Jump to content

Philips 42" + 3D + ambilight


edgarsd
 Share

Recommended Posts

@@mazulis, ORLY? Aņimešņiku karsti mīļotos 10-bitu H.264 komplektā ar 24-bitu FLAC skaņu arī? :mrgreen:


 

 

subtitrus filips saprot no atseviskja faila, nevis kad jau ir iekshaa .mkv

Šito es savam ievēroju. Debīlisms. Pie tam mans tos subus rāda reti kretīniski - 4:3 formātā, proti tikai ekrāna vidū un ar tik derdzīgu fontu...

Ja nevar normāli izdarīt labāk lai nedara. DTS supports var nebūt, jo par tā licenzi ir extra jāmaksā, to neviens ražotājs nemīl

Link to comment
Share on other sites

Iedod linku vai adresi uz šito izvirtību, pamēģināšu :yahoo: S.t. daudzus TV kanālus skatos "original" formātā, lai nekropļo bildi, un ppfig, ka gar malām pelēks, tāpēc arī FOX ir mīļākais, jo viņi raida 16:9. )

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

Vakarā zacenju )


Klau, vai Tavs smartTV atbalsta to formtu?

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka nē :D

Nexus 7 2013 gada modeļa planšete ar to aizrijas.

To drazu normāli spēlē tikai jaudīgs PC, jo pat GPU to 10-bitu H.264 normāli neakselerē.

Viņu nevajag nevienam, izņemot aņimešņikus, kuri uzskata ka viņu anime ir tik īpaša ka tai vajag lietot šādu profilu.

Tas realitātē bija šķiet paredzēts tikai 4k video. Varbūt kāds video enkodēšanas specs var pakomentēt.

Link to comment
Share on other sites

johansons

@zin..., vari ko vairāk pastastīt, ko nozīmē "..ahileja papēdis fīlipam ir  smārt..."?  - Tas nozīmē ka jūtūbis gļučīs, vai būs problēmas nolasīt un saprast filmas no ārējā hdd vai nodrošināt datu plūsmu caur wifi, ...?

Par prasībām - grūti ir tādas nodefinēt, jo līdz šim nav bijusi pieredze ar "gudrajiem un 3D" tv :), kā sacīt :"...neko saldāku par burkānu neesmu ēdis".

Tobiš prasības ir labākais p/p dotajā cenu kategorijā :)

Varbu kāds var pakomentēt, kā izpaužas "fīlipa lēnais menu"?

Link to comment
Share on other sites

Filipsam NAV pilnvērtīgs MKV atbalsts. Nesaprot liela bitreita failus. Neatbalsta DTS (tas daļējie piedodams)

Youtubi spēlē

Menu lēns? nu ir bik lēnīgāks, piekrītu, man netraucē.

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju. Diemžēl nemāku japāņu valodu, bļin. Kompis gan bišķin iespringst, bet paroblēmu nekādu. Bilde uz TV 1080p super, un skaņa uz 5.1 ausīm ar DS... Vobšem tagad es sapratu kāpēc es tās dārgās austiņas pirku, vienkārši super. Un velti Tu brauc virsū tiem aņimšņikiem šajā jautājumā, bet citos, kā saka, katram garšo savi flomasteri )))

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

emmm..  MKV iekšā ir ENG subi ja kas.

Tos laikam televizors noignorēja?

Ir toolis, mkvmux vai mkvmerge šķiet, ar tiem var izvilkt subus ārā no MKV un iebarot televizoram atsevišķā failā.

Vispār jau es pats esmu aņimešņiks btw :D

Tikai izbesījušas šitādas encodes jo nekas bez samērā jaudīga datora tās normāli nespēlē.

Piedevām - pavājš HTPC arī šito nepavilks.

 

Mans dators velk, bet tam ir Core i7-880 tomēr.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Da nē, viss OK ar subiem parādās laikus un īstajā vietā, bet lasīt besis, sevišķi ja palaiž slengu, vai izteicienu, ko skolā nemācija ))) Paldies par linku, tādu kvalitāti tiešām redzu pirmo reizi. Palasīju tur FAQ un sabijos, ))) ka nekas nesanāks ar atskaņošanu, kaut kādi mistiski kodeki, playeri vajadzīgi esot, bet viss OK, visi esošie playeri velk labi, un skaņa DS. Pārsvarā skatos streem no Krievijas, no Anidub, viņiem tur mēdz būt "prikoļna" ))) ieskaņoti. Bet nu kvalitāte protams kā jau "masu" produktam, tā ir trešajā plānā, lai faila izmērs nebiedē.

Labots - mazulis
Link to comment
Share on other sites

nu THORa ir saberu grupa, kura kā reiz tēmē uz psihu kvalitāti, pārējais - aiz borta :D

Parasti apstrādā retumus vai šedevrus, Mijadzaki tur ir daudz. Parakājies dziļāk - atradīsi.

Link to comment
Share on other sites

:moil:

Link to comment
Share on other sites

Varbu kāds var pakomentēt, kā izpaužas "fīlipa lēnais menu"?

 

ieej browserii vai kkkaaa taa un sapratiisi, yuuutuube un DLNA straadaa, bet papilus servisi praktiski nav.... menjuu leens..., bet price/performance filipsam attela zinjaa ir laba...

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

 

 

mistiski kodeki, playeri vajadzīgi esot

Nu vairumā anime grupas orientējas uz CCCP kodeku paku, kura tiešām ir ļoti optimizēta TIKAI atskaņošanai, tur nav nekā lieka.

Tikai pāris atskaņošanas kodeki - viens audio un viens video, HALI spliteris un subu filtrs. Plus kompaktais Media Player Classic Home Cinema - to var arī nelikt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Iegādājos     PHILIPS 42PFL6008K 3d

Nu jau otro nedēļu skatos

Godīgi esmu ļoti apmierināts,sevišķi dēļ ambiLight  ieteiktu dēļ tā vien pirkt PHILIPS :)

Kvalitātē skatoties tv kanālus nav tā labākā,baltcom piedāvā par papildus naudu HD kanālus

baltcom kabeltelevizija 5kanālus rada (tv3,LNT,LTV1. LTV2. un riga24 ) stipri labākā kvalitātē.viarāk arī neprasās :)

Kā arī agrāk iegādājos PHILIPS BluRey 3d.Filmas var baudīt uz 10 :)

Izmantojot smart youTubi un savu acc menu vienkārši ir sausmigi lēns bet nu var pieciest :D

TV meņu arī nav tas atrākais.Gaidīju ko stipri labāku! 

Kopumā:+/-

+AMBILIGHT 

+KVALITATE 

+3D

+Smart/funkcijas

 

-Lēns Menu(youtube)

-MKV pa tiešo nelasa

-Cena ~400ls

Kopā liktu8/10

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izmantojot smart youTubi un savu acc menu vienkārši ir sausmigi lēns bet nu var pieciest

Tavs philips māk rādīt Youtube live strīmus?

Link to comment
Share on other sites

precizēšu- MKV filmas lasa bet audio failus nelasa !! filma bez audio 

Youtube live strīmus nēesmu meiģinājsi cik esmu skatijies caur pc kvalitate nekāda

Link to comment
Share on other sites

Audio laikam neskan jo TV varbūt neatbalsta DTS decode.. 

P.S  kādu 3d blueray atskaņotaju Tu izmanto? tas lasa arī iso imidzus caur netu?

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Philips TV. Manā kontā ir Philips 42PFL5008M/08. Kopumā esmu apmierināts.

Esmu testējis  iepriekš minēto PHILIPS 42PFL6008K un varu teikt, ka man piektās sērijas Philips izvēlne un kanālu pārslēgšana strādā daudz ātrāk un īpaši nekas neraustās, bet SMART TV gan mēdz iebremzēt, bet arī daudz mazāk par sesto sēriju. Par 3D sūdzēties nevar un tiešam baudāms ir, bet līdz Samsung aktīvajam 3D vēl ir ko tiekties. Protams sestās sērijai ir labāka matrica, to gan uz aci var redzēt. Ar mkv failiem ir visādi, ja ir DTS, tad nelasa. Dažreiz paveicas, ja ir 2 valodu celiņi filmai un tad pārslēdzos uz to kuru lasa. Ir dzirdēts, ka philipi arī mēdz nelasīt lielus mkv failus, pats laidu cauri 12 gb un nebija problēmu. Vēl saskāros ar CAM moduļu problēmu, kuru katru neņem pretī. 

 

Ja saimniekam vāji nervi un nepatīk pačakarēties ar TV, tad Philips galīgi nederēs...  :grin:

 

Kopsavilkums: 

+ Ambilight ir labs

+ Ir zemo frekveņču skaļrunīts iebūvēts.

+ Krāsas ļoti labas

+ 3D ir baudāms

 

- CAM moduļu problēmas

- SMART TV  varētu būt mazliet ātrāks 

- Nelasa DTS

Link to comment
Share on other sites

Ja plānots skatīties virszemes TV, tad var pieminēt ierakstīšanas fīčas cietajā diskā un iespējamos trikus ar EPG.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...