Jump to content

Video spēļu filmēšana


stojaks
 Share

Recommended Posts

  • 10 months later...

Lai nebūtu jātaisa jauns topiks uzprasīšu ar kādu progu jāfilmē, lai mazāk noslogotu videokarti un lai ierakstītos spēles skaņa reizē ar mikrofonu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Fantamass

Kāds ir saskāries ar tādu lietu kad filmējot ar shadowplay nofilmētais video mēdz raustīties 1080P 60fps kaut arī filmēšanas brīdī viss iet ļoti gludi un ir vel tāda lieta ka maksimālais faila izmērs ir vien 3.80GB kaut arī vajadzētu rakstīt cik grib ?

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

vel tāda lieta ka maksimālais faila izmērs ir vien 3.80GB kaut arī vajadzētu rakstīt cik grib ?

Tev ir Windows 7 un tam MP4 kaut kāds iestatījums limitē maksimālo faila izmēru. Windows 8/8.1 tādu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Skaidrs!  Varbūt kāds ir saskāries ar to ka filmējot video viss ir ok bet kad video ir gatavs un tad paskatās var redzēt ka video it kā pa brīdim ieķeras ik pēc dažām sekundēm..... ?

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

 

 

kad video ir gatavs un tad paskatās var redzēt ka video it kā pa brīdim ieķeras ik pēc dažām sekundēm

Nu tad pasaki, kā kodēts (mpeg2, mp4, h264, flv u.t.t.), vai bitreits tāds pats kā oriģinālam, un galvenais - kāds CPU un VGA - FullHD bilde ar švaku CPU un VGA protams, ka raustīsies. Arī 30 vai 60 fps pārkodejot un 25 vai 50, tas būs jūtams. (Vispār kāda mārrutka pēc Eiropā kas jāfilmē ar 30 vai 60 ??? Tas ir jeņķu un kā vēl tur standarts un tikai tāpēc, ka tur elektrībai ir 60Hz frekvence, atšķirībā no Eiropas 50Hz.)

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

Kodēts ir MP4 jau deafultā shadowplay, Bitreits ir 30409 - 50271 kbps, CPU ir i5 3550, rāmis 8gb, vga gtx770, spēle world of tanks, par tiem 60 fps laikam būs tev jāpiekrīt. Pats dīvainākais ir tas ka ne vienmēr video tā pa laikam ieķeras ir bijis tā arī ka viss iet kā smērēts tieši tajā pašā spelē.


 

 

Laikam atklāju kas par vainu saslēdzot visu spēli, internetā radio, torentus, un vel shadowplay 1080P 60fps man liekas ka mans hdd visu nespēj sagremot un bremzē visu sistēmu tā varētu būt ?

Labots - Fantamass
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Laikam atklāju kas par vainu saslēdzot visu spēli, internetā radio, torentus, un vel shadowplay 1080P 60fps man liekas ka mans hdd visu nespēj sagremot un bremzē visu sistēmu tā varētu būt ?

Ja saprotam, ka HDD ir viens no pudeles kakliem mūsdienu datoros, tad jā. Tam ir SSD domāti. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...