Jump to content

Openbox s2 hd


imiss
 Share

Recommended Posts

Nē. Un no man zināmajiem neviens cits arī neatbalsta "wi-hi" :/

 

Ja Tu domā usb wifi puļķi šim iebarot, tad nē - neatbalsta. Lielos vilcienos tas ir tikai mazliet modernizēts Openbox S1.

Link to comment
Share on other sites

Dreamskajam hd2 nav nekadas vainas pa tadam naudinam!!!tikai vareja Sd kanaliem but labaka bilde,bet var iztikt,ka jau teicu pa tadu naudu pa pirmo!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa kādām naudām iet Dreamsky Hd2??? Es labprāt iegādātos...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds varētu palīdzēt ar piegādi līdz Jēkabpilij???Protams par samaksu...

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Unisats piegādā uz veikalu ar kuru noslēgts līgums pa visu Latviju,aiziesi un saņemsi,bet vai veikals uzliks cenu?

Link to comment
Share on other sites

http://best-price.lv/ un aureola.tv, tie abi ir unisata interneta veikali. Viņi pirms gada, 6.30 no rīta atveda man šķīvi, jautāju kapēc tik agri, atbildēja ka šoferim esot katru nedēļu jābrauc uz Latgali un man tad varot ievest pa ceļam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Labdien! Man te viens jautājums par šo aparātu.Uzliku jaunāko softu un ielēju medutiņu.Tad sākās visas nebūšanas meklējot un dzēšot nevajadzīgos kanālus medutiņš uz laiku sāka apstāties un pēc kāda laika atkal parādīties...Kur varētu būt problēma???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Laikam neviens nevar man sniegt atbildi,kur problēma ar šo uztvērēju???

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā uz visiem šiem Openboxiem pie kanālu redaktēšanas uz serveri sūtās ļoti biežs pieprasijums un serverim liekas,ka ir pieslēgušies vairāk kā viens lietotājs.Tevi vienkārši izbano un pēc laiciņa atkal viss atjaunojas.Pie redaktēšanas Lanu atvieno.

Link to comment
Share on other sites

Tas tā varētu būt...Vēl no pieredzes pārslēdzot kanālus arī nobano...Pēc 5-10.min.atkal viss aiziet...Risinājums ir vai nav šai problēmai???

Labots - imiss
Link to comment
Share on other sites

Sestdien un svētdien, 10. un 11. septembrī, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +21..+26 grādiem, par kādu grādu mazāk būs vietām piekrastē. Naktī uz sestdienu dažviet valstī, naktī uz svētdienu jau daudzviet veidosies migla, arī rīti vietām būs mitri un pelēki, bet pēcpusdienās valsts lielākajā daļā spīdēs saule, nav gaidāmi būtiski nokrišņi.

Jaunās nedēļas sākumā gaisa temperatūra var nedaudz pazemināties, nedēļas gaitā atkal paaugstināties. Siltākais laiks būs Kurzemē un Zemgalē, kur termometra stabiņš vietām var sasniegt +27 grādus.

Dominējot lēnam vējam un bezvējam, gaisa temperatūra naktīs zem skaidrām debesīm strauji pazemināsies, daudzviet noslīdot zem +10 grādiem. Arī nākamnedēļ bieži veidosies migla, zemie mākoņi vietām ilgstoši neizklīdīs, bet ievērojami nokrišņi nav gaidāmi. Protams ka "servera" vaina,

ja lietotaajs suuta veselu enciklopeediju triis vaardu vietaa un nespeej uzmineet diez kaadu atbildi tas sagaida.

Saskaņā ar Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra datiem augstākā gaisa temperatūra, kas Latvijā reģistrēta septembra vidū, ir +28,9 grādi 1951. gada 14. septembrī un +29,4 grādi 1947. gada 17. septembrī. Visticamāk, tuvākajā nedēļā netiks pārspēti nacionālie karstuma rekordi, bet kritīs atsevišķu novērojumu staciju rekordi.

Daudzviet Eiropas rietumu, centrālajā un dienvidu daļā gaisa temperatūra tuvākajā nedēļā sasniegs +30..+35 grādus.

Sadaļā Laika ziņas - ik dienas raksti par gaidāmo laiku, ērts apdzīvoto vietu meklēšanas rīks, un precīza informācija par gaisa temperatūru, vēja ātrumu un virzienu, iespējamajiem nokrišņiem un gaisa spiedienu.

 

teksta blaakjis zagts no Delfi, iistaa atbilde sliipajaa italic

Link to comment
Share on other sites

Man no šī paša pieslēguma enigma ripo pa pirmo,bet ar Openbox S2 ir radušās problēmas...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...