Jump to content

LED TV līdz 300Eiro ?


Televizors
 Share

Recommended Posts

sveiki , iesakiet man lūdzu LED TV līdz 300 Eiro ...

 

tātad skatīšos no 2,5m attāluma , Lattelecom Interaktīvo TV , interesē 32 collas (domāju ka pietiks ne?) , Smart TV , Wi-fi , Internets ...

 

noskatīju šādu http://www.web-shop.lv/product/53430/  , cik sapratu Philips daudzmaz jēdzīga firma?

 

kādi ieteikumi?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Es Philips nepirktu. Pabiju pie onkuļa un šodien tavam iepriekšminētajam modelim pieslēdzu internetu. Pirmais, kas nepatika bija response speed izmantojot Smart TV. Jāgaida kādas 3 sekundes pēc katras komandas. Veicu firmware atjauninājumu. Izvēlne ātrāka nepalika. Uzliku youtūbē video. Viss notiekās, skatos klipus kādu pusstundu un pēkšņi hops- video uzkarās, TV iefrīzo, komandas neklausa. Veicu restartu. Beigās palika ka TV darbojas bez interneta kabeļa, tikko savieno tā frīzs. Nebija šodien laiks taisīt defaultus/ atjaunināt firmvāri caur flešku.

Labots - _KS
Link to comment
Share on other sites

filipsa smaarts ir caur pakalju vilkts... Tava cenaa tikai LG 32LN57*S vai Samsung 32F5500

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Televizors

Sveiki, paņēmu šo LG 32LN575S ! Esmu ļoooti apmierināts , lietoju Lattelecom Interaktīvo Tv un bilde tiešām ļoti laba , kā arī pats SMARTs ļoti apmierina !!! PALDIES

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...