Jump to content

GPSS valoda


karlisk
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,

 

Meklēju palīdzību ar GPSS simulācijas projektu, vai šeit ir kāds, kurš pārvalda šo programmu un var atrast laiku palīdzēt? Par noteiktu atlīdzību, protams.

Lūdzu sazināties ar mani forumā vai e-pastā:karlis193@gmail.com

--------

Ja forumā nav atļauts ievietot "palīdzības sludinājumus", atvainojos par to iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Jā, webgpss, paveicās, ka Zviedrijā gudrs profesors uztaisīja tādu, so arī mums Rīgā viņu cenšas iemācīt :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Tā.

Esmu uz sēžamvietas.

Vai tiešām mācies SSE Riga?

 

UPD. Jā, jau atradu, ka mācies gan.

Nu, cik nu atceros, Ingolfs stāstīja gana skaidri + ir tak arī grāmata pieejama - http://62.32.98.6/S10311UKStaff/OPAC/TitleView/CompleteDisplay.aspx?FromOPAC=true&DbCode=0&PatronCode=0&Language=english&RwSearchCode=0&WordHits=webgpss&BibCodes=9583463

Ar karotīti mutē šai forumā nelej, un, vismaz šajā, augstskolā ne tik.

 

Veiksmi mācībās!

05062010.jpg

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Taisnība, bet final projects nav tik ļoti straight forward, ja vēl finanses paralēli jāmācas, tad ir švakāk. Kādas konkrēti tehniskākas lietas ir jēga pajautāt zinošiem.

Labots - karlisk
Link to comment
Share on other sites

versatile

Final projekts nebija nekas neizdarāms. Finanses un tēze ir daudz trakāka kombinācija, trust me.

Es, protams, nezinu, kāds tagad kursu salikums, bet vai tiešām finanses ar kaut ko pārklājas?

Mans ieteikums - palūgt padomu kādam no kursabiedriem vai TA, ja tādi šajā kursā bija. Un neblamēties internetā :) Cik zinu, citur šo nemāca.

Pats arī, diemžēl, esmu aizmirsis lai tā uzreiz spētu palīdzēt. Ja paņemtu grāmatu, gan jau izdotos.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Haloviins

Varbūt, lūdzu, kāds no foruma biedriem varētu palīdzēt uztaisīt vienu gpss uzdevumu? It kā nav garš, bet nav ne mazākās saprašanas kas un kā. Programma ir GPSS World

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Varbūt izbeigsim šīs paslēpes un zīlēšanu kafijas biezumos. Konkrēti, kas nepieciešams, kāpēc un kur ir problēma?

 

Tai programmai ir sava specifiska programmēšanas valoda un attiecīgi speciālisti būs ļoti mazā skaitā. Paveiksies, ja vispār kāds šo produktu no klātesošiem ir lietojis.

Citādi nāksies lasīt manuāli un burties cauri

http://www.minutemansoftware.com/reference/reference_manual.htm

Link to comment
Share on other sites

Haloviins

uzdevums sekojošs: 

 

viesnīca ar 2 klašu numuriem. Viesnīcā ir 12 augstākās klases numuri par cenu 70Ls/d un 25 vienkāršas klases numuri par cenu 40Ls/d. Ir dias klientu plūsmas, kuras vēlās aizņemt atbilstošus numurus (puasona sadalījumi ar intensitātēm attiecīgi 4 un 10 klienti dienā). Ja visi vienkāršās klases numuri aizņemti,bet ir brīvi K1 augstākās klases numuri, administrators tos piedāvā par vienkārša numura cenu, līdz šis skaits nekļūs mazāks par noteikto vērtību K2

 

*modelēt vienīcas darbu 3 mēnešiem

*noteikt optimālās K1 un K2 vērtības, variējot ar to dažādās kombinācijās

 

varbūt kāds sapratīs  :help:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki! 

 

Kāds saprot GPSS World valodu? Tad rakstīšu tālāk privāti.

Labots - GPSS
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...