Jump to content

Blu-Ray video pāraidīšana caur wi-fi(skat. iekšā)


Garnelino4
 Share

Recommended Posts

Ja, man ir Smart TV, kuram ir wi-fi, ir tāda iespēja, ka es atskaņoju Blu-Ray video (BDMW)  1080P Datorā, un pārraidu video signālu uz TV ar kādu irieci?    Kā sauc šo ierīci, cenas.

Un vai nebūs tā ka radīsies video zudumi? 

Ir domā pirk smart TV,...Un pa gaisu Blu-Ray video pārraidīt... 

Vai tomēr labāks būs HDMI kabelis

 

Paldies par palīdzību

Link to comment
Share on other sites

Gribi kvalitāti, liec HDMI kabeli un nečakarē bobi. Gribi skatīties bildi You tube kvalitātes līmenī vari jāties ar tiem bezvadu variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ja atskaņo datorā, tad kabelis noteikti labāks.

BET.

Ja jau Smart, tad caur lokālo tīklu atskaņo to filmu TV. Pa lielam tie visi to māk darīt.

Link to comment
Share on other sites

caur wi fi tiiklu ar kaadu media servers programmu, tiesa, ja gribi tiiru bluray kvalitaati, tad ruuteri taadu nopietnaaku, bet 10gb filmam problemam nevajadzetu buut

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd ari ņemos ar LG, wifi uz tv nevaru caur esošo rūteri(Cisco WRT400)  dabūt vairāk kā 5Mbps, līdz ar to visādas HD bildes uzkarās ik pa brīdim.

Tanī pašā laikā uz laptopu iet 20 Mbps uz planšeti vidēji 9 Mbps.

Netiku īsti skaidrībā, vai ierīces neņem to signālu vai meklēt kaut kur citā virzienā?

Pieslēdzot pa LAN uz tv pienāk virs 20Mbps °un nevaru teikt ka sāk ātrāk darboties tās visas funkcijas, HD gan griežas bez problēmām . 

 Vēl par speedtest.net, īsti nav skaidrs par tiem izvēlmes serveriem, ja man ir LTC bet tur uzrāda arī citus it kā ar labāku ātrumu.


W7 un W8 atbalsta uz LG laikam caur to pašu DLNA. Līdz filmām vēl neesmu ticis bet foto un īsus HD mēģināju. Strādā.

Link to comment
Share on other sites

Garnelino4

Interesē 20-45 Gb Blu-Ray (m2ts) vai arī BDRemux .mkv , ne ripi.

 

Tātad vajaga principā lai pārraidītu 25-30 mbps video + audio 2-4mbps, maximums 35 mbps...+-

Labots - Garnelino4
Link to comment
Share on other sites

Var jau būt, ka es esmu stulbs vecs vecis, nu bet kapēc vajag šitos vipendronus ar bezvadiem? Nekas stabils tur principā nekad nevar būt, jo gaiss pilns ar kaimiņa iekārtu radītiem traucējumiem. Nopērc kabeli un viss 100% darbosies, būs kvalitatīvāks risinājums un  lētāks.  Es vēl varu saprast,  planšeti grūti pie kabeļa pieslēgt, bet televizoru tak gultā uz vēdera neskatās,tas pienaglots pie sienas vai uz tumbočkas stāv un kabeli pievilkt ir elementāri. Tapat tam pienak elektrības, antenas, sat, vai Lattelekoma kabelis. Tad viens kabelis vairāk ir pilnīgi pofig.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tīro 1:1 blu-ray ripu no datora caur DLNA pa wi-fi uz smart tv nekādi nesanāks.

DLNA klienti iekš tv tādu datu apjomu nespēj sagremot. tur tikai ierīce pie tv ar hdmi kabeli, kā jau pašā sākumā teica.

Link to comment
Share on other sites

Garnelino4

Skaidrs, tad tie Smart TV ar Wi-Fi ir nekam nederīgi,...Tad nav jēgas pirkt smartTV, tad jau labāk kvalitātīvu FullHD, Un video pa veco labo HDMI kabeli,

Link to comment
Share on other sites

 

 

tie Smart TV ar Wi-Fi ir nekam nederīgi

 

tā nu gan nebūs taisnība. tie der 95% lietotāju un pilnībā apmierina viņu prasības. atlikušajiem procentiem frīku un gīku ir kaudzēm citu risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

Nesen skatijos 30GB mkv caur media serveri uz LG smart gaja pat ļoti labi. Bet tapat es labāk iekopēju movie iekš USB Flesh un spraužu TV pakaļa :) Nepatīk filmas skatoties ka kompis ieslēgts. Lieka skaņa un gaisma :)

Link to comment
Share on other sites

@@e = d, nu nav jau tik traki, ja ir stabils nets, kurš nodrošina vajadzīgo datu caurplūdi, tad arī FHD pa wifi nesagādā problēmas, jo pats video taču netiek konvertēts.. ja pietrūkst ātruma bilde vienkārši apstājas un bufero.. Pats ikdienā gan izmantoju vadu variantu.. TV pieslēgts pie LTC neta.. dators pie LTC neta, uzstādīta samsung link programmatūra un TV redz šārēto saturu un atskaņo bez problēmām un liekiem vadiem.

Link to comment
Share on other sites

didzi, jap laikam esi vecs, man ir eertaak sezhot pie galda vai guljot gultaa ar laptopu, smaartu, whatever vienkārši visu palaist bez vadiem Nevis stiept portatiivo pie tv vai tur fleshkaa kko rakstiit, ja buus normaals nets maajas, tad nekaadi mistiskie traucejumi nebuus noveerojami.... Bet var jau but, ka tieshi otraadi, es skriebu paaraak daudz liidzi laikam

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A huļi tas Smārts strādās. Wi-Fi antenna ir spējīga uzturēt savienojumu tikai tad, ja rūteris ir blakus istabā. Vai var ar wifi direct strīmot ekrānu ? Ne ar WiDi, ne ar Nexus 7 tas neizdevās. DLNAA serveri strādā jauki, bet ja ik pēc 15 min pazūd savienojums ar rūteri, nach tas vajadzīgs ? Youtube apps sajāts, lēns. 

Un FHD vai Blu-Ray ? Ir bišku škirba. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu bet kapēc vajag šitos vipendronus ar bezvadiem? Nekas stabils tur principā nekad nevar būt
 

Klaji meli.

 

 

 

DLNAA serveri strādā jauki, bet ja ik pēc 15 min pazūd savienojums ar rūteri, nach tas vajadzīgs ?

Izmest rūteri... Man ar TP-Link 1043 bija tāda herņa - nomainīju un viss strādā bez gļukiem. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...