Jump to content

Pāreja uz W8.1 nezaudējot programmu datus


Touareg
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

 

 

Tātad ir Windows 8.1 Preview, kuram vakar beidzās licence un tagad man Microsoft liek atjaunot W8.1 Preview uz W8.1 Pro, bet lai to izdarītu ir jāzaudē visas instalētās programmas MS Office, Skype, pārlūkprogrammas utt.

 

Tā kā man HDD ir sadalīts partīcijās C un D diskā, sakiet vai nav kāda iespēja šīs programmas vai to datus, piemēram, Skype, pārlūkprogrammu  vēsturi pārvietot uz D diksi un pēc tam ar jauno W8.1 Pro tās lietot?

 

Īsumā - nevēlos zaudēt programmu iestatījumus un vēsturi atjaunojot W8.1 Preview uz W8.1 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Visi iestatījumi un dati attiecīgajām programmām glabājas lietotāja profilā. Saglabā un atliec atpakaļ pēc Windows 8.1 un programmu instalācijas.

Labots - sisadmin
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, stepselim tasinība, tik es tur neatrodu savu NetWorx datu uzskaites programmu ar tās datiem, kad ar meklētāju atrodu, tad šķiet, ka tur nav visi tās dati:emrzvdjpafgw4pcfz7re.png

Link to comment
Share on other sites

tad iegooglē, kur tas konkrētais sofc glabā savu bagātību

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tātad ir Windows 8.1 Preview, kuram vakar beidzās licence un tagad man Microsoft liek atjaunot W8.1 Preview uz W8.1 Pro

 

Tas ir privātai lietošanai vai uzņēmumam? Ja EP ciemos nenāk tad jau procesu var apiet? 

Link to comment
Share on other sites

Vai tad vispār Preview varēja tā pa tiešo apgreidot (nezinu, tādas muļķibas neesmu darījis)?  Vispār kas tā par ideju apgreidot pagaidu versiju ? Nones pa tīro un uzinstalē normālu. Tieši tāpēc jau tevi aizmeta uz Store - no turienes arī būs tīra versija.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tiešām tik maz jēdz no windows uzbūves tad samaksā kādam 10€!

Kāda jēga čakarēties pašam?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...