Jump to content

Kompis līdz 400 Jevrikiem.


Ggusis
 Share

Recommended Posts

Nāku pie jums ar lūgumu palīdzēt izvēlēties pareizāko komplektu datoram. Cenu lūdzu nelikt virs 400 EUR Pagaidām es kko pats arī esmu sakomplektējis(skatīt zemāk), bet es neesmu īpaši zinošs šajā lietā. Kādi ieteikumi? Ko sakar par manu komplektu? Ak jā, dators ir paredzēts spēļu dragāšanai un grafisko programmu lietošanai, piemēram, Photoshop, Sony Vegas, Adobe After effects u.tml.

Paldies. :)

qkkds621tgq5toaaoala.png

 

Link to comment
Share on other sites

Plus mīnus domu esi uzķēris, bet cietais disks gan ir tāds ne pārāk variants. Labāk ko no WD vai Seagate.

 

Photoshop atkarībā no failu lieluma 4 Gb RAM būs par īsu, bet iesākumam pietiks. 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Ja cieto disku aizvietotu ar šādu ''Western Digital CAVIAR GREEN 500GB 64MB WD5000AZRX'' ???

Man būtībā galvenais ir lai pavilktu visas spēles un nevilktos kā piedzēries onkulis uz gultu. -_-

 

EDIT: Un vēl gribētu painteresēties par PSU. No tiem es galīgi neko nesaprotu, šis būs gana ņiprs?

Labots - Ggusis
Link to comment
Share on other sites

intervall

Skaties WD Caviar Blue.Kaut gan neredzu,kas tam Toshibas vainas.Barokli skaties citu,baigais mēsls,cik zinu,visiem,kam VS sērija,ilgi uz viņiem "nesēž".

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja cieto disku aizvietotu ar šādu ''Western Digital CAVIAR GREEN 500GB 64MB WD5000AZRX'

 

Nē, Western Digital CAVIAR Blue 500GB SATA 7200RPM 16MB WD5000AAKX maksā 3.10€ vairāk un ir daudz labāka izvēle.

 

Green ir datu glabāšanas disks. Blue - sistēmas disks, Black - augstas veiktspējas sistēmas disks.

Link to comment
Share on other sites

@Gestapo Saprotu, ka īpaši labs man tas dators nesanāks, bet mans budžets nav lielāks un ar kko ir jāsāk. Es priekšroku dodu PC, konsoli ja būs vajadzība, tad iegādāšos kādu no jaunās paaudzes.

 

@intervall ''Western Digital CAVIAR Blue 1TB SATA 7200RPM 64MB WD10EZEX'' kā būtu ar šo ? Es tiešām nezinu daudz ko no šīs lietas, varbūt var kāds konkrētu preci ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Da kaut vai,vai kādu seagate barracuda 7.2K vai to pašu Toshiba,īpašas atšķirības starp šiem nav.Čipsetu skaties labāk 970.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Labi, par cieto disku man būtu kautcik skaidrs. A ko man ar PSU darīt? Ja šis nav īpaši labs, tad kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

intervall

Kaut vai šo-fortron(fsp) hexa 550 vai Enermax Naxn-ENP500AWT vai ENP600AWT

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ar kādu no tiem diviem barokļiem man dators neliks vilties?

Jebkurš baroklis var likt vilties :D

Link to comment
Share on other sites

visi viņi ir made in china,chieftec man pašam tāds pats ir,jau gadu iet,tfu, tfu, tfu,kreņķu nav,putekļi pat negrib lāgā lipt klāt,katrā ziņā uz detaļām nav ekonomējuši........

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, dators ir paredzēts spēļu dragāšanai

Ar gtx650Ti nekāda dragāšana nesanāks, ja nu vienīgi uz 17 colām 1024x768.Netici, kad uz 1080p un jauniem geimiem noticēsi, tad būs jocīga garša mutē :)

 

MB arī vari citu paņemt, vismaz uz 970 čipseta http://m1.lv/index.php?l=1&c=24&p=33824

 

450w corsairu nomaini pret parastāko CHIEFTEK 500W

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Ar gtx650Ti nekāda dragāšana nesanāks

 

 

Uz medium un high jaunakie ies HD, normala karte priekš budzēta kastes ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Uz medium un high

Kuri settingi uz medium un kuri uz high

 

 

jaunakie ies HD

Kuri jaunākie, varbūt sākumā lai iemeģina esošos, piemēram:

Metro Last Light  Dx11 un ar tessellation uz high

Crysis 3 Dx11 HD textūras paku

Batman Arkham Origins Dx11 physx ON

 

 

normala karte

 

Uzreiz būs skaidrs, ka neka normala tur nav

 

 

priekš budzēta kastes

Varētu būt kaut kāds HD7850.Vispār tāds termins ka budžeta klase nav korekts, pareizak būtu saukt: Slikta attēla kvalitates slaidšova PC

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Sākas... :D

Visi nav tādi hardcoristi, kuri paniski grib visu uz MAX vai tuvu tam.

Vēl piedāvā Skyrim ar 150 grafikas modiem uz MAX :D

Link to comment
Share on other sites

kuri paniski grib visu uz MAX vai tuvu tam.

Tāpēc tev prasu, kuri geimi un kuri settingi viņos būs uz mid un high.Lai nav tā, ka settingi kuri atbild par efektiem un attela kvalitati tiek uzlikti uz mid, bet kaut kadi nenozīmīgie, kuri resursu nepatērē uz high, tikai tapēc lai parādītu, ka velk arī ķipa uz high

 Metro Last Light  tessellation uz high pavilks ?

Batman Arkham Origins Physx ON skaitās pie mid, jeb pie high ?

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Piedod es ar "čakiem" daudz necepjos...būs tev pašam jaizdomā, kas ir budžeta kastes settingi, pagaidām tev iet grūti ;)

 

Tāpat jau bezcerīga diskusija kamēr autors nav nevienu spēli nosaucis, ko spēlēs..varbūt viņa tie grafikas blink blink vispār neinteresē un spēlē indie spēles...  :D

Link to comment
Share on other sites

daudz necepjos.

Tā arī turpini

 

 

būs tev pašam jaizdomā, kas ir budžeta kastes settingi,

Acīm redzot tev ir jādomā, ja jau nespēj nosaukt konkrētu spēli un konkrēto settingu konfiguraciju tajā, pat nespēj pateikt vai Metro tessellation uz high ies komfortabli, vai Batman Physx ON būs pie mid, jeb pie high tavā skatījumā.Ka tur īsti ir, jeb tas par grūtu priekš tevi

 

 

varbūt viņa tie grafikas blink blink vispār neinteresē

Tad jau mierīgi var gāst tetri vai cs 1.6

Rezons ir, ne...varbūt tomēr ir vērts padomāt :)

2uoj6sw.jpg28u75eq.jpg

cs1.jpg

 

Tāpat jau bezcerīga diskusija kamēr autors nav nevienu spēli nosaucis

Ko tad diskutē 

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

 Labi paturpināsim (kamēr man video renterējas ;) ) tavi minētie paremetri vispār nav budzēta kastēm tikai nestāsti ka, tie uz OFF vai/un low padara spēli ar CS 1.6 grafiku ;)

 

 Būs labaka grafika/fps par veco XBox/PS3 un gan jau neatpaliks no "next gen" consolēm, kuram ir zināmas problemas ar FHD..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

tavi minētie paremetri vispār nav budzēta kastēm

Ko tad saki, ka mid un high, paņem tad metro ierubī tessallation uz high, kur problēma , ja jau par high runā

 

 

CS 1.6 grafiku

Tieši tā, ja nevajag grafiku, tad var mierīgi gāst cs 1.6.Prieks kam grafika, fizika, destruktion utt... 

Link to comment
Share on other sites

mid un high general parametri, neviss hardcoristu parametri, tie ir tiem kuri Vkarti pērk pa >=400 e neviss visu PC un pēta katru tekstūru 10 cm atālumā no ekrāna :D 

Link to comment
Share on other sites

 

 

high general parametri,

Pie kuriem parametriem ir tessellation, ja viņu ieslēdz uz high.Ja ieslēdz Physx, tad pie kuriem parametriem tavu prat skaitās viņš.Jeb high settingi tavu prat jaliek tur, kas neietekme spelēs kvalitāti, bet ietekmē spamu topikā, LOL  :rofl:  

 

 

Vkarti pērk pa >=400

Tak nekrīti panikā, HD7870/GTX760 ir par sapratīgiem cipariem, ne tuvu taviem 400eirikiem 

Link to comment
Share on other sites

Es galīgi neēsmu panikā ;)

Physx,tessellation- hardcoristu parametri, ja jau nebija skaidrs tāpat ;)

 

Oooo, nē...bez tessellation (pa kreisi): izskatas pēc CS 1.6 ;D

 

http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/metro-last-light/metro-last-light-environmental-tessellation-comparison.html

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Es netaisnojos, es tik ieŗēcu ka tu kaut kā iedomājies ka es baigi uztraucos, par šo bezjēdzīgo diskusiju, es jau redzu ka tev čaka birka, neuztrucies   ;)

 

Nav piemērota neviss prasīgiem gamiem, bet prasīgiem gameriem pret grafiku, tā ir liela atšķirība.

 

 Un nevisiem "bauda" ir max grafika (vai tuvu tam) bet gan gameplay, kas nemainas  vai ir medium vai ultra plus viss ON/MAX ko var saslēgt, pat ja sķirbu kvalitatē (pie high/ultra) var pamanīt tikai grafikas estēti un 90 % casual gamer to vispār neredz tik redz, ka fps ir nezkāpēc nekāds...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Es netaisnojos

Atkal tu turpini ataisnaitoies   :rofl:

 

 

Nav piemērota neviss prasīgiem gamiem

Tieši tā, gtx650ti nav piemērota prasīgiem geimiem

 

 

Un nevisiem "bauda" ir max grafika

Liec mierā max grafiku, sākumā ieslēdz metro tessellation un physx uz high, pārējos settingus vari uz mid, paskatīsimies vai 1080p būs komfortabls FPS, tu taču pats teici, ka geimi ies mierīgi uz high un mid

 

 

pat ja sķirbu kvalitatē (pie high/ultra) var pamanīt tikai grafikas estēti

Starp mid un ultra estētam nevajag būt, bet nebāz degunu šaja jautajumā, labāk atbildi kuri geimi un kuri settingi viņos drīkst būt uz mid un high, lai gtx650ti spētu pavilkt prasīgos geimus 1080p, ok es zinu tavu atbildi.High drīkst likt tikai tur, tajos settingos lai tevis aizstāvāmā gtx650ti neizgāstos ka veca sēta

 

 

bet gan gameplay,

Un kas tad ir gameplay, kas viņu veido, vai četras sienas un divas kastes tandemā ar dx8, ka tas ir cs 1.6, LOL  :rofl:  

Jabūt ir pilnīgam dornim, lai šie abi grafiskie sniegumi atstātu vienaldzīgu iespaidu, bet tev jau nav būtiski, automāts rokā var izskatīties arī pēc kantainas pagales, galvenais pafragot 

2hz1nuo.jpg

2wpqo8z.jpg

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Šim gudram neviens nevar iedot banānu pakožļāt ? 

Pērkot datoru par 400 eiro neviens negaidīs, ka varēs tās visas spēles spēlēt maksimālajā izšķirtspējā ar maximālajiem effektiem un kvalitāti. Un ja atvelkt izšķirtspēju uz 1280x720 vai 1600x900, tad arī tie maksimālie effekti nav nemaz tik neiespējami. Un, ja domā, ka pie vidējiem iestatījumiem Crysis 3 vai BF4/BF3 izskatās pēc CS 1.6, tad tev nevajag videokarti par 300 eirām, tev vajag acu lāzeroperāciju par padsmit tūkstošiem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

HD7790 nebūs ātrāka par GTX650ti? Pēc benchmarkiem izskatās, ka mazliet ir. Cena ir apmēram tāda pati - 103€ par 1GB un 114€ par 2GB versiju.

Link to comment
Share on other sites

Vienu lietu, gan nevar noliekt - čalis ņemās kā traks (nav viņam tas ne tuvu pirmais topiks) lai savu "taisnību" bīdītu, vakar kā saka atkal patestēju ;D

Link to comment
Share on other sites

Šim gudram neviens nevar iedot banānu pakožļāt ? 

Aizej uz XXXL un pakosļā banānu  :rofl:  

 

 

Pērkot datoru par 400 eiro neviens negaidīs, ka varēs tās visas spēles spēlēt maksimālajā izšķirtspējā ar maximālajiem effektiem un kvalitāti

Kurš teica ka par 400eirām ir jāspēlē, jeb javēlk uz max.Vienkārši cilvis te ieminejas ka jebkuru geimu varēs spelēt ar gtx650Ti uz high un mid, bet kuri settingi būs uz mid un kuri uz high, nevareja nosaukt ne konkrētu spēli, ne konkrētus settingus tajā.Tāds LOLs

 

 

Un ja atvelkt izšķirtspēju uz 1280x720

Tāpēc jau es teicu, ka ies  ok uz 1024x768 :)

 

 

Un, ja domā, ka pie vidējiem iestatījumiem Crysis 3 vai BF4/BF3 izskatās pēc CS 1.6

Nē, es tā nedomāju, vienkārši ja nevajag grafiku, tad var spelēt cs 1.6, tetri utt...

 

 

tev vajag acu lāzeroperāciju par padsmit tūkstošiem. 

Operāciju iespējams vajag tev, ja tu neredzi rezonu starp diviem iepriekšējiem skrīniem

 

 

HD7790 nebūs ātrāka par GTX650ti?

Būs, OC arī labaks būs viņai, no gtx650Ti faktiski ir jau izspiests

BF3_1920x1080_PLOT.png

Crysis3_1920x1080_PLOT.png

 

34y304l.jpg

Vienu lietu, gan nevar noliekt

Aha, ka tu atkal ataisnojies un spamo, bet neko vērtīgu topika autoram ieteikt vēl neesi spējīgs   :lol:

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nestāstat, ka es nevarēšu spēlēt uz MAX u.t.t to es pats labi apzinos.

Par spēlēm runājot, tad es taisos spēlēt jaunās spēles un ari ne tik jaunas. No jaunajām, jaunos COD'us, BF4, jaunākos NFS u.tml.

Bet ir arī spēles kuras tik daudz resursus nepieprasa - CS:GO, Skyrim, Civ V, NBA 2k14, Fifa 14 ...

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu nestāstat, ka es nevarēšu spēlēt uz MAX u.t.t to es pats labi apzinos.

Ej nu sazin, labāk pabrīdināt, ja jau pirmaja postā neinformēji, lai nav beigās, ka jūs man ieteicāt, bet normalā paskatā jaunie geimi neiet.

 

 

BF4,

Nu jā, pats saproti ar kādiem settingiem un FPS tev viņš ies

 

 

Bet ir arī spēles kuras tik daudz resursus nepieprasa

Jā, tādas spēles ir vairums, bet vai viņas ir 400eiras ccienīgas...

 

Priekš tava budžeta:

VGA HD7790 2GB

CPU Fx-6300, kaut arī nāvīgi nebūtu Fx-4300 variants ja budžets iet santīms santīmā, tikai ~10Ls rezons 

RAM 4GB

HDD un kaste, pēc paša fantāzijas un atlikušā budžeta apjoma.Kaut gan par HDD ir nianses, viena cenā dažu un pat vienu kantora parametri var atšķirties.Daudz maz jēdzīga gaisa plūsmas kaste ~24Ls no Thermaltake v3/v4, kaut gan nekas nāvejoš nebūs, ja ieliksi kastē par 10Ls

Labots - IronMan
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Kaut gan par HDD ir nianses, viena cenā dažu un pat vienu kantora parametri var atšķirties.
 

Piemēram WD Blue un Green (1 TB modeļi), Green par 1-2 € lētāks , bet apgriezieni viņam ir tik 5400 (nu pie RPM visp rakstīts kkāds IntelliPower, bet pēc testiem netā lielākajai daļai esot ap 5000), kamēr Blue ir 7200. Ja sistēma ir uz HDD, tad diska apgriezieni ir no svara

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Windows7 vai 8 licenzīte nav cenā ierēķināta!!! Autors liks kačāto??

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Saprotu,kaut kā jau tie centi jātaupa,katrs taupa,kā māk pie šāda budžeta kastītēm.. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

katrs taupa,kā māk

Tieši tā, vieni liek PC par 400eirām, citi ceļ gaismas pilis, "lētakos" tiltus utt... 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...