Jump to content

Reāli labi strādājošs rūteris priekš 4G puļķa E3276


Briksons
 Share

Recommended Posts

Vai ir kāds reāli dzīvē pārbaudījis šos pieejamos 4G puļķus kopā ar pieejamiem rūteriem?

Man ir Huawei puļķis E3276, bet cik rūterus esmu mēģinājis, tad visiem kkādi gļuki - ik pa brīdim izrubās vai rāda ka nav piesprausts utml

 

Baudīju uz vairākiem TP link rūteriem un pašlaik ir TP link TL-MTR3220 - visiem viena un tā pati problēma.

Arī softus esmu mēģinājis rūterim atjaunot, bet ar vecāko softu pat iet drusku labāk, bet ne pietiekami labi :(

Link to comment
Share on other sites

Man ir tas tp link TL-MR3220, lietoju ar Huawei E392 modemu. pa 3 nedēļām vienu reizi no rīta bija atvienojies no tīkla (iespējams dēļ kaut kādām lmt manipulācijām...).

 

Vēl kaut kas

1. The E3276 may under some conditions (generally low signal levels), draw more power than the router can provide. This may lead to unstable performance and connection. The solution is a USB Y - Cable and an additional USB 5v supply.

2. The E3276 may under certain conditions require a USB cable with ferrite bead 'interference isolation' to ensure stable operation.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams ka mans gadījums, jo esmu uz galējās 4G uztveršanas robežas :(

Bet nu kad iet tad iet visi 10Mbit/s

 

Ko tad īsti vajadzētu darīt?

Link to comment
Share on other sites

Man līdzīga problēma, tikai ir e3131 puļķis. Vakar pastaigājot pa veikaliem, visur ir tikai vieni un tie paši TP link rūteri, precīzu modeli neatceros, bet nevienam no viņiem nav mans modelis sarakstā, veikalā pārbaudot arī secinam, ka nestrādā. Ir kādam kāds ieteikums ?

Link to comment
Share on other sites

A ja es to E5172 turēšu otrajā stāvā bēniņos, vai man būs labs wi-fi tīkls pirmajā stāvā???

Link to comment
Share on other sites

@@Briksons, atkarīgs no tā, kāds pārklājums ir bēniņiem, kā arī grīdai starp pirmo un otro stāvu.

Pie @@Arnis2002, norādītā var arī pieslēgt ārējo antenu, līdz ar to rūteri nav obligāti jātur bēniņos.

Īpaši, ja bēniņos ziemā temperatūra ir kā ārā - šis verķis tomēr domāts lietošanai iekštelpās.

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

A ja es to E5172

Pašam ir šāds,kaimiņienei "dodu netu" caur 1.10m biezu betona sienu,tā,ka nevajadzētu būt problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Njā būs laikam šis jāpaņem uz testu, tik antenas pirkšana atkal visu sadārdzina :(

Link to comment
Share on other sites

intervall

Kaut kad nesen deva arī antenu bezmaksas,ja ņem pieslēgumu,uz testu gan jau arī dos.Pazvani uz info tālr.,pajautā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...