Jump to content

Moto G neatsaucīgs touchscreens lādējot caur datora USB


kellerman
 Share

Recommended Posts

Tātad iegādājos Moto G no UK http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/157410-moto-g-no-ebaya-ar-royal-mail

Par cik aparātam nenāk līdzi rozetē spraužams lādētājs, tad lādēju pirmo reizi caur USB portu. Ports USB 3.0, dators portatīvais. Mēģināju arī likt pie 2.0 porta, tas pats.

Problēma tāda - kad lādēju, tad touchscreens īsti negrib atsaukties, ir grūti kaut ko izdarīt. Tikko noņemu lādētāju (USB vadu), tad viss okey. Internetā lasīju, ka tā esot daudziem, vienkārši USB porta 500mA ir par mazu touchscreena darbināšanai un piemaucot normālu 1A-1,5A lādētāju viss ir kārtībā. Tiešām? Moto G, ja atmiņa neviļ, rekomendēja 1,5A lādētāju (vai max 1,5A).

Jāpiebilst arī, ka pirmo reizi lādējot paspēju pāris reizes atraut USB vadu no datora, lai pārliecinātos, ka problēma ir tikai tad, kad telefons lādējas.

Ar bateriju viss izskatās tip-top, pat pie 5%. Nesačakarēšu baču/kaut ko citu šitā?

Rītdien skatīšos vai lokālajā bodē var ieķert 1A+ USB lādētāju.  :download:

Paldies!

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Pašam ir pavecs HTC kurš līdzīgi uzvedas, ja tiek slēgts klāt pie jebkāda ķīniešu lādētāja.

Kas notiek ja pieslēdz pe cita datora?

Link to comment
Share on other sites

Man arī tāda pati problēma. Palasot forumus, daudziem tāda problēma. Bet vaina ir tajā baltajā vadā, cik noprotu. Motorola iesaka lādētāju ar strāvas stiprumu 0,5-1,5A. Iespraudu balto oriģinālo usb vadu lādētājā 1A ( kvalitatīvs ķīnietis :) ) un ekrāns neklausa. Paņemu samsung oriģinālo lādētaju 0,7A un viss strādā. Bet pats telefons ir lielisks, ja kādam interesē.

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

Vai tad problēma ir tieši lādētāja strāvas reitingā?

Man ticamāki liekas trokšņi, kas no lādētāja nonāk mobtela barošanas ķēdē (kas pie lādētāja maksimālās slodzes varētu būt lielāki).

Link to comment
Share on other sites

 

 

tak joptvaju! pieliec lai uzlaadeeas un drocjii kameer noiet!

 

arī lādēšanas brīdi kādreiz vajag piezvanīt, vai arī kads cits tev zvana

Link to comment
Share on other sites

Nu tas ir skaidrojums lietotājam, lai tā vairs nedara, vai nopērk jaudīgāku lādētāju. Pieņemsim, ka lādētājs nevelk. Krītas lādētāja izejas spriegums. Normālam lādētājam varbūt nostrādā aizsardzība. Zem baterijas sprieguma taču nenokrīt? Kā tas iespaido mobilā CPU/toucscreena kontrolieri?

Link to comment
Share on other sites

kā iespaido tak jau pirmajā ierakstā ir apstāstīts. vajag lasīt divreiz.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Galvenais, lai līdz ar to nebojā pašu ekrānu. Paņemtu normālu lādētāju un viss. Interesanti tikai, ka pie usb porta šitādi brīnumi.

Link to comment
Share on other sites

tad ir jaaiegaadaajas mobilais telefons, nevis huinja ar zvaniisjanas funkciju!

Ko vari ieteikt?

 

Ar 1A ladētāju telefons uzlādejas apmēram  2h, ar 0,7A lādētāju telefons uzlādējas apmēram 3,15 h. Nedomāju ka pirmajā variantā  izejas spriegums krītas, tā lai ekrāns neklausītu, un baterija ari nav galīgi tukša uz 0. un ekrāns neklausa ari pie baterijas  90% uzlādes, kamēr neizrauj lādētāju,

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

kellerman

Ideāli būtu 1,5A labs lādētājs.

Jautājums - vai tikmēr, kamēr tieku pie normālā lādētāja, varu lādēt tāpat? Nenotiks nekas displejam?

 

UPDATE: atraujot laptopu no sienas un darbinot uz baterijas, visas problēmas pazūd! Slikts zemējums? Kā var līdzēt?

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nav tā, ka vistiešākā saistība ar zemējumu ? 

Paziņa vienā bārā piesprauda laptopu baroties, alumīnija korpus sita pa knaģiem bišku. Pieslēdza telefonu lādēties un tas sāka karst, tačskrīns nedarbojās. Kapacitatīvais tačskrīns netiek baigi čakarēts ?

 

Jā, lizard, esmu indigo un mani vajadzētu pārdot gaļā priekš cūkām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā iespaido tak jau pirmajā ierakstā ir apstāstīts. vajag lasīt divreiz.
 

Tie ir simptomi. Mani tomēr interesē kā tehniskā līmenī tas iespaido mobtela elektroniku. Es arī esmu indigo, ko vajadzētu aprakt, bet mani šī tēma interesē dziļāk.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Iepriekš šādi gļuki redzēti ar ķīniešiem un MTK procesoriem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iepriekš šādi gļuki redzēti ar ķīniešiem un MTK procesoriem.
 

 

Kam tieshaam ir interese kaapeec taa notiek, iesaku paguugleet kas ir capacitive touchscreen un palasiit par Charger Interference.

 

http://bit.ly/1eioOZc

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nokia E52 oriģinālais Nokia lādētājs, 1200mA. Problēmu ar ekrānu nav. Var just, ka telefons lādējot ir siltāks un lādē 3x ātrāk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tie ir simptomi. Mani tomēr interesē kā tehniskā līmenī tas iespaido mobtela elektroniku. Es arī esmu indigo, ko vajadzētu aprakt, bet mani šī tēma interesē dziļāk.

Tev būs bijusi taisnība, jo man ir bijusi peiredze ar vienu lēto android, ka viņam lādējoties no tīkla un klausoties no austiņām trokšņi ir izteikti. 

Link to comment
Share on other sites

Norchello

 

 

par ko te vispaari ir runa? vai par to, ka tam suudam akumulatora uzlaade ap 0,4 A tikai taa pateeree? jeb par to, ka idioti grib bez paartraukuma to trubu drocjiit? tak joptvaju! pieliec lai uzlaadeeas un drocjii kameer noiet! nolaadeetie indigo...

 

Moš tev kādu laiku vajag palietot http://www.nervostrong.lv/

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...