Jump to content

galvu konfigs


kasp.
 Share

Recommended Posts

halo!

 

ir 2 galvas un dm500s, kuru beidzot gribas uz ko sakarīgāku nomainīt.

galvām ir sekojošs konfigs:

36E LNB0 BB

4,8E LNB1 AA

 

šodien pāris stundas nočakarējos, lai šo konfigu sabakstītu iekš vu+ solo2 ar pēdējo BH, bet nekas sakarīgs tā arī nesanāca.

it kā triviāli, bet hz kāpēc kanaālus neatrod, lai gan satfindā locku rāda uz iebakstīto transponderi.

 

lūdz padomus, kā uz vu+ solo2 šīs galvas sabakstīt - pēc manas saprašanas pietiktu ar:

36E LNB1 commited switch BB

4.8E LNB2 commited switch AA

???

:?

 

Link to comment
Share on other sites

Sākumā tev jāuzliek Tunera A un Tūnera B pieslēguma režīms piemēram B vienāds ar A. Tad  izvēlamies konfigurēšanas režīmu advanced ( nevis simple) .  Enigma 1 galvu skaitīšana sākas no 0 Enigma 2 no LNB1. Katrai galvai dodam savu numuru. Neaiztiekam 4.8 e nekādus parametrus tikai diseqc tipu liekam 1.0 un ieeju AA ( Tātad 1 ,ja tā ir īstā  ) Eutelsat mainam 3 parametrus. diseqc, ieeju ( comitted swich ) un galvas tipu LOF nomainam no universal uz user defined , tad jau varēsi nomainīt , LOF /L, LOF/H un Heterodinu uz 10750

Labots - Exy
Link to comment
Share on other sites

Exy - vai nevar arī likt ka "Tuner B passthrough to Tuner A"?

 

Vispār ar to tjuneri bik jocīgi - ja ir 1 kabelis, to slēdz pie Tuner B ieejas. 

Prasītos sākt ar A ieeju, bet nu labi...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nevar likt pie A ? Mierīgi var likt . Es to kabeli nekad neesmu licis B ieejā. Kaut gan man nāk 2 kabeļi uz tūneri no Quad galvām es otru nekad neesmu izmantojis. Filmas un citu kontentu par kuriem es uzzinu skatoties, pareizāk sakot lēkājot pa kanāliem, un kurus es tiešām gribu redzēt sameklēju netā , novelku un noskatos sev ērtā laikā. ( aizrijieties autortiesību fani) Līdz ar to nav nekādas vajadzības pēc otra tunera.

Ir tur režīms looptrough to A tuner , šo režīmu liekam B tunerim . A tunerim liekam Advanced un iznāk ka abi tuneri strādā paralēli pa vienu kabeli kurš pieslēgts A ligzdai un no viena transpodera  dažādiem kanāliem var gan skatīties gan rakstīt vienlaicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Emm, nūuu Vu+ materiālos un webā rakstīts, ja ir tikai viens kabelis, to jāliek pie B ieejas. Es arī nesapratu, neloģiski likās.

Link to comment
Share on other sites

Vu insrukcijā vēl ir rakstīts ka medus tecināšana nav nemaz paredzēta :)  Mēs gan zinām ka tā tas īsti nav :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...