Jump to content

Sistema raada kludu, ka cietais disks ir riskantaa situacija


BUTS777
 Share

Recommended Posts

Sveiki!


 


Sheit esmu pirmo reizi. Nebuutu shiis probleemas, tad laikam sheit neiegrieztos.


 


Man shodien vairaakas reizes lec pazinojums, ka itka cietam diskam ir beigas, nes uz servisu. 


 


Zinot win8, ik pa reizei izmet kadu problemu, kuras nav.


 


Pirms gada iegadajos portativo. Tris menesus pec iegades, cietais disks nodega. Vispar taja laika vinu maz lietoju, vislaik zils ekrans radija, ka pc ir problema, taisa restartu u.t.t. 


 


Sataisija, bet vienalga, pec tam zilais ekrans radijas un taisija restartu, paris reizes nedela.


 


Tad si problema man jau sak nepatikt. Portativo neparslogoju, uztaisiju diagnostiku.


 


Jautaju cilvekiem, kuri vairak saprot no tadam lietam. Ja vaina nav mana lietosanaa, vai ari, kaadas lietosanas rezultata var rasties tada problema, uzklausisu jusu viedoklus.


 


P,S. Parinstaleju pc, vel neesmu uzlicis apostrofu. Atvainojos par garumzimem.


 


post-97566-0-85254800-1390152824_thumb.jpg


Link to comment
Share on other sites

Jāmaina cietais disk ! Sāk parādīties bad bloki

 

Ja garantija tad stiep atkal

Labots - Rainis
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Neliks. Garantija 2 gadi, vietām pat 3 gadus dod!

Link to comment
Share on other sites

2-3 gadi tas ir labi, bet windowsiskam softam es par S.M.A.R.T. info klausītu tik cik valdībai par "jaunām darbavietām", un cietnim var būt tāpat kā baterijai - garantija 1 gads.
 

Labots - Mežavecis
Nevajag padomu par maksāšanu kādam
Link to comment
Share on other sites

@, Eiropā minimālā garantija ir 2 gadi.. un vienalga, kas to nodrošina.. ražotājs vai tirgotājs, bet jābūt. Nevar būt 1 gads. Te tev nav ASV..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

2 gadi ir 2 gadi un kaut kādi tirgotāja nosacījumi, ka HDD vai baterijai ir tikai 1 gads neiztur kritiku. Problēma tajā, ka sākot ar otro gadu garantiju nodrošina pārdevējs un viņš spirināsies kā aizkauts vepris, lai tikai nekas nebūtu jāmaina/jālabo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 gadi ir 2 gadi un kaut kādi tirgotāja nosacījumi, ka HDD vai baterijai ir tikai 1 gads neiztur kritiku. Problēma tajā, ka sākot ar otro gadu garantiju nodrošina pārdevējs un viņš spirināsies kā aizkauts vepris, lai tikai nekas nebūtu jāmaina/jālabo.

 

Tieši tā un tas attiecas pilnīgi uz visu, arī pelītēm/klaviatūrām, kam parasti ir 3-6 mēnešu garantija, apaviem utt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...