Jump to content

Serveris HP Prolian dl580 g2


coolsawas1993
 Share

Recommended Posts

Sveiki es esmu jauniņais šajā forumā! Redzu ka te ir daudz lietpratēju..

Es vēlētos jautāt palīdzīgu padomu no kāda!

Izvilku no skapja vecu serveri (smags un briesmīgi skaļš)

HP ProLian DL580 G2

 

Iedarbināju to( atcerējos ka tas ir pilnīgi tukš) un aizgāja visas šteles!

No sākuma parādija erroru Check Parity 2 memory dimm.. sapratu ka nenolasa ramu kā vajag! Izņēmu visu izvilku pārspraudu ieliku atpakaļ, tagad tas ir novērsts!!

 

Viss apstājas pie tā ka tas ir griezies uz winserver 2000 kādreiz!

Es nevarēju atcerēties vai HDD vēl ir os vai nav, tāpēc tur kur viņš saka press any key to boot from CD, nogaidīju, jo parasti ja nenospied pogu viņš būtojas no HDD uz kura (ja ir) ir tavs vecais os.

 

Es vēlētos uz tā uzmest win7 un domāju vai tas ir iespējams?

serveris lai vecs bet samērā jaudīgs!!

Vienkārši lasu ka pie instalācijām kur tiek instalēta win os kas nav speicāli winserver os, parasti ir problēmas ar draiveriem!!

 

Es tiešām vēlētos uz viņa uzlikt win7 ja ir iespējams, un izmantot viņu wnk kā datoru :).. man nav nekas paredzēts īpašs ar to... bet man vajag lai tas wnk normāli ieslēdzas ar win7 os.

 

Varbū kāds kaut ko var ieteikt? Ja ne win 7 tad ko varētu viņam uzlikt?

 

Liels jums paldies par laiku. Andris

Link to comment
Share on other sites

Jaudīgs? :) Jaudīgs elektrības dedzinātājs, tas gan.

 

Visticamāk, win7 uzstādīsi, bet... turēt kā datoru? Normālu video karti arī neieliksi. Tas troksnis un el. patēriņš ir tā vērts?

Link to comment
Share on other sites

coolsawas1993

Man viņš ir vajadzīgs CPU mainingam! Man agrāk bija Rig's ar 24 PC kas mainingoja Bitkoin valūtu ar videokartēm!

Tagad tā slodze ir tik liela bitkoinam ka nav man tik daudz naudas lai nopirktu kārtīgus dzelžus!

Esmu pārgājis uz koiniem ko var mainingot ar CPU..

Savulaik ļoti pieklājīgas summas pelnīju, atmaksājās gan elektrība gan viss pārējais i atliku likām pāri palika!

 

Tagad man ir divi StealthMachines Espionage, kas mainingo 24/7..

Un atcerējos ka man stāv jau 4 gadus vecs serverītis! Par cik man nevajag ne video kartes bet tikai Procesorus, domāju to arī laist darbā, tāpēc vēlos uzinstalēt win 7.

Domāju ka ar to procesoru jaudu kas ir viņam pāris simtus mēnesī viņš būs spējīgs izvilkt!.. Apsveru iespēju lejupielādēt win7 x32 triālo versiju no microsoft un pameginat to uzlikt! Bet lasu ka vienmēr problēmas ar draiveriem! instalējot to uz servera!

Link to comment
Share on other sites

Bļin, šitādu ar putekļusūcēju lidzīgo troksni darbināt istabā!!! :D

Nu ok, pa tēmu. Cik tad tavai konfigurācijai ir CPU un kādi? Ja divi, tad var mēģināt uzlikt, jo Win7 atbalsta max 2cpu. Par draiveriem - ir čakars. Ir tam laiks, vari trenēties :)

Link to comment
Share on other sites

coolsawas1993

Amm neticēju ka spēšu bet ir ok.. dabūju no paziņas x32 win7 un viss jau griežas, kā arī draiverus saliku un nav prob! Biju domājis būs grūtāk!

 

Laimīgu jauno gadu un lai ir panākumiem pilns! Paskatīšos kādu jaudu tas dod mainingošanā uz protoshēriem, ja atmaksāsies tad lai tik rūc, ja ne tad velti tērēts laiks! :)

Link to comment
Share on other sites

Rēķin, ka šitie makani tērē ~100W uz proci. Ja tur ir visi 4 proči, tad... :grin:

Link to comment
Share on other sites

x32 win7 ultimate :)

Šitādus eksemplārus vajadzētu izsūtīt uz Sibīriju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...