Jump to content

Pastiprinataja izvele...


Mr.Vilks
 Share

Recommended Posts

...un ta:man ir skandas mission mx3 un pastiprinatajs marantz pm50,klausos daudz gan Lp,gan cd,gan flac(parsvara rokmuziku),mainit velos pastiprinataju,gribas energiskaku skanejumu,mazliet precizaku basu un detalizaciju;domaju par jaunu Denon 720 ae vai kadu lietotu Marantz 7200(budzets ap 300-350 euro)

http://www.audiomania.ru/content/art-3104.html

skandam ir iespejams saslekt bi-wiring saslegumu,vai tada gadijuma ir ari kadas ipashas prasibas pret pastiprinataju?bi-wirings ir vads ar diviem shtekeriem skandai un viens pastiprinatajam?par vadiem nav nekadas saprasanas,pagaidam lietoju noname par paris aliniem iegadatus...

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Nomainot pret šiem, iegūsi augstāku THD un mazāk jaudas. Diez vai būsi laimīgs.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Nomainot pret šiem, iegūsi augstāku THD un mazāk jaudas.

Ē, Marantz PM7200 ir lielāks THD un mazāka jauda, kā PM50? :shok:

 

@@Mr.Vilks, uz Denon, IMHO, mainīt nav jēgas. Ua 7200to varētu mainīt/ Vai tas līdzēs ar basa precizitāti un detalizāciju neko nemāku teikt, jo neko nezinu par avotu. Pilnīgi iespējams, ka tanī vaina, jo PM50 nebūt nav tas sliktākais variants. Nu, un ja dikti gribas "enerģiskumu: tad uz kādu Harman Kardon varētu palūrēt. Bet iesākumā tomēŗ pastāsti par avotu :)

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

flac no hp

No austiņu izejas? Ja tā, tad viennozīmīgi par kaut kādu basu un detaļām runāt nenākas.

No Soņas arī neko sevišķi labu, šķiet, sagaidīt nevar. IMHO, papriekš ir jēga tikt galā ar avotiem, un tad ko par pastiprinātāju domāt, ja vēl būs vajadzība.

Kāda galva tam JVC?

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

O, tai būtu jābūt labai. Un tev arī pret atskaņotāja skanējumu ir pretenzijas, tādas pašas, kā pret pārējiem - neprecīzs bass un detalizācija, maz enerģijas?

 

Par austiņu izeju aizmirsti - no tās skaņas nebūs nekad. Vai nu USB DAC, vai ārējā skaņas karte pieklājīga.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

 

 

Ē, Marantz PM7200 ir lielāks THD un mazāka jauda, kā PM50?

 

Ja var ticēt šim, tad THD jā. Par jaudu, sorry, paskatījos tikai A klases jaudu.

Link to comment
Share on other sites

Un tev arī pret atskaņotāja skanējumu ir pretenzijas, tādas pašas, kā pret pārējiem - neprecīzs bass un detalizācija, maz enerģijas?

jvc pie manis "nokluva"nejaushi un tas man ir vel ari,ka dizaina elements,kuru tuvakos 100 gadus nemainishu :),ari skandas,kuras perkot paklausijos veikala(tur gan bija pieslekts marantz pm15s2 !!!)skanejums mani apmierina pilniba...ta ka vairak domaju par pastiprinataja mainu  un vadiem...par Dac,cik esmu lasijis lai butu jutami uzlabojumi,tad vajag vismaz 250 eiro vertu,tadel par to es paslaik neiespringstu...

Labots - Mr.Vilks
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Ļoti iespējams, ka Tev telpa taisa nevienmērības AFR zemajā galā. Man bija tumbas, kas iespaidīgi skanēja audio salonā, bet mājās bija dziļa ieleja starp 100 un 200hz un straujš kritums zem 70hz.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@@Darkheart, ticēt laikam nevar. Kaut tur ir zināms juceklis. Ar vienu vārdu, servisa manuāli PM-50 THD ir 0.06% pie 70w uz 8Om. Figurē vēl arī 0.008%, bet tur nav jauda uzrādīta. Pieļauju, ka tas ir pie kādas pusjaudas :) PM-7200 pēc servisa manuāļa ir 0.03% pie 95W uz 8Om. Tam var ticēt :)

 

@@Mr.Vilks, ja tev akustika ir pieslēgta ar kaut cik normālu 2.5mmvadu, tad es tiešām neredzu kādas nopietnas problēmas saitē pastiprinātājs/akustika. Jā, tīri teorētiski 7200 Marantz labāk savāks basus vienkārši dēļ ievērojami lielāka dampingfaktora, nu un THD mazāks ir. Bet vai tu to sajutīsi ar esošajiem avotiem, mani māc zināmas šaubas. Un tev tak kā reizi budžets esot 300-350Eu - kā reizi sanāk jauns CA Dac Magick un vēl pāri paliek :)

 

Un jā, @@Darkheart arī lietu saka - telpa arī var taisīt jokus. Ir jēga gan bik kastes pabīdīt pa telpu (nu ne uz dullo, bet pameklēt netā kādas rekomendācijas/kalkulātorus), gan varbūt kaut kur kādu skaņas slāpēšanas materiālu paizvietot.

Link to comment
Share on other sites

 

 

gan varbūt kaut kur kādu skaņas slāpēšanas materiālu paizvietot.

man pa visu istabu ir paklajs,gan ari mebeles pietiekosha daudzuma...

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
kuru tuvakos 100 gadus nemainishu

Es kā reizi par to, ka gan pats verķis ir gana labs, gan galva visai pieklājīga. Ar šamo problēmām nevajadzētu būt. Tāpēc jau jautāju, vai klausoties atskaņotāju tev arī ir tās pašas problēmas ar skaņu.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

un ko sakat par nad ampiem

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
man pa visu istabu ir paklajs,gan ari mebeles pietiekosha daudzuma

Tas ir labi, bet tas namina to, ka tuNbiņas varētu bik pa istabu pabīdīt, nu, piemēram, tālāk no stūriem, tālāk no aizmugures sienas, nu u.t.t :)

 

P.S. Bet nu katrā ziņā, ja noteikti gribi pastiprinātāju mainīt, no tā, ko tu sākumā vēlējies, iesaku PM-7200, bet neiesaku Denonu (to konkrēto)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Budžetam draudzīgāgs varētu būt PM7000, jo, spriežot pēc pirmā apraksta, tajā A klasē to 7200 nav vērts slēgt. Ja lieto uz pilnu klapi, tad PM7000 būs priekšrocības tieši pīķa jaudas (lasīt - strauja midbasa un konstanta basa) brīžos, jo konstruktīvi tam ir lielāks un resnāks transfromators, lielāki kondensatori barošanā un katrā izejas plecā pa diviem tranzistoriem paralēli, kas nodrošina lielāku izejas strāvu un labāku dampingfaktoru. Denons nav smādējams, bet tas vecais Marantz man kaut kā tuvāks (es lietoju PM8000). Otra lieta - nopirkt divus un brūķēt biampingā, nezinu tik, vai tiem missioniem zeme ir atsaistīta. Un jāņem vērā, ka tie Mission ir 2 joslu, līdz ar to, atkarībā no basa draiveru slēguma, Z tiem var staigāt ļoti plašās robežās.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Bet patiesībā, ja neizmanto atsevišķu korektoru atskaņotājam, tev neder ne viens, ne otrs, jo gan Denonam, gan Marantz PM7200 ir tikai MM korektors. Kamēr tev vajag MC :)

A, tā galva ir ar paaugstinātu izejas spriegumu, tad laikam arī ar MM korektoru ies.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Ja gribās enerģiskumu, ko patrreizējais pm50 nenodrošina, tad jaunos marancus var pilnīgi droši svītrot no saraksta, ieteiktu skatīties kaut vai uz kaktusa ieteiktajiem hk, turklāt vecajiem 6500/6550/680 modeļiem, un atlikumu nolikt priekš normāla kompja avota.

Link to comment
Share on other sites

pavandijos pa netu palasiju atsauksmes par harman/kardon un izlemu pameginat no ebay izcelt harman/kardon 980...atsauksmes labas un cenas par kuram var nosolit ari pievilcigas.Varbut kadam ir viedoklis par jauno modelu skanejumu?


...

Labots - Mr.Vilks
Link to comment
Share on other sites

HK-990 ir manta, 980 ir... nu, ne tas

taja cenu kategorija,kura atrodas HK-990,es viennozimigi izveletos Musical Fidelity M6i...

Labots - Mr.Vilks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

baigi nepētīju, bet man nepatīk 2 lietas - dizains + tas, ka caur usb tikai 96K...pārējais kā jau visiem šajā grupā..lētāko opampu izeja un thd lielāks kā citiem ..o.oo4% vs piem. 0.002 % + elektrolīti signāla ceļā,,,bet tas tā.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

ok,skaidrs,ir iespeja iegadaties lietotu,bet laba stavokli par 130 eiro...bet tatad laikam nav verts...

Link to comment
Share on other sites

 

 

+ elektrolīti signāla ceļā

 

klau, a tev pasham tajaa diy lampu ampaa nav elektroliiti signaala  celjaa ? visu laiku tak chiiksti pret vinjiem, bet te ......

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā jau tomēr jocīgi, kāpēc DAC, kam ir izejas uz opampiem vajadzētu kondiķi izejā, bet ok. Var jau būt, ka skan normāli.

 

130eur īstenībā ir samērā piņķerīga cena DAC'am. Nezinu, vai šādā cenā dabūsi aparātu, kas skanēs labāk par CD atskaņotāju. Drīzāk kādu USB iekārtu, kas darbosies tipa labāk par kompja iebūvēto karti.

Link to comment
Share on other sites

nu man tur ir savādāk - citi signāla līmeņi un cits kropļojumu līmenis un cita kapacitāte ( ar laiku ja arī sēdīsies - nemainīsies FR)  + ar filmu nošuntēti.  es tik tā atsaucos uz mērījumiem, ka bipolārie ir labāki. man pašam arcam arī ir bipolārie izejās...nu ja vēl ņem vērā, ka tie mazie aparāti ir arī samērā silti...ilgtermiņā man mazie elektrolīti nepatīk signāla ceļā ...protams domājams, ka viņi izbeigsies vēlāk nekā pats aparāts morāli novecos...Rude viņiem tie elektrolīti ir to opampu ieejās, kā bloķējošie. Nu nez cena varbūt arī ir ok, jo gan jau jauns maksāja 2x vairāk. Jāklausās, ja patīk - jāņem ciet.

Link to comment
Share on other sites

Nu man arī liekas, ka dīls jau nav pārāk peļams - ja nepatiks, gan jau pārdosi bez zaudējumiem.

Link to comment
Share on other sites

par vadiem:tam Dac ir vajadzigs rca vads no kompjutera uz dac(tads man paslaik ir no kompjutera uz pastiprinataju)bet kads vads ir vajadzigs no dac uz pastiprinataju?

1412vdac.2.jpg

Link to comment
Share on other sites

erm. Tam DACAm no datora ir vajadzīgs USB vads.

un uz pastiprinātāju ir jāsprauž otrā galā, tur, kas šitam galam otrā galā.

Link to comment
Share on other sites

otrā galā, tur, kas šitam galam otrā galā

:) ...tatad ar rca vadu es sasledzu dac+pastiprinatajs un usb vads =dac+kompjuters...

P.S Osscar&RudeWolf diezgan pakritizeja sho Dac'iti,kaut gan pasaules audioprese visai augstu novertejusi izgatavosanas kvalitati+skanejumu+cenu...

Labots - Mr.Vilks
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Ilmaars

Sveiki.

Tātad man pastiprinātājam nepieciešams barošanas bloks.

Ieejošajai jaudai jābūt 12v, ampēri nav parādīts max. Es viņam droši varu slēgt klāt portatīvā datora barošanas bloku, kuram ir 19v un 4A? Negribās kaut kā mēģināt nezinot.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nē, nevari. Un vispār, mājās izmantot auto pastiprinātāju nav pārāk spoža ideja.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Man diemžēl nav gaišreģa spēju, vajadzētu pastiprinātāja modeli, ja tas tiešām ir mašīnas, tad der stacionārā datora barošanas bloks.

 

Nosodījumu neizteikšu, jo to jau veica biedrs!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Ilmaars

Njā, man ar tā likās. Man tas ir ķīniešu brīnums, bet it kā mājas pastiprinātājs. Kā pieslēgt stacionārā datora barokli?

Man tam pastiprinātājam ir jāpavelk radiotehnikas S-90.

Link to comment
Share on other sites

Ilmaars

Iepriekš darbināju to iekārtu ar 12v 1.2 a barošanas bloku, bet barošanas bloks nokupeja. Skanēja diezgan labi, kaut gan nekad nesu dzirdējis, kā ir jāskan s-90 ar labu pastūzi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kāds ir pastiprinātājs(modelis) ? Ja nezini, bildes ieliec, citādi admini iedos laiku apdomāšanai :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Darkheart
Iepriekš darbināju to iekārtu ar 12v 1.2 a barošanas bloku, bet barošanas bloks nokupeja.

Nebrīnos, ka nokūpēja. Es datortumbiņām pašlaik lieku kopā 15W pastiprinātāju un meklēju 12V barošanu un domāju, vai pietiks ar 2A.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...