Jump to content

Moto G no ebaya ar Royal Mail


kellerman
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Ilgi meklēju kur postot, bet ar pastu/spamu saistītu forumu īsti nevarēju atrast.

Tātad ebayā uztaisīju pasūtījumu no anglijas ar Royal Mail starpniecību, veids saucas Airsure, ir arī  tracking numurs. Sūtīju to pašu Motorola Moto G, apmēram 17 decembrī. Estimated delivery bija 23. decembris - 3. janvāris. Cerēju saņemt pirms Ziemassvētkiem, bet nedabūju pirms, tā nu atlika gaidīt pēc brīvdienām.

Trakings saka, ka

 

Your item, posted on 17/12/13 with reference LY7949XXXXXGB has been passed to the overseas postal service for delivery in LATVIA.

 

Bet īsti ne par to ir tas stāsts. Kaut kur internetā palasīju, ka tā vietā lai ietu uz pastu, sūtot caur royal mail, paku atved uz mājām, lai gan vienmēr manas ebaya sūtītās pakas ir atnākušas uz pastu - vai nu pastkastē - vai arī jāiet uz pastu pakaļ. Aizvakar pie durvīm bija zvans, taču nepaspēju aizskriet. Vai tiešām paciņu pieveda pie durvīm? Ziņa no pasta, ka jāiet pakaļ, nav vēl atnākusi, lai gan itkā paciņa varēja jau būt atnākusi - tāpat arī varēja kavēties dēļ brīvdienām.

Vai tiešām viņi pieved uz mājam? Un tādā gadījumā - kur paciņa paliek, ja neesmu tajā brīdī bijis mājās? Kāda ir Jūsu pieredze ar Royal Mail un Airsure?

 

Ja ir labāka vieta šim te, tad lūdzu parvietot kur nākas! Paldies! :)

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka, ja neesi bijis mājās, tad paciņu ved atpakaļ uz pasta nodaļu un nākamajā darba dienā pasta kastītē tev atstās lapiņu ar aicinājumu ierasties un savākt savu paciņu attiecīgajā pasta nodaļā. Nu vismaz tā tas parasti ir bijis ar Latvijas Pasta sūtījumiem.

Link to comment
Share on other sites

Man Moto G atnesa pastniece, arī caur Royal Mail. Pēčāk vēl aksesuāri nāca no ebay caur royal mail un jamie arī tikai ienesti mājā, bet nu ir starpība, vai tā ir privātmāja, kur man atstāj uz trepēm zināma pastniece vai kārtējais dzīvoklis. Kāpēc nepirki caur amazoni?

Link to comment
Share on other sites

man sutija no sportsdirect paku, un kludas pec nebija mans nr uz pakas. bija meginats piegadat divas reizes, bet nebiju majas un tad man pasts atstaja lapinu, ka jadodas pakal.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nebiju vispār neko pircis amazonē, tāpēc sūtīju no ebaya, androids.lv komentāros arī bija labas atsauksmes no ebaya selleriem. Domāju, ka dzīvoklī pie durvīm atstāt paku, tas jau nu nevar būt reāli.

Link to comment
Share on other sites

Royal Mail = parasts pasts. Tas nav nekāds kurjers. Dabūsi pasta kastē uzaicinājumu ierasties nodaļā. Un Airsure cik nopratu ir tikai papildus extra, tojestj, apdrošināšana...

 

Un par to, ka tik ilgi nāk - nestreso... svētki taču.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda ir Jūsu pieredze ar Royal Mail un Airsure?

 

Abi augstākminētie Tavu paku nogādā tikai līdz latvijas pastam. Tālāk (ja tracking saka, ka ir piegādāts latvijā) jau Tev jācīnās ar Latvijas Pasts kad, kur un kā Tev tiks piegādāta sīkpaka/paka. 

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Tracking nesaka, ka ir piegādāts LV vismaz pagaidām. Kad paka būs LV, tad trackings to parādīs?

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Tas tracking rāda visu ko - vispareizāk, ja tiešām satraucies, tad zvanīt uz Latvijas pastu, viņi Tevi savienos ar nodaļu, kas atbildīga par šiem sūtījumiem, nodiktēsi tracking number un nevis vienkārši redzēsi, ka ieradusies LV, bet arī precīzi zināsi, kur atrodas paciņa.

 

Pēdējo reizi, kad biju satraucies par sūtījumu, tā nogulēja 4 dienas vietējā pasta nodaļā, gaidot savu noformēšanas kārtu, aizbraucu pakaļ nesaņemot pavēsti

Link to comment
Share on other sites

Tava pacinja vel tikai celjo uz lv, jaabuut statusam arrived destination country vai tml un tad vari chekot latvijas pasta trackinga, kad taa ieradiisies pasta nodaljaa.

P.s. es vakar arii pasuutiiju moto g no amazon.co.uk, suutiishana bija 5maarcinjas, eta 5-10dienas.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es ap to datumu no UK ņēmu vienu citu lietu ar dārgo UPS šipingu, vakar tikai LV ienāca, pirmdien vai otrdien ceru saņemt. Tā ka tavs lētais sūtījums svētku dēļ var pat pusotru nedēļu kavēties. Nestreso, no Amazon.co.uk vienmēr viss atnācis. Pēdējo 3 mēnešu laikā 3 pietiekami vērtīgas lietas sūtītas, visas atnākušas.


Latvijas pasts var pat līdz 10 dienām muļļāt to paku pa saviem apcirkņiem. Tad vēl kamēr paka caur DE un PL iziet...

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Okey, thx par info. Biju iedomājies, ka nemainīsies tas tracking statuss pat ja paka atnāk uz LV.

Link to comment
Share on other sites

Es arī 20. decembrī pasūtīju MOTO G no amazon.co.uk. Piegāde caur ups, tracking'ā redzu, ka ir ienācis Rīgā. Ja piegāde ir ups Standard, tad būs jāiet uz pastu vai atvedīs uz mājām? Un ir tāda situācija, ka atradīšos blakus novadā nākamnedēļ, tādēļ uzrakstīju ceturtdien Amazonam, lai nomaina piegādes adresi. Teica, ka pēc 24-48h jābūt nomainītai, bet tracking lapā rāda vēljoprojām veco. Vajadzētu sākt zvanīties, vai gaidīt kamēr pazvana man, lai piegādātu uz veco adresi, bet nosaukt jauno?

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

Pastam vienkārši noslodze.
Man paciņa no lidostas pasta līdz manai nodaļai Rīgā nāca nedēļu :thumbdown:
P.S.
joprojām gaidu sūtījumu, kam bija jābūt 27.dec-3.jan

Labots - TheSorrow
Link to comment
Share on other sites

Nav vispār ko iespringt - biju pastā pagājušās nedēļas beigās - darbinieces visas panikā, rindas kosmiskas, teicās, ka ahūnais kvantums ir ienācis un paies laiks, kamēr sašķiros... Un tas, manuprāt, bija tikai čainas sūtījumi. UK un pārējā EU gan jau ka vēl tikai lielajā šķirotavā...


Pats arī gaidu divas paciņas, kuras sūtītas 22.12 no diviem dažādiem UK veikaliem.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Manējam sūtījumam bija jābūt 23dec-3jan. 3 dienas plusā termiņam vēl laikam ir ļoti normāli šajā laikā.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Nu pagaidām varu teikt, ka viss iet, viss ir kā bija plānots. Pagaidām pietrūkst LV interfeisa valodas, proofinga, bet viss strādā kā vajag un ir atnācis vienā gabalā :) LMT tīklā iet. Tā kā šis ir man pirmais tačskrīns vispār, tad nāksies pierast! :D

Ekrāns tiešām ir wow.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, par Moto G biju lasījis, bet tā kā zināju, ka Latvijā tas vai nu vispār nebūs pieejams vai (kā Nexus) nebūs pieejams par jēdzīgu cenu, tad pilnībā to ignorēju. Tomēr izskatās, ka no amazona var dabūt par tīri labu cenu, laikam būs man arī jāpaņem.

Link to comment
Share on other sites

kellerman

Saskāros ar nedaudz nejauku problēmu. Lai nebūtu jāturpina šeit, ejam te.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@jozhix, papēti XDA, tur zina teikt, ka 4.4.2 dabūja tikai izredzētie. DE un FR versijām gan esot iznācis KK. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Īpašajiem gadījumiem un negadījumiem (taisīts ar pirkstu, puse uz palaga palika):

 

UK info:

Daniel: Hi, my name is Daniel. How may I help you?
Miklós Bárd: Hello Dainel, can you please provide me the information when the 4.4.2update of UK Moto G is scheduled to roll out?
Miklós Bárd: And if you allow me I would like to share your answer with the major tech sites(Engadget, Cnet UK) as they are reporting it is being rolled out already (and drive people crazy) with mentioning the support page of the update as source, which was released like 2 weeks ago and has nothing to do with the starting time
Daniel: It will be rolled this months. But we do not have a specific date as of know. I am sorry.
Miklós Bárd: So it definately not started yet, right?
Daniel: Just for selected customers as a test.

I also posted this on Engadget and Cnet as comment, so hopefully less false information will spread...

 

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=49237608&postcount=223

Link to comment
Share on other sites

Tak par Android apdeitiem pat bija raksts tepat boot, un tur viss tika smuki izstāstīts - kā, kāpēc un kad tiek kaut kas jauns izlaists...

Link to comment
Share on other sites

Heh, es arī gaidu mazu sūtījumu no Amazona caur RoyalMail. Amazone izsūtīja 9. decembrī, sūtījumu sadalīja divās daļās.

Viena paciņa nāca ar UPS un to man kurjers atveda uz Jēkabpili vēl pirms Ziemassvētkiem, varēju pēc numura izsekot.

Otrā paciņa bija ar galīgi lētiem sīkumiem, tāpēc laikam nemaz nepiešķīra izsekošanas numuru. Tātad, nu jau mēnesis pagājis. Nez, varbūt sākt uztraukties, bet nu sekošanas numura jau nav, tā ka diez vai ko sadzīšu. Visticamāk, Amazons arī neies čakarēties tādu sīkumu dēļ, cerams, ka izsūtīs atkārtoti. Bet vēl pagaidīšu, ja jau tauta saka, ka vēl esot viss pasts pilns...

 

Attiecībā uz Moto G - ehh, būtu viņam mazāks ekrāns, bet tā vietā labāka kamera un microSD - tad es toč paņemtu par to cenu. Man kamera ir diezgan būtiska, reizēm tusiņos gribas uzķert interesantus momentus, bet kamēr skriesi pēc normāla fotoaparāta, viss labais kadrs būs jau beidzies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@jozhix, nu un kā? Kādas jūtamas izmaiņas? 

Link to comment
Share on other sites

Nomainiiju Dalvik pret Art, tagad testeeju. Cik nu sanaaca pameegjinaat, visas aplikaacijas straadaa (arii WhatsApp); par aatrdarbibu arii pirms tam nesuudzeejos; launcheris man jau bija nomainiits un jaa, aplikaacijas tagad aiznjem nedaudz vairaak vietas.

Un jaa, veel nokjeeru "gljuku" ar baterijas uzlaades indikatoru (peec rebota no 90% uz 45%) :).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un jaa, veel nokjeeru "gljuku" ar baterijas uzlaades indikatoru (peec rebota no 90% uz 45%) :).

 

Tā ir jābūt.

 

Man ar atnāca kitkat  uz Moto G

Link to comment
Share on other sites

kellerman
Tā ir jābūt.   Man ar atnāca kitkat  uz Moto G

Same here par bateriju.

Esmu izbrīnā, ka Maps nepiedāvā saglabāt/favoritēt/bookmarkot gps vietas, bet šķiet, tas jau krietnu laiciņu tā ir... Visādi citādi pats arī uzliku apdeitu, viss okey!

Labots - kellerman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...