Jump to content

Auto pārdošana bez pārrakstīšanas


Propaans
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, lieta sekojoša. Vēlos pārdot savu auto, pircējs to grib ziemas priekiem pa ezeru pie mājas, bet nevēlas to pārrakstīt. Vispār pretenziju par pašu pārrakstīšanu nav, bet tad man nesanāks kaut cik sakarīgs cipars par to auto, jo nodoklis vien ir 100ls. Bet dārgāk (tā teikt ar iekļautu nodokli) nevienam nav vēlmes pirkt. Vai ir iespēja kaut kā iziet no šis situācija, lai galu galā es saņemu savu naudas summu un, ja viņš sataisa šmuci ar auto, lai man nav problēmu? Jo pēc csdd reģistra auto paliek uz mana vārda..

Un vispār, ja izgāji apskati decembrī, tad pārrakstot tagad ir tak jāmaksā nodoklis?

Vēlos piebilst - ja reāli nav ko ieteikt, tad labāk neko nesaki. Savas domas, idejas, viedokli par mani paturi saviem bērniem ko pastāstīt.

Paldies jau iepriekš!

Labots - Propaans
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Katrs nākamais tavs topiks pārspļauj to par metināšanu. 

Eh, ķirzak, ķirzak...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ne pārāk laba ideja. Nedari tā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet, ja mēs uzrakstītu papīru, par to, ka no šī brīža viņš uzņemas atbildību par visu, kas notiek ar auto utt, nostrādās?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Un tu parkinga un fotoradaru štrāfus piedzīsi caur tiesu? Laba ideja. +1

Link to comment
Share on other sites

aizbrauc uz kādu metāla nodošanas punktu, sarunā utilizācijas papīru, tad auto skaitīsies norakstīts, un tad arī lai brauc, nummurus arī līdzi nedod. manā galā tas maksā 15-20ls

 

iedomājies ka viņš izraisa avāriju, aizmūk, vainīgs būsi tu kā mašīnas īpašnieks, bonus-malus nokritīsies, apdrošināšana maksās kosmosu, atmaksāsi viņa sodus utt.

Labots - ardisb
Link to comment
Share on other sites

ja tu dabon izziņu no iestādes, tad no tevis pēc tam atbildību neprasīs.

Link to comment
Share on other sites

 Ja esi gatavs uzņemties atbildību par visu - sākot no nepareizi noparkota vāģa, beidzot ar kādu līķīti - uz priekšu.  Autiņš uz tava vārda un neatkarīgi no tā, kas braucis un aizbēdzis, atbild īpašnieks. Punkts.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

.... ja izgāji apskati decembrī, tad pārrakstot tagad ir tak jāmaksā nodoklis?
 

 

Un kāpēc tad decembrī to nenokārtoji?!

Link to comment
Share on other sites

viss atkarigs par kuru gadu nodoklis nomaksats...ja par pagajušo gadu ir samaksats tad ņemot no uzskaites nost tu vari maksat par 1 menesi(janvari un parejais ir uz jauna ipašnieka pleciem...domaju ka letak ir samaksat to nepilno 10mitnieku un mierigu sirdi lai jaunais ipašnieks uznemas atbildibu tad ja kautko savara

Link to comment
Share on other sites

var maksat daliti,vecais ipašnieks par laiku kas pagajis(konkreta gadijuma 1 menesis(janvaris)un jaunais par parejo

var ari maksat vecais ipašnieks par visu gadu,atkarigs kā vienojas ar jauno mašinas ipašnieku....

Link to comment
Share on other sites

Tev cilvēki saprotamā valodā skaidro, noņem no uzskaites un samaksā 1 mēneša nodokli, pēc tam jebkurā šrotā var dabūt utilizācijas doc- tālāk dara ko vēlas ar to auto

Otrs variants-izgriez WIN nummuru un  noņem nummurus-- naķeni arī izplēs no loga-  tad šie var laimīgi vizināties un tu mierīgi gulēt

Link to comment
Share on other sites

Autiņu noņemt no uzskaites nav variants?

 

Bet autors dedzina - nākamā zābaka pērle... tad ar mājsaimnieces cimdiem pie līnijas ķeras, tagad kaut kādu mistisku lūzni grib pārdot... Te prasās pēc titula - InD1G0

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

 

Tev cilvēki saprotamā valodā skaidro, noņem no uzskaites un samaksā 1 mēneša nodokli, pēc tam jebkurā šrotā var dabūt utilizācijas doc- tālāk dara ko vēlas ar to auto

Otrs variants-izgriez WIN nummuru un  noņem nummurus-- naķeni arī izplēs no loga-  tad šie var laimīgi vizināties un tu mierīgi gulēt

cik zinu tad lai iedotu to utilizacijas papiru,šrota ir janogada mašinas numuri+ jau izgriezts vin numurs jo savadak ja kautkur ta mašiina uzpeld šamejiem tūdi var sanākt un bez izzaģeta vin numura reti kad parakstās.....

Labots - tam4
Link to comment
Share on other sites

Ja situācija būtu tāda, ka auto ir noņemts no uzskaites un notiek "attālinātā pārrakstīšana", tad, kad es iedodu jaunā īpašnieka datus, tas tiek pārrakstīts vai arī līdz brīdim, kamēr jaunais īpašnieks nesamaksā visu un reģistrējas?

Link to comment
Share on other sites

man tomēr šķiet ka izzinu no iestādes tēmas autoram būs dabūt vieglāk nekā ņemties ar to pārrakstīšanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirku vienu auto 2012.gada 5.janvārī. TA bija izieta 12.12.2011.

Nodoklis bija 90 LVL. Vecais īpašnieks maksāja nodoklī LVL 7.50 (janvāris 2012), man bija jāmaksā 82.50 (atlikušo gadu).

Link to comment
Share on other sites

Atradu risinājumu. Tā kā jaunais saimnieks nevēlas maksāt nodokli un vēlas atstāt to sev uz ezera, ziemas priekiem, tad es auto ņemu nost no uzskaites un uzreiz to pārrakstu uz viņa vārda, savukārt, viņam atliek pateikt, ka auto paliks noņemts no uzskaites, līdz ar to, nodoklis būs jāmaksā tikai par janvāri :) Ja viņam būs vēlme to piereģistrēt uzskaitē, tad viņam būs jamaksā par atlikušo gadu.

Labots - Propaans
Link to comment
Share on other sites

 

 

Autiņš uz tava vārda un neatkarīgi no tā, kas braucis un aizbēdzis, atbild īpašnieks. Punkts.

 

Un kā tad paliek ar to tiesībsarga izbīdīto likumu labojumu, ka ja dzrājšofera autiņš nav viņa, tad to neatņem? Šajā gadījumā arī ir līķis, bet īpašnieks ar auto nav braucis. 

Link to comment
Share on other sites

"Atradu risinājumu. Tā kā jaunais saimnieks nevēlas maksāt nodokli un vēlas atstāt to sev uz ezera, ziemas priekiem, tad es auto ņemu nost no uzskaites un uzreiz to pārrakstu uz viņa vārda, savukārt, viņam atliek pateikt, ka auto paliks noņemts no uzskaites, līdz ar to, nodoklis būs jāmaksā tikai par janvāri :) Ja viņam būs vēlme to piereģistrēt uzskaitē, tad viņam būs jamaksā par atlikušo gadu."

 

Tu pats saprati ko uzrakstīji?

Link to comment
Share on other sites

Cik atceros nekaadas darbiibas ar paarakstiishanu neveiks, ja nesamaksaas nodokli.

 

Tachu var papeetiit shaadu variantu:

Paaraksta auto uz jaunaa iipashnieka vaardu un samaksaa  visu nodokli par sho gadu, tad lai jaunais iipashnieks ved nummurus uz csdd un  veic darbiibu: transportaliidzeklja registraacijas paartraukshana  ,  tad peectam rakstiit   VIDam iesniegumu  par nodoklja atgriezhanu, jo transportam paartraukta registraacija.

Labots - vecteevs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu pats saprati ko uzrakstīji?

 

Nu un kas tev nesaprotams? Viss arī tā nostrādāja. Ja vēlies konsultāciju, tev, par īpašām cenām sniegšu ;) 

Link to comment
Share on other sites

snukurin, par akvaplaneeshanu esi dzirdējis?? :D

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Ja jaunais saimnieks sataisa sūdudus, tad Jēkabpils variants ar vizināšanos bagažniekā. 

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Ja vēlies konsultāciju, tev, par īpašām cenām sniegšu
Bļ*d, no taviem padomiem jābēg kā velnam no krusta!  
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Autiņš jau izpārdots un tēma autā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...