Jump to content

Just5 Spacer apspriešana


lexxx
 Share

Recommended Posts

Tak noperkat normalas in ear austinas un bus laba skana. Telefonam nav ne vainas, vienigi jauda pietrukst prieks prasigam austinam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • lexxx

    8

  • Volters

    27

  • deriksx

    7

  • RHS

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

deriksx

 

 

Risinājums = Lietot austiņas ar mazāku pretestību, lai būtu pietiekams skaļums, negriežot skaļumu uz maksimumu.

Skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Bet pretestība ir ietiecama ne mazāk par 12.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Ko dod Tavi softiski uzceptie 12 Mpix, ja dzelzis dod laukā tikai, piemēram, 8 Mpix. Attēla gabarīti pieaug, bet kvalitāte pasliktinās. Labākajā gadījumā nemainās. Tur arī veidojas tas joks, ka 3 Mpix kamera dažām labam telefonam ar normālu matricu foķē labāk par 5 Mpix kameru, kuram tā matrica patiesībā nav pat puse nor reāliem 3 Mpix.

Link to comment
Share on other sites

Vispr iet runa par spacer audio kvalitāti un tam piemērotām austiņām, nevis kameru.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Tā! Kārtējais jautājums Spacer īpašniekiem par MMS.

Runa ir par attēliem. Vai MMS, kad pienāk, attēls attēlojas automātiski? Vai tomēr pienāk links un tad var lejuplādēt?

Konkrētajā gadījumā LMT brīvība.

Link to comment
Share on other sites

Atveras automātiski. Kad ziņa pienāk, tā tiek ielādēta pirms atvēršanas jau, ja pieejams internets.

Link to comment
Share on other sites

Volter, priekš attēliem iesaku whatsapp un nebūs nekādas problēmas. (problēma vēl joprojām ir operatori, kas savā starpā neapmainas ar mms. Savā tīklā bez problēmām, bet uz citiem tīkliem problemātiski.) MMS tāpat rij internetu un tad kāda starpība? Krāmē whatappu un sūti kaut filmu. 

Runājot vēl pa tavu sms/mms šaizi... raksti tā lai iekļautos 3 sms (vienā ziņā) un viss būs kārtībā (šī problēma nav tikai Just5 Spacer, bet andoīdiem kā tādiem)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sveiki,

sievai ir spaceris un nu piefiksēta problēma ar GPS, tas ka WAZE nedarbojas korekti tas strumts bet Endomondo vienkārši briesmīgi darbojas,kopumā maršruts ir bet zigzagos,attālums x5 nekā patiesībā.

Vai ir svaigāks andris iespējams par to kas virsū? (4.2.2.)

Link to comment
Share on other sites

aizej uz Just5 salonu. 15 minūšu laikā novērsa GPS gļukus. Nezinu ar kādām burvestībām (telefonu nemainīja)

Link to comment
Share on other sites

man ar saimniecībā viens spaisers. Pēc 7 mēnešiem sāka gļukot mājās un atpakaļ poga. rezultāta nomainīja ekrānu un pāršuva uz 4.2.2. (netceros kas bija pirms tam - bet teica, ka jaunāka versija - tipa LV valoda un kas tur vēl...GPS nezinu - šis tik telpās tiek lietots :D ) 2 dienu laikā . operatīvi - būtu ebaja čainietis..būtu metams.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kādi reāli uzlabojumi ir Spacer 2? Kamerai vairāk Mpix, KitKat. Kas vēl? Kāds jau lieto?

Vai pa 170 naudām kaut ko labāku var nopirkt?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Jaa un patiesiibaa ir daudz labaaku ieriichu par Spacer 2. Viennoziimiigi neiesaku Spacer 2. Ir apskati visaados saitos, kaut sheit pat boot.lv lapaa.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Speciāli iegāju [garām ejot :) ] Brīvības ielā kur šie sēž. Nu baiss verķis - liels, resns, ekrāns pilnīgs mēsls, bet cilvēki runā ka pirmajam Spacerim bija vēl sliktāk ar ekrānu. Par kameru nevaru spriest, bildes uz kompja ekrāna neesmu redzējis. Par 170 līdz 190 eiro ir arī kas cits lietojams. Vai tik vecajam Spacerim cena nebija 99 lati i togo 140 eiro. 170 eiro biš pa šerpu tādam kukulim.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Pa 1/2 no spacera cenas var dabūt pat labāku telefonu no aliexpress. 

Jā, jāgaida, jā čakars ar garantiju bet pa to pašu ciparu var dabūt 2 telefonus.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Sančoo

Sveiki,nesen iegādājos Just5 spacer,taču saplīsa touch skreen.Tā nu es nolēmu nomainīt to.Atradu ķīniešu prototipus,bet nezinu,kurš īsti no tiem derētu,un saderētu ar mana Spacera shēmu.Varbūtkāds varētu atsūtīt sava Spacera mihroshēmu ar stikliņu. Paldies jau iepriekš. :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tas yepens der pirmajam spaceram, bet kāds diez ir otrajam?

Ienācis  viens eksemplārs kam jāmaina viss jo pat lcd sasists

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man arī interesētu, kurš digitaizers der Spacer 2. Šodien atjaucu vaļā - izmeklējos pēc part nr., tā arī neko neatradu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Bruketajs

 

 

Blaster2 nāks 10. jūlijā un Blaster mini nāk laukā.

Un kam tas draņķis būs vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Parastā tauta diezgan stipri fano par tiem blāsteriem un citiem brīnumiem no šī ražotāja nosaukuma uzdrukas  :sarkasms:

Kā arī vienīgais telefons, kas pie operatoriem (lmt, tele2, bite) nav pārcenots, kā arī ņemot uz nomaksu (atvērtie u.c operatoru līgumi) vismazākā pārmaksa, kā maksima saka: "Par visu padomāts!" Ņem tik ciet!

Link to comment
Share on other sites

man ar sainmniecībā viens vecais just joprojām ir - jā vienreiz nomainīja ekrānu pa garantiju, bet tik slikts jau jamais arī nav...vismaz par to piķi ir garantija, kur ebejā ieekonomēsi pāris desmit EUR - un čau rasma ja kirdik aparātam. Ne jau visiem vajag tos uber mega pikseļus un ātrdarbību. Ikdienas funkcijas tas verķis pilda labi. Protams vairāk par 120 -140EUR par tādu nemaksātu. Jēga nopirkt telefonu pa 300 - 600 EUR > un tad liet gaužas asaras...tak redzam jau te tādus bieži.  Imho man arī besis pirkt tel. par pāris simtiem un tad nomest zemē un sasist ekrānu vai noslīcināt :D jā , jā var apdrošināt vai ņemt credit 24 jaunam :D


jā un garantijas remonts 1 dienas laikā nevis kā mana bijušajam HTC - 2 x pa 1mēnesim un beigās viņu brutāli salauzu un izmetu - apnika 3 reizi uz garantiju stiept.

Link to comment
Share on other sites

ir cilvēki, kuri pērk flagmaņus un kā neiztrūkstoša blakne viņiem ir krāmēt uz tiem, kuri pērk lētučus. Arī pazīstu tādus. Es atkal piederu pie tās reliģijas, kur uzskata, ka tērēt vairāk par 200 eur par telefonu nav vērts.

Labots - ggg97
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jā un vairums , kuri viņus pērk nemaz nevar viņus atļauties :drinks: nu tā ja pa nopietno.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet labāk tak dzīvot neremontētā dzīvoklī un uz lētākajiem optima cīsiņiem, tomēr flagmanim jābūt īpašumā. (pazīstu diezgan daudzus šādus cilvēkus)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

jā un vairums , kuri viņus pērk nemaz nevar viņus atļauties
Jā, un vairumam pārsvarā tos patīk izmantot selfijiem un viņu izplatīšanai. 
Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

Es atkal piederu pie tās reliģijas, kur uzskata, ka tērēt vairāk par 200 eur par telefonu nav vērts.

 

Turklāt, piemēram, pēc kaut kādiem 2 gadiem par tādu naudu var paņemt jaunu! Un labākais ir tas, tas jaunais lētucis bieži vien ir jau advancētāks, nekā 2 gadus vecs flagmanis, kas tolaik maksājis 2x (3x,..) vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Es atkal piederu pie tās reliģijas, kur uzskata, ka tērēt vairāk par 200 eur par telefonu nav vērts.

Tā nav reliģija, bet gan veselais saprāts. 


 

 

Kā arī vienīgais telefons, kas pie operatoriem (lmt, tele2, bite) nav pārcenots, kā arī ņemot uz nomaksu (atvērtie u.c operatoru līgumi) vismazākā pārmaksa, kā maksima saka: "Par visu padomāts!" Ņem tik ciet!

Tā ir atkarība - kad nav uz līguma neviens aparāts, kājas tā vien nes uz operatora "budku" lai noslēgtu jaunu līgumu. Pats to esmu izslimojis.

Tagad ir čaina pa 150Eur, ar normālu proci, ramu, ekrānu un gps un esmu vienkārši laimīgs. Ar Čainu ir tā, ka nepērkot pašu dramatiskāko draņķi, nebūs ieberziens.  


Nu un pats galvenais - kamēr tie Blasteri, Speiseri un pārējie draņķi tiks ražoti uz MTK, nevienam normālam cilvēkam tie nebūs vajadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Ne tik daudz MTK čipsets, kā MTK GPS. Ja nemaldos, MTK GPS modulis spraužas atsevišķi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...