz pasaules slavenību, bet tikai gribu savā opja arhīvā pietiekami kvalitatīvas bildes, par kurām nebūs kauns mazbērnu (utt) priekšā... :shok:

 

P.S. Ja kādam tiešām ir interese par spoguļiem, jūlija vidū (kad sabildēšu sen apsolītās paziņu kāzas), pārdošu savu atlikušo Canon komplektu (40D, 17-40/4L, 70-200/4L, 50/1,8 Mk.1., Tokina 28-70/2,6-2,8: + 580 blicene, somas u.c. sīkumi). Sev jau Ebajā nopirku Sony NEX-7 un jūnija vidū, kad to saņemšu, varēšu reāli salīdzināt un vēlreiz izvērtēt, vai vērts palikt uz dSLR "adatas"... :superstition:   

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

Tava ievietotajaa atteelaa samaini vietaam objektiivus un paskaties uz abu aparaatu gabariitiem.

 

Ja kvalitativai bildei nepiecieshams labs stikls , tad tpt tam mazajam bezspogulja aparaatam gabariiti iipashi neatpaliks no dslr, tpc liidz briidim , kad bezspogulis nebuus lidz lens cap izmeeriem, tas viss liekas tikai kaarteejaa maaksliigi uzlpuustaa tendence. Tehnologjiski neredzu probleemas jau gadus 5 - 10 taisiit bezspoguljus ar apc sensoriem.

 

P.S. domājiem iphone'a kamera baigi atpaliks no sony nex 3?

 

P.S.S. argumenti par izmēriem liekas dīvaini arī vērojot 5-6 collīgo telefonu augošo popularitāti.

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Long John

Nevajag nu pārspīlēt un nodarboties ar demagoģiju!

Pagaidām šajā tēmā runa tomēr ir par pieklājīgas kvalitātes bildēm sadzīvei- (kā Tu izteicies-"mājsaimniecībai"), nevis pro un advancētajām vajadzībām! 

 

Mana bilde (print screen)  ir reāla (cik nu var ticēt tai lapai), bet Tu tikai fantazē... :sorry:

 

    http://camerasize.com/compact/#100.23,375.360,ha,t

 

  

Objektīvus bildē, protams, varētu samainīt, bet- tikai piezīmējot fotošopā, jo vismaz pagaidām es neesmu redzējis Canon dSLR sistēmai (par citiem nezinu) kompaktu 16-50 mm zūmu  minētajos izmēros. Bet, piemēram, Nex sistēmai amatieru vajadzībām tāds ir jau sen.

Protams, ar Zeiss kvalitāti tas netaisās konkurēt, bet "mājsaimniecībai", tūrismam u.c. ikdienai  gana labs (priekš saviem izmēriem).   

Ja ar laiku prasības (un maka biezums) pieaug, var attīstīties tālāk un sapirkt Zeiss optiku (gluži tāpat, kā ar dSLR), vai izvēlēties cita ražotāja bezspoguli. 

 

Un neviens takš neliedz piepirkt spoguleni un to mazuli atstāt "rezervei".

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

apzināti ar demagoģiju nenodarbojos, atvainojos. 

šobrīd vēl neredzu bezspoguļu priekšrocības. varbūt pie tā vainīgs mans sony ziepis ko iepirku pāris gadus atpakaļ un smagi vīlos tajā.

100d vs. nex-6. 

 

 

w7kizbfz5f50l2hatzo5.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Šoreiz gluži demagoģija nav, bet maza viltībiņa gan. :)

Bildes bez objektīva mani īsti nepārliecina par pat vismazākās (!!!!!)  Canon spogulenes kompaktuma priekšrocībām. Pieliec viņai klāt 18-55 kit-zūmu un Tavs piemērs ir "izmetams"... :yahoo:

 

Katram ir savas prioritātes, bet mani tomēr pārliecina fakts, ka Nex-6 ar 16-50 "pankokzūmu" var iebāzt pat nelielas jakas kabatā, bet EOS-100 ar kita 18-55- nevar.

Personīgi man tas ir svarīgi. Kā sak- labāk "zīle rokā, nekā mednis kokā". Katrs no mums var atcerēties gana daudz situāciju, kad lielā spoguļkameras soma palikusi mājās , bet gadījies interesants kadrs! ..

Pērn nopirku līdzīga izmēra Fuji X-10-  tīri labs. Taču, ja atteikšos no spoguļkameras sistēmas, ar tā mazo sensoru man būs "par īsu", tādēļ skatos uz Sony NEX sistēmu kā Canon dSLR alternatīvu. 

 

Es takš netaisos uzspiest savu viedokli, kā vienīgo pareizo!  Katram savs- vienam māte, citam meita....  :sorry:

Kad vēl nebiju izlēmis par atteikšanos no savas dSLR sistēmas, arī es pret bezspoguļiem biju diezgan skeptisks.

Bet tagad palasījos I-netā, papētīju bildes un konstatēju, ka nav nemaz tik bezcerīgi. 

Ceru, ka arī tikšanās "dzīvajā" ar Sonu NEX-7 man neliks vilties... :shok:  

 

Un atcerēsimies, ka laba bilde tomēr vairāk top bildētāja galvā, nevis dzelžos.. :yahoo: .

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

mans piemērs bija par body izmēriem, tik pat labi uzliec nexam zeiss'u un arī tavs piemērs ir metams :D .

i-m9hWczL-L.jpg

 

100d ar 40mm pankūku daudz milzīgāks nebūs par nex'u. tiesa zūma nebūs.

zīles kokā ar medņiem mūsdienās var ķert ar labu telefona kameru :)

 

nesaku ,ka man vienīgā taisnība, bet kamēr pats nepamēģināšu neticēšu.

 

agrāk bija populāri teikt - gribi labu bildi ,ņem spoguli. gribi kompaktu izmēru ņem lētāko canon ziepi.

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Long John
mans piemērs bija par body izmēriem, tik pat labi uzliec nexam zeiss'u un arī tavs piemērs ir metams . 100d ar 40mm pankūku daudz milzīgāks nebūs par nex'u. zīles kokā ar medņiem mūsdienās var ķert ar labu telefona kameru

 

Tēma atkal aiziet demagoģijas lauciņā... :shok:

 

Ar pliku body neko sakarīgu  (izņemot "pinholes" miglubildes, izdurot  caurumu body vāciņā)  neko nevar uzbildēt.

Es mēģinu salīdzināt tikai to, kas pašlaik mani interesē-  "universālai" bildēšanai gatavas, līdzīgas kvalitātes APS-C sensora kameras ar līdzīgiem, viena diapazona universālajiem (budžeta cenas) zūmiem.

 

Un nezinu, ko citi agrāk teica, bet tagad es saku- gribu pieklājīgas bildes ar APS-C sensora aparātu "ziepim" tuvos izmēros.

Spogulene- tas jau ir pavisam cits "lauciņš". Man tāda jau sen ir, bet es gribu būtiski kompaktāku alternatīvu!

Par medņiem kokā ar telefonu atļaušos pasmīnēt... :hunter:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nu labi, labi likšos mierā. 

 

interesei - kad gribēsi tikt no saviem 40d stikliem vaļā ar filantropiju jau nenodarbosies,ne? :D

 

p.s. tomēr šitas viss liekās kārtējais kāsiens - sony brendotās lēcas un citu pričendāļu noandelēšanai.

Labots - mixxx2005
Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

kad gribēsi tikt no saviem 40d stikliem vaļā ar filantropiju jau nenodarbosies,ne?

 

A kurš normāls penzis mūsdienās var atļauties nodarboties ar filantropiju? :shok:

Manā saprašanā "saprātīgas" cenas ir uzskatāmi redzamas pabeigtā Ebay izsolē ar pārdesmit konkurentiem.

17-40/4L parasti aiziet ap 420 Eur, 70-200/4L- ap 400, Tokina 28-70/2,6-2,8 ir retums, bet ap 250 aiziet.

Un es nerēķinu sūtīšanu uz LV, kā arī  risku bez testa saņemt "beigtu kaķi maisā" . 

Zemāk jau sākas "diedelēšana"... :sorry:

 

Piemēram:

 

  http://www.ebay.de/itm/271496162185?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

  http://www.ebay.de/itm/141288294195?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

šodien paskatijos uz nex5, tiešām maziņa, bet ne kabatas izmēra.

beztam sāku domāt,a kāda jēga ir no APS-C sensora ziepju traukā?

Link to comment
Share on other sites

Long John
a kāda jēga ir no APS-C sensora ziepju traukā?

 

Liels sensors "arī Āfrikā" ir liels sensors.  Ja nav sajēgas par lielāka sensora priekšrocībām, zināšanas vienmēr var pasmelties pie Googles tantes... 

 

Bet citādi- katram savs prieciņš... :TBS:  

Vai ta Tev kāds liedz nopirkt kādu Hasseļa midformātu, objektīvu somu, noīrēt ratiņus jebšu nastu ēzeli un kaifot uz veselību..... :yahoo:   

Bet man gribas jaunus "opja grabulīšus",  saprātīgos gabarītos un pieklājīgā kvalitātē..

Vai tad nav smuka mantiņa? Ja ne labāka par veco Canon spoguleni, tad vismaz savādāka... :beee:  

 

     sony-nex-7-zeiss-24mm.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Long John

03 November 2012 - 11:41

 

Bezspogula kameras pagaidam es ne visai atbalstu. Galvenais minuss (prieks manis) - pie cenas un gabaritiem, lidzigiem minetai spogulenei, operativa bildesana spilgta saule, skatoties displeja, ir visai apgrutinosa. Somina vai kabata neiebazisi, tatad butisku izmera prieksrocibu nav.
Tad jau labak kvalitativu un kompaktu ziepi ar lielo sensoru un paplasinatam iespejam - piemeram Canon S100 utml.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vēl tikai pietrūka "populārā" jaunizcepto fotodčibriku (kekss, kas zina par fotoaparātiem, bet nefotogrāfē) viedais viedoklis par lētajām plastmasām un būtu kārtējais atejas topiks, kur tiek diskutēts par visu un neko.  Ir lietas, kas nemainās - vajadzības, kvalitāte un funkcijas. Ja vajadzība pieprasa attiecīgos gabarītus un nav nepieciešamas spoguļa priekšrocības (optiskais skatu meklētājs u.c.), tad tāds arī jāizvēlas. Par ko ir cepiens? 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izmēru ziņā jau nu gan NEX ar spoguļkameru nav salīdzināms. NEX un tas pretīgais 16-50 mm ir daudz mazāks par to pašu 100D ar atbilstošu optiku. NEXam ir arī neizdevies 16 mm pankeiks, to var salīdzināt ar kaut kādiem Canon pankeiku ideja bezzūm objektīviem, bet tāpat NEX ir daudz mazāks izmēros. It īpaši augstumā.

 

Par APS-C vispār nav divu runu, tas ir mazākais lietojamais sensora izmērs. Visi tie 1" un 1.7" iet atpūsties.

 

APS-C piekabina priekšā jebkādu feinu objektīvu un iegūst to pašu, ko ar APS-C spoguli. OK, ir nianses manuālā fokusā, ir nianses fokusa ātrumā (kas novērstas ar hibrīda AF sistēmu un attiecīgu optiku NEX sistēmā).

 

Šķiet jau 3 gadus esmu NEX lietotājs un negrasos uz spoguli vispār virsū skatīties. Tad jau jābrien uz Fullfreimu, bet arī tam ir bezspoguļa risinājumi.

Link to comment
Share on other sites

Long John
NEX un tas pretīgais 16-50 mm

 

Žak Noris, vai esi personīgi testējis šo objektīvu, jebšu tas ir tikai ierastais fotoforumu stereotips: "kit=mēsls"? 

Saprotu jau, ka brīnumi optikā nenotiek, taču man kompakts universālais zūms ļoti aktuāls- ikdienā (tūrismā utml),

kad ir svarīgi nelieli izmēri (vismaz saliktā stāvoklī), bet kvalitatīvākas vajadzības gadījumos vismaz sākumā izmantošu atbilstoša fok.attāluma manuālos fiksfokāļus (m42-NEX  pāreju jau nopirku).

Protams, uz E-mount ir daudzi labi Zeiss stikliņi, taču štipri šaubos, vai kādreiz varēšu tos no penzijas atļauties (bet ej nu sazin'). :sorry:

 

Ja personīgā pieredze ir, vai otrs (lielākais)  nex kita zūms 18-55 ir tik būtiski labāks, ka ir vērts pieciest būtiski lielākos izmērus? 

Sony 18-200 nu gan netaisos gādāt- krietni pa lielu priekš mazā bezspoguļa korpusa un arīdzan no Canon SLR laikiem ir skepse pret hiperzūmiem. 

 

Tuk-tuk  (13:47)

 

Kādēļ esi neuzmanīgs (vai tendenciozs) manu tekstu lasīšanā? :resent:  

Es šajā pašā tēmā jau rakstīju ( 01 June 2014 - 11:34):

 

"Kad vēl nebiju izlēmis par atteikšanos no savas dSLR sistēmas, arī es pret bezspoguļiem biju diezgan skeptisks.

Bet tagad palasījos I-netā, papētīju bildes un konstatēju, ka nav nemaz tik bezcerīgi." 

 

Tagad nolēmu, ka esmu pa vecu skraidīšanai pa haltūriņām, tātad reportāžas un to specifika man vairs nav aktuālas.

Izlēmu pārdot Canon dSLR komplektu un "noķēru" Ebajā  Sony NEX-7. Viņam jau ir tīri sakarīgs skatu meklētājs.  

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

esi personīgi testējis šo objektīvu

 

Esmu lietojis vairākas nedēļas 16-50 un zinu, ka vecais, lielais 18-55 ir daudz labāks. Lielāks, bet kudiš labāks gan bildes ģeometrijas, gan krāsu un kontrasta ziņā.


NEX sērijai ir divi izteikti slikti stikli - 16-50 kits un 16 mm pankūka.

 

Man baigi gribētos 55-210, kas ir patumšs, bet OK zoomiņš, bet laikam nekad nesaņemšos.

 

Vēl labi esot 30 mm un 60 mm Sigmas praimi ar autofokusu. Jāņem esot jaunie ar gludo bodiju. 

 

http://www.sigmaphoto.com/product/30mm-f28-dn-a

 

http://www.sigmaphoto.com/product/60mm-f28-dn-a

 

Pats sēžu uz Canon FD pārejas un arī M42 pārejas un dažiem veciem optiķīšiem, kad nav slinkums manuāli fokusēt.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Zivsacs ir attēla kropļošana. Un netērē naudu par to 16 mm pankūku, kur nu vēl ar konverteri. Gribās baigo kropli, ņem Rokinon 8 mm f2.8 zivsaci vai laikam bija vēl kaut kādas šausmas ar 8 mm. Bet nu tur kvaļitī nemeklē.

 

Tā pati Sigma taisa arī 19 mm praimu, kas arī neskatās īsti labs, bet būs labāks par 16 mm Sony pankūku.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nuu, Žak, nepārspīlē.

16/2.8 ir pašvaki ar izšķiršanu un ģeometriju, tas tiesa.

Līdzīgi ir arī 16-50 gadījumā, tiesa, BET - ņemot vērā objektīva konstrukciju - saliekamais zoom - tas ir piedodams. Sevišķi, ja arsenālā ir kas no kvalitatīvas un labas optikas, kas Sony ir pieejama, par rūgtiem cipariem gan. Ja godīgi, 16-50 mani visvairāk kaitina, ka nav iebūvēts objektīva vāciņš un ka nav blendes.

Par šmigmām - piedod, nezinu, ko pīpē, bet 19mm ne-arte versija man pašam bija uz ļimpusa un varu teikt, ka izcils objektīvs - ātrs un precīzs af, krāsas un asums teicami. Par to naudu, viennozīmīgs musthave, ja vajag relatīvi platu fiksu. Mīnuss ir nebūt ne mazais izmērs, varbūt ir vērts skatīties uz soņas 20mm pankūku. 60/2.8 es neredzu īsta pielietojuma un 30mm diapazonā laikam ņemtu sony defaulto makro stiklu.

Kas pozitīvi, ka sony ir atvēris protokolu saviem objektīviem, internetā atrodamas pārejas kas nodrošina af pat ar canon EF objektīviem :))

16-50, 19/2.8 un 55-210 man izklausās pēc laba un universāla komplekta, paturot prātā, ka ir arī krājumi ar m42 stikliem :))

ā, Frīdi, 18-200 Nikona versija ir ļoti cienījamas kvalitātes stikls. Pieņemu, ka Sony ir līdzīgi :) protams, fiziku neapmānīt, bet Sony cenšas :))

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Par šmigmām - piedod, nezinu, ko pīpē, bet 19mm ne-arte versija man pašam bija uz ļimpusa un varu teikt, ka izcils objektīvs - ātrs un precīzs af, krāsas un asums teicami.

 

Neesmu rokās turējis, tas ir tas, kas lasīts apskatos. Izlūdzos piedošanu!

 

Ideja bija, ka 30 mm un 60 mm ir ļoti OK, bet apskatos tika minēts, ka 19 mm Sigma ir vājāka. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

nu es, savukārt, 30 un 60mm neesmu čamdījis, bet 19mm tiešām nav pelnījis, ka to sauktu par švakku vai švakāku. Pieņemu, ka sava loma ir arī fizikai.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nezinu, kā citiem, bet vismaz man 30 mm neliekas interesants. Ja ņemtu kādu 30 mm ar AF, tad jau tiešām labāk 30 Macro. 

Var dabūt pat zem 200 Eur (par jaunu prasa virs 300 Eur) :

 

  http://www.ebay.de/itm/Sony-NEX-30-3-5-Macro-silver-/281246673025?pt=DE_Foto_Camcorder_Objektive&hash=item417b9ba881

 

Autofokusa 60 mm (E-mount) variants man arī ne visai vilina- tur es nesteidzīgai bildēšanai jau nedārgi nopirku 55/1,8 m42 manuālo japāni un domāju, ka zīmējums tam būs interesantāks. 

Kad būs naudiņa pēc Canon'u pārdošanas, tiešām varētu nopirkt Sigmu 19/2,8- jaunu var dabūt pa tīri pieņemamu cenu:

 

Piemēram:

 

 http://www.ebay.de/itm/400717645962?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

Bet  sākumā man jāsagaida no Ebaja tas Nex-7 un jāizvērtē- vai maz patiks un vai būs vērts kaučko lielāku tajā būšanā investēt... :mda: ...

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

30 mm macro arī uz cropmatricas izklausās pamaz... Šobrīd lietoju uz sava NEX ar pāreju Canon FD 50 mm macro f3.5 i tad dažreiz šķiet, ka sen izmēģinātais Canon FD 100 mm macro f4.0 bija labāks tieši macro būšanām. Tāpat statīvs abiem jālieto.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ņem Rokinon 8 mm f2.8 zivsaci vai laikam bija vēl kaut kādas šausmas ar 8 mm. Bet nu tur kvaļitī nemeklē.

Mūspusē to Rokinon sauc par Samyang. Ir man lietošanā kā reiz tas 8mm stikls. Kvalitāte mani apmierina, jāsaka pat laba. Protams, šis stikls nav izmantojams ikdienas bildēšanai, tas ir specifiskām vajadzībām, kad sagribas MĀXLU ražot. Nevar taču gribēt lai zivsacs stikls nekropļotu bildi, vienkārši jāzina kur un kādos gadījumos tāds ir lietojams.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Rokinon sauc par Samyang

 

Tiesa, nevarēju atcerēties. Pēc "nex 8 mm fisheye" sagooglēgās Rokinon.

 

Runa jau ir par 16mm pankūku + konverteri, kas jau tā čābīgu objektīvu iztaisa par vēl lielāku draņķi. Tad jau uzreiz lai ņem zivsaci un neākstās ar konverteri. Tāda bija mana doma. 

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

nu kad būs dalīšanās ar iespaidiem par Nex'u no garjāņa puses?

 

elkorā pamocīju sony bezspoguļus - jāatzīst ,biju daudz sliktākās domās par elektrisko skatu meklētāju, sony tie ir diezgan OK. Tiesa piegāju paskatīties samsung'us un sapratu kāpēc šādas domas bija. Un šobrīd esmu neizpratnē - ņemt spoguli ar visām no tā izrietošajām sekām ,izmēru un mācīties bildēt, vai ņemt ziepi ar lielu sensoru. 

Link to comment
Share on other sites

Long John

Interesanti- kāpēc, lai mācītos bildēt, obligāti jāņem spogulene?

Kādēļ bezspogulis ar elektronisko skatu meklētāju neder? :shok:

 

Garjānim iespaidu no Nexa ir vēl mazāk, kā 2005 g. modeļa mixxx-am- reāli neesmu pat apčamdījis- Ogrē veikalā nav pieejami.  :beee:

Saņemšu no Ebaja 16.jūnijā veselus divus- nex 3n un nex-7, tad i varēšu kautko secināt.

 

P.S. Nex-3 paņēmu pirmo, un tikai  pēc tam gadījās nex-7, tā kā 3-šo nāksies pārdot.

Link to comment
Share on other sites

Vismaz kāds cilvēks, kurš nebaidās atzīt, ka mainījis domas par bezspoguli, respect!

 

Tikko iegādājos Olympus E-P5, ceru izveidot kādu nelielu apskatiņu ar piemēriem hibrīdkameru sadaļā, jāsaņemas.

Link to comment
Share on other sites

Long John
Vismaz kāds cilvēks, kurš nebaidās atzīt, ka mainījis domas par bezspoguli, respect!

 

Paldies par "respektu", bet neko īpaši kardināli domas neesmu mainījis- manuprāt, vismaz pagaidām- operatīvām reportāžām spoguļkameras joprojām ir ērtākas (precīzākas). 

Vienkārši nolēmu mest mieru  dažādiem peļņas darbiem un tādēļ mierīgi varu pāriet uz daudz kompaktākiem bezspogļiem.

Mana penža prioritāte tagad- ceļojumi un citi vaļasprieki- bet tur bezspogulis rullē!...

 

Un vēl, ja godīgi- opji tie paši puišeļi vien ir, tikai spēļmantiņas dārgākas. Man arī gribas jaunu "grabulīti"- ja ne labāku, tad savādāku.... :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...