Jump to content

Aktīvā dzīvesveida filmēšanas videoierīces


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Uz pavasari būs nepieciešamība pēc kādas video ierīces ar kuru varētu filmēt, jo vilkt lāpstu un filmēt nav nopietni.Nekas tāds riktīgi extreme (ātrums, triecieni) nebūs.

 

Esmu dzirdējis par GoPro un Garmin Virb.

 

Ir vēl kādas alternatīvas? Lielākā prasība būtu aizsardzība pret mitrumu (šļakatas, iekrišana peļķē), jo ar labu mitrumaizsardzību pasākums droši būs dārgāks.

 

naudiņš šim pasākumam ir ~212,- eiro.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Dēls saviem hobijiem izmanto Mobius Action Cam - palasījos forumos, un tauta saka, ka tā esot vislabākā lētā gala kamera, galvastiesu priekšā JEBKAM, ko var nopirkt zem 80$ - price/performance lielisks. Vienīgais, ka ūdensizturīgais ietvars jāpērk kā aksesuārs, bet rezultātā vienalga daudz lētāk pat kā vecais GoPro.

 

Te arī video apskats:

Labots - Arnolds Piepe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es šad tad go pro izmantoju, ir ok, bet maksā ...par alternatīvām nemācēšu teikt.

Link to comment
Share on other sites

ja kadrs kustas virsū, tad mobius ir ok. ja griežamies uz sāniem, tad paskats pabaiss.


a ko budžets tik precīzs?

Link to comment
Share on other sites

gopro,contour...

Panasonic bija pāris labi ziepīši, kas filmē fullHD un ir puslīdz izturīgi,bet jāskatās kā rīmējas ar budžetu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vilkt lāpstu

var tikai minēt, kas ar to domāts... 

Link to comment
Share on other sites

Paldies par to Sony, tas varētu sanākt.

 

Vēl tos Panasonic ziepīšus jāpapēta, jo atcerējos, ka esmu manījis tādus oranžus videosižetos.

 

Contour škiet arī būs ārpus budžeta.

 

Piepe - A cik akumulators spēj pavilkt?

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Piepe - A cik akumulators spēj pavilkt?

Puika saka, ka apmēram 75 minūtes ar vienu uzlādi. Pēdējā pusgada laikā, ko lietojot teju katru otro dienu šo kameru, aķis neesot gandrīz zaudējis ietilpību, kas arī laikam pluss priekš ķīnieša.

 

Teikšu, ka man bilde no šitā aparāta patika - it sevišķi ātrā aperatūra (ko arī īpaši augstu novērtē tie, kas ar aviomodelismu un slēpošanu aizraujās - kamerai nav kaitinošā aizture pielāgojoties starp tumšu un gaišu, turklāt plašs dynamic range ļauj vienā bildē kontrastainus objektus vienlīdz labi redzamus dabūt).

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Viss jau atkarīgs, kādam nolūkam filmē. Ja tādai paskatīšanai draugu vai ģimenes lokā, tad tak pilnīgi poh**,ka tik akumulators ilgi tur un pasargāta no slapjuma un triecieniem. Tāpat visi ierēks, ka nolikies uz mutes un bildes kvalitātei nebūs nozīmes. Es jau vispār nekad nesapratīšu, nafig vajag naudu tērēt lai nofilmētu, kā kāds apkrīt vai ar veļuku kokā iemauc?  Ja vajag PRO kvalitati tad tikai un vienīgi GoPro un tā nav zīmēšanās kā ar Iphone5, tā kamera vienkārši ir laba. Tak paskatieties teļukā ar ko profesionāļi strādā.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Arnolds Piepe

Pauchaa - Techmoan (vīrs no Youtubes, kas taisa objektīvākos šo kameru apskatus), Mobius kameru pamatoti uzskata par labāku, kā ProView.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...