Jump to content

Jauna monitora izvele~140eiro


playback
 Share

Recommended Posts

Tatad doma iepirkt monitoru,

Domats lai speletu speles(bf4 utt) un sedetu netaa

Starp modieliem svarstos starp dell, asus var ari citus

Noskatiju paslaik tadu

Ekrana izmers: 23'

 

ASUS VX239H 

 

vai

 

asus led vs238h-p

 

Kadi ieteikumi?

 

Vai ari labak pakrat naudu un nopirkt dell u2312hm vai kko citu?

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

Es balsoju par Dell

Link to comment
Share on other sites

rabbitman

Es ņemtu Asus, kontrasts lielāks, mazāks reakcijas laiks, pārējais jau gadrīz vienāds, tātad tavai spēlēšanai derēs! + Asus lētāks. 

Link to comment
Share on other sites

Paslaik esmu sausmigi apmaldijies meklejumos

Asus ir tik daudz serijas sv, vx, mx utt. pat nezin uz kuru lai skatas

Dell ari piedava plasu klastu bet nu, neka no ta visa nesaprotu

Link to comment
Share on other sites

Tas Dell ir 3 gadu vecs modelis ar e-IPS matrici un visām bērnu slimībām, bet nu par tādu naudu dauz kabāku nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Man personīgi tagad patīk 1920x1200 izšķirtspējas monitori nesen iegādāju U2412M esmu ļoti apmierināts. Par cik es spēles nespēlēju tad monitora reakcija laiks nav svarīgs. bet no tevis nosaktaujiem laikam ņemtu ASUS VX239H AH-IPS matrica vienīgi viņam ir tikai HDMI nav DVI izejas, bet tagad pārsvarā visiem jaunajiem PC ir HDMI tad problēmām nav jābūt.

Link to comment
Share on other sites

Šajā cenu kategorijā skaties uz IPS.

Ja esi cilvēks, kurš ir spējīgs nedaudz paciesties, tad pieliec, piekrāj nedaudz naudiņas un paņem 23 UltraSharpu. Personīgi patīk Dell "kājas". Pārējie brendu displeji vairāk tēmē uz tievajām kājām, kuru rezultātā uz pašvaka vai paveca galda, kuram patīk nedaudz kustēties būs riebīga sajūta, jo nejutīsi pilnīgu stabilitāti. Kā arī Dellam ir good colors.

Link to comment
Share on other sites

Es ar pie viena gribēju pajautāt... pats gadus trīs kā lietoju Samsung P2370. Kāpēc toreiz nopirku tādu, pat grūti pateikt. Tagad man vajadzētu palīdzēt izvēlēties paziņai. Viņa spēles diez vai spēlēs, pārsvarā internets, filmas un minimāli ofiss, IPS paneļiem labākas krāsas, nav tik svarīgs skatīšanās leņkis, kaut gan kurš tad uz monitoru skatās no sāniem... bet liels reakcijas laiks. vai tas skatoties filmas iespaidu neatstāj? Un vēl... cik noprotu, šim pielietojumam labāk izvēlēties būtu 1920 x 1080 neviss 1920 x 1200. Ekrāna izmēru viņa it kā izvēlējās... 23 vai 24' .

Link to comment
Share on other sites

 

 

labāk izvēlēties būtu 1920 x 1080 neviss 1920 x 1200

Pamatojums? Es teiktu, ka viennozīmīgi labāk 1920x1200. Iesaki viņai 24" Dell un būs laimīga.

Link to comment
Share on other sites

1080 drusku platāks monitors, 1020, šaurāks, bet augstāks. Filmām vai labāks būtu 1080, tiek izmantots lielāks laukums. Ofisam viennozīmīgi labāks 1020...

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga turēt uz galda sniega lāpstu (27), ja izšķirtspēja ir 1920x1080? Pilnīgi pietiek paņemt IPSu ar 23 collām ar šādu izšķirtspēju. Ja ir pieejams uz x1200, tad viennozīmīgi atbilde krīt uz šo. Visi tie reakcijas laiki pa lielam ir reklāma, ko uz tāda budžeta displejiem nepamanīsi un neievērosi. Sāc ar to kādu pārklājumu stiklam gribi, jo cilvēki uz to mēdz būt ļoti izvēlīgi.

 

Paldies lizard, palikšu parādā!

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

Par 27" jau negāja runa. Par pārklājumu nezinu, lai pati izvēlas... vai grib glancētu vai matētu. Man labāk patīk matēti, nav jau spogulis, kurā jāspoguļojas...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas Dell ir 3 gadu vecs modelis ar e-IPS matrici un visām bērnu slimībām, bet nu par tādu naudu dauz kabāku nedabūsi.
Nevis daudz labāku neatradīsi bet tāds nemaz neeksistē tajā cenu kategorijā... 
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Pag, ko ? 1200 ir šaurāks ? 

Malu attiecība ir 16:10 un 16:9 priekš 1080p. Kā saproti, 10 (1200) un 9 (1080) ir agustums, bet platums paliek nemainīgs. Tātad pie viena un tā paša "pēdas nospieduma", iegūsi lielāku laukumu. 

Bet ja vajag tikai priekš spēlēm un internetiem, tad jau varbūt pofig. Rakstu darbiem palīdz. 

Protams, es jau divkosis, pašam ir gan 1080p, gan 1280x1024 pieslēgts, nav man tuvu tiem 1200 augstajiem pikseļiem.

Ņem vien IPS paneļus, neredzēsi atšķirību starp  tiem reakcijas laikiem, bet viss pārējais izskatīsies fantastiski. 

Link to comment
Share on other sites

Ja loģiski spriež,... divi monitori 23" pa diognāli...1200 ekrāna augstums ir lielāks, kā 1080... vai ne tā ... un kā tad paliekas pēc ģeometrijas likumiem ar platumu... vai tad gribi teikt, ka abi paliek vienādi?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jā, tādā ziņā tev ir taisnība. Bet nach tad nepirkt 32" televizoru ? Jo tas būs vēl platāks. Vai varbūt vga projektoru ? 100" un uz augšu. Platākais, ko varēsi dabūt. 

Ar 16:10 tev būs vairāk pikseļu, tu redzēsi vairāk informāciju vienā brīdī uz ekrāna. Filmās varbūt tev būs melnas malas, kas īpaši netraucēs, jo tās būs tikai 60px augšā un apakšā. 

 

Tas tā, ja loģiski spriež. 

Link to comment
Share on other sites

Ja izmanto ofisu, protams, ka jā... un tam jau piekritu iepriekš rakstītajā, ka 1200 ofisam labāks,  bet ja filmu?... mazāku bildi, vairāk neizmantotā ekrāna laukuma... kaut gan nav daudz, kādi ~ 1.5 cm šaurāka bilde un arī tāpat nedaudz augstumā...

Link to comment
Share on other sites

Ja loģiski spriež,... divi monitori 23" pa diognāli...1200 ekrāna augstums ir lielāks, kā 1080... vai ne tā ... un kā tad paliekas pēc ģeometrijas likumiem ar platumu... vai tad gribi teikt, ka abi paliek vienādi?

Man jau liekas, ka svarīgākais ir pikseļu skaits un to lielums vairāk pikseļu mazāks izmērs. 1200 ir augstāks vairāk pikseļu, bet 1080 šaurāks nav tik daudz pikseļu. Platumā (1920p) abiem monitoriem gan 1920x1200 un 1920x1080 ir vienāds pēc pikseļiem. Visu izsaka pikseļu daudzums tas jau to bildi rāda, ja tev būs 2m garš monitors ar 1000p nenozīmē, ka tu vairāk redzēsi bildi tieši otrādi mazāk.

Labots - waster
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki!

Lai netaisītu jaunu topiku, rakstu te.

Parādijas nepiešamība pēc jauna monitora, gribētos lai ir 23-24 collas vai nu 1920x1080 vai arī 1920x1200, un noteikti ar ips matricu.

Gribētos pamēģinat monitoru ar 3d, bet vai ir vērts!? Cenā lidz 200euro

Pagaidām ir noskatīts tikai viens : PHILIPS 238G4DHSD Gioco 23" IPS 3D LED

Ja kāds ir testējis 3d, pakomentējiet, vai ir vērts, un cik tas ir baudāms.

Link to comment
Share on other sites

Patreiz sēžu pie Philips239C4QH, nu sūds pēdejais. Vesalu dienu mocījos lai atslēgtus nolādētos Philips bildes ulučšizaizerus. Sensoru vadība, par kuru inženieriem rokas nocirst. Baltā balanss jāregulē pašam, jo bilde zaļa. Nav pareizs melnā balanss. Dinamiskais melnā balanss vispār ir kautkas ārprātīgs. Nevar atslēgt smart kontrastu, kas sajāj balto, kad tuvojas 100%. Protams, tas viss attiecas uz profesionālu televīzijas bildes skatīšanos. Parasts lietotājs jau čurās siltu no laimes lietojot visas tās Philips fīčas. Kapēc tika izvēlēts tieši šāds Philips modelis, tam ir divas HDMI ieejas plus vēl analogā ligzda un iebūvēta 24bit 96kHz skaņukarte. Pa to naudu ļoti kvalitatīva skaņukarte. Kā datormonitors tiešām nav slikts, bet ne lai skatītos kvalitatīvu videoattēlu. Vispār ir problēma dabūt monitoru kuram būtu daudzas ieejas un laba skaņukarte, cilvēcīga vadība un nebūtu bildes ulučšizaizeri. Jā ,interesanti, kā tam Philipsasm varētu softu pāršūt? Varētu sanākt normāls aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...