Jump to content

Antivīruss androīda telefonam


KasparsPV
 Share

Recommended Posts

Telefons 

Samsung galaxy duos

Android versija 4.0.4

Tad lieta tāda.Mana mīļā dārgā iegādājās augstāk minēto telefonu,tik dēļ tā ka var 2 sim ielikt.Bet man rodas jautājums vai ir vajadzīgs antivīruss tam telefonam.Pašu internetu izmanto nu tik cik vien Draugos lai ieietu ,kādu ziņu palasītu.un tādā garā.Pa apšaubāmiem saitiem itkā neložņā :) pāris spēles ielādēju caur telefonā pieejamajiem PLAY saitiem.Izmanto arī wi-fi kur ir pieejams un ja vajag tai brīdī.Vienā tēmā ko atradu bij rakstīts ka labs antivīruss ir (NELOŽŅĀT PA APŠAUBĀMIEM SAITIEM)Bet ja nopietni vajag vai nevajag  un ja vajag tad kādu.

Papildinot:man pašam ar ir doma jau sen iegādāties kādu no galaxy,precīzāk S ADVANCE,tātad arī priekš sevis gribētu dabūt informāciju.

Labots - KasparsPV
Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

No vienas puses - nenāktu par ļaunu, jo arī app stori var apčakarēt un ielādēt vīrusainas spēles vai aplikācijas.

Uzliec un paskaties, kā tas ietekmē telefona ātrdarbību. Ja problēmu nav - tad lieto vien tālāk.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

No vienas puses - nenāktu par ļaunu, jo arī app stori var apčakarēt un ielādēt vīrusainas spēles vai aplikācijas. Uzliec un paskaties, kā tas ietekmē telefona ātrdarbību. Ja problēmu nav - tad lieto vien tālāk.

 

nu labi.nenāktu par ļaunu,bet kādu un kur viņu dabūt,no tā paša PLAY,nu tur kur spēles var ielādēt?

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

Pats lietoju Avast, bet arī 360 Mobile Security esot tikpat labs un, laikam, vairāk fīčas iekšā. Es gan neesmu speciāli pētījis, kurš ir visdrošākais un ar visvairāk funkcijām.
Jā, tajā pašā play veikalā var dabūt.

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

Pats lietoju Avast, bet arī 360 Mobile Security esot tikpat labs un, laikam, vairāk fīčas iekšā. Es gan neesmu speciāli pētījis, kurš ir visdrošākais un ar visvairāk funkcijām. Jā, tajā pašā play veikalā var dabūt.

 

Nu sk...senkjuu wery muchooo :) pameklēšu ,uzlikšu ,palietošu... 

Link to comment
Share on other sites

Microsoft

Man arī ir android viedtālrunis, bet šeit ir interesanta tēma. Mans subjektīvs viedoklis ir tāds - Ja nelieto bankas kartes un nelien visādās interneta bankās, kur ļaunprātīgie spiegi varētu tevi apkrāpt, tad nepieciešamības pēc šāda "softa" nav. Šāda tipa aplikācijas mēdz patērēt liekus resursus. Kurš apstrīdēs ?

Link to comment
Share on other sites

KasparsPV

 

 

Man arī ir android viedtālrunis, bet šeit ir interesanta tēma. Mans subjektīvs viedoklis ir tāds - Ja nelieto bankas kartes un nelien visādās interneta bankās, kur ļaunprātīgie spiegi varētu tevi apkrāpt, tad nepieciešamības pēc šāda "softa" nav. Šāda tipa aplikācijas mēdz patērēt liekus resursus. Kurš apstrīdēs ?

 

nu par tām bankām piem. man es šad tad ieeju caur telefonu,bet tas tik uz to laiku kad alga būs lai zinātu vai jau ir vai nav :) 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...