Jump to content

Vecais Radiotehnikas skanas pastiprinatajs.


Rikats
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nacas beninos atrast veco, labo RRR pastuziti ar S-90 tumbu.

Bet nu man rodas sekojosi jautajumi:

1. Ka lai es piesledzu tumbu klat opie pastiprinataja, kam ir veca ligzda ar 5 kontaktiniem, bet S-90 tumbai ir jaunas 2 ligzdas(melna un sarkana)

2.Un ari vajag uztaisit inputu no telefona, ar 3,5mm jack uz veco ligzdu ar 5 kontaktiniem

 

 

Viss pastuzitis strada, strava ir, bet tikai rodas sie jautajumi, ka no vecam parejam pariet uz jaunam.

Ludzu palidziet

 

http://www.bildites.lv/images/pi8m5tin0vs33kli8l2.jpg

 

 

http://www.bildites.lv/images/0w6gbxmwqmu730ncm.jpg

 

 

http://www.bildites.lv/images/maxz3s2etix0sq49vw3.jpg

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

1. Ka lai es piesledzu tumbu klat opie pastiprinataja, kam ir veca ligzda ar 5 kontaktiniem, bet S-90 tumbai ir jaunas 2 ligzdas(melna un sarkana)

tumba ir jāslēdz citā vietā klāt, ar diviem vadiem

 

.Un ari vajag uztaisit inputu no telefona, ar 3,5mm jack uz veco ligzdu ar 5 kontaktiniem

var uzlodēt pats, vai nopirkt veikalā gatavu šādu vadu (visos veikalos nebūs, bet spec veikalos)

Link to comment
Share on other sites

Tur nekas neskanēs, nekādi divi vadi, bildē tak skaidri redzams, ka tas ir preamps UP-001 Stereo, kuram tuNbas nevar pieslēgt. Varu no tēmas autora to daiktu atpirkt :) vai arī autoram jāsarūpē papildus gala pastūzis.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tas nav gala pastiprinātājs tak!

 

EDIT: Tornis pasteidzās.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

nu jā. nav ko piebilst.


vienīgais, kas tur ir ok - diskrētais pocis un phono sadaļa. pārējais - so, so priekš mūsdienām.


un alumīnija kloķi + vadīklas. ja kas pa ls 8 varu atbrīvot tevi no viņa.

Link to comment
Share on other sites

Kā kits priekš "paņemties garos ziemas vakaros" var noderēt. Man gan ir kādi 3 UHER UPA preampi, viens Lenco un pa vienam SONY un Technics preampiem kolekcijā :)

Link to comment
Share on other sites

nu nez s70 nebija "sarkans un melns" ja vien tur nav kaut kas tāds pielipināts pašrocīgi http://www.argus.lv/shop/productinfo/LC-001/hwindex.htm

 

tām s90 vai arī nokautām aktīvajām s70.


autors gan laikam sakaunējies ka nemāk googli , krievu valodu vai translatoru un neatšķir ampu no preampa -  nerādās te vairs.

Link to comment
Share on other sites

es , cik atceros - jamajām tak bija tā elektro/meh. saite....bet nu iespējams , ka bija paredzētas pasīvam režīmam. slinkums googlēt.

Link to comment
Share on other sites

tātad bija.


nemanīju, ka Tornis pirmais jau pieteicies savākt, ja autors uzradīsies un piekritīs. Man baigi nevajag viņu - tā ka otrais rindā :D ārzemju preampi protams ir labāki, tik  netīk,ka viņi tādi plastmasīgi...pat salīdzinoši dārgie... šo protams var izmantot kā konstruktoru, tāpat ja jams ilgi nomētājies, visticamāk liela daļa kondensatoru čau + poči  jātīra 100 punkti. Vizuāli pievilcīgāka ir versija ar  lielo ausu štekeri ne dininieku, liekas tādi ar bija ja pareizi atceros ?

Link to comment
Share on other sites

nu es domāju priekšu - kloķi visi plastmasas...kaut gan bildē neredz   īsti. ok. nav ko offt. Man patīk kā izskatās rrr preamps.


un patīk kā tas pocis rrr šancē - ne par mīkstu ne par stipru.

Link to comment
Share on other sites

Atceros, pāris gadus atpakaļ, kad es tādu preampu tirgoju, tas no manis tika nopirkts poča dēļ, kas nākamajam saimniekam kalpošot kā konstruktors. Diemžēl tas preampa pocis tika jaunā saimnieka izbrāķēts un nākamajā dienā tas preamps parādījās atkal apritē iekš ss.lv tikai par pa visam citu cenu. Vairs neatceros sīkumus, bet kaut kas tam pocim nebija tik labs kā tika gaidīts..

Link to comment
Share on other sites

nu pieļauju, ka tur kvalitāte var atšķirties no nolietojuma vai montāžnieka pohu stipruma :D Nu skaidrs, ka kaut kāds elma sekcijnieks vai kas tāds būs labāks, bet tas maksās pliks 5x vairāk kā viss RRR kopā.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, toreiz tam džekam bija diezgan palielas expektācijas, jo bija plānojis mainit rezistorus tam procim pret hiendiskiem pa nez cik latiem gabalā..

Link to comment
Share on other sites

nu nez vai šim pocim tas atmaksājas un es gan neesmu rezistoru klausītājs :D man pietiek ar 1% Metāla filmas. tad jau jamajam bija jāsāk ar slēdža izvēli - kaut kāds elma gold par 100+ ls un tad var karināt 2x24 rezistorus vai 2 x vairāk  ( ja kāds stepped vai kāds tur ) ...:D būtu laba investīcija :D

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Janvāris 4, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Janvāris 4, 2014 - Herņa

Cerams, ka autors atrada atbildi uz jautājumu. Bet nu caureja te pamatīga :D

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Janvāris 4, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Janvāris 4, 2014 - Herņa

Domāju, ka autoram viss ir skaidrs. Vismaz par tupeles komentētāju "skaidro" saprātu un palīdzētprieku......

post-67540-0-95303800-1388390082_thumb.png

  • Patīk 1
Link to comment

Piedodiet, atvainojiet, bet es visu izlasīju un sapratu to, ka šis verķis nav diezko vērts naudas ziņā un daudzi vēlas iegādāties, bet tad jau lai labāk stāv bēniņos un apput vēl.

 

Bet tad ir iespējams vai nav šim verķim pieslēgt tumbas un telefonu lai palaistu?

Es nesaprotu kas ir pocis vai kas tik tur vel nē, pilnīgi neko nezinu, tādēļ jau prasu

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
sapratu to, ka šis verķis nav diezko vērts naudas ziņā un daudzi vēlas iegādāties, bet tad jau lai labāk stāv bēniņos un apput vēl

Apbrīnojama tev loģika, puis - tā vietā, lai nopārdotu kādam, kas kaut ko vismaz saprot no šīm lietām un kaut ko uzbūvētu no tā hlama, un par tiem pāris latiem tu vismaz alu iedzeru, labāk izvēlies to agregātu pūdēt bēniņos, līdz viņš tiešām būs jāmet ārā? Gudri, gudri...

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

(labots) · Hidden by Mezavecis, Janvāris 5, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Janvāris 5, 2014 - Herņa
Spamu kuļam šeit nevis uztaisām jebkuru audio tēmu par balagānu.

 

Tavu domu sapratu, tomēr, lai citi arī saprastu, iesaku savietot dažas pieturzīmes.

 

Der bļ.... un na..... Savējie sapratīs.

 

P.S. Bļ.......

Labots - WildGun
Link to comment

 

 

Tornim, cik zinu, arī, un viņš, šķiet, šamos ir redzējis vairāk, kā e

Viens Luxmans, kuram pastiprinošā daļa bija teju līdzīga L-410jam ampam, skanēja tīri neko, bet tuner jutība bija pavāja un selektivitāte - nekāda.

Link to comment
Share on other sites

Piedodiet, atvainojiet, bet es visu izlasīju un sapratu to, ka šis verķis nav diezko vērts naudas ziņā un daudzi vēlas iegādāties, bet tad jau lai labāk stāv bēniņos un apput vēl. Bet tad ir iespējams vai nav šim verķim pieslēgt tumbas un telefonu lai palaistu? Es nesaprotu kas ir pocis vai kas tik tur vel nē, pilnīgi neko nezinu, tādēļ jau prasu

 

Tas ir RRR ražots priekšpastiprinātājs :) Vienkāršāk izsakoties komutators/tembru bloks starp n-skaņas avotiem un gala pastiprinātāju.

Un nē!... tumbas viņam pieslēgt nevar ;) Tumbas Tu vari pieslēgt pie gala pastiprinātāja, kura Tev nav.

(labots = austiņas tam priekšpastiprinātājam slēgt klāt var).

 

Labā, "nenojātā" stāvoklī + ar Labu vizuālo, tam verķim cena pašlaik tirgū ir ap 50-70EUR.

(ar laiku vēl vairāk).

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

50-70EUR ie Melvina izgudrots zinātniskās fantastikas  cipars. reāli vairāk par 20-40eur nebūt par viņu.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Pārdot jau var pa jebkuru ciparu,ka tik pircējs atrastos :sarkasms:  Jēgu, daudz naudiņas par RRR priekšpastiprinātāju atdot, es gan neredzu.  Internetā var nopirkt daudz augstākas klases priekšpastiprinātājus pa mazām naudiņām. Nē, ja nu vienīgi patriotiskas jūtas vada, tad, idejas vardā, var pirkt, nacionālā lepnuma RRR aparātu, arī dārgāk :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Nē nu... Kungi, nevienu nevēlos apvainot, bet diskutēt par cenu ir bezjēdzīgi :)

Jēga kaut ko vecu pirkt mūsdienās ir vispār stipri apšaubāma prakse un ir stipri proporcionāla vēlmei iegūt savā mājas interjerā To vai Citu konkrētu aparātu.

 

RRR rotaļļietas, lai arī cik viņas "nepareizi" uzbūvētas un senīlas liekas, iet mazumā :)

Par piemēru, pirms gada UKU-020 sakoptā stāvoklī aizgāja par 60EUR, ka "nošņirkst" vien. Un tas nebūt nenozīmē, ka par 60EUR nevar nopirkt ko labāku - ļamporta ražojumu. Var :) Bet pilsonim vajadzēja UKU-020. Un viss. P-ts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

UKU-020 sakoptā stāvoklī aizgāja par 60EUR

eu kur var paardot pa taadu naudu??man viens ukucis beeninos meetaajas varu veel leetaak atdot nu pa 15-20 ziidu naudaam 

Link to comment
Share on other sites

viņi jau kopš radīšanas nav labā stāvoklī -  par uku počiem vispār nerunāsim. TA sjau velk uz slaveno karavellu :D Tas, kakāds nostaļģisku jūtu vadīs tādu naudu samaksāja - pats vainīgs. kā jau minēju es ejošu labā stāvoklī to preampu pa 15ls nopirku.


nevajag bez pamata glorificēt tos vecos aparātus.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, dizainiski tas KUKŪ izskatījās tīri glīti, IMHO, bet tās šausmas, kas viņam iekšā darījās... :shok:  Man jau šķiet, ka skaidrā prātā ko tādu gribēt nevar :) Ja dizainam, tad tikai tanī dizainā sabāzt iekšā sakarīgas iekšas, kaut čipampus sakarīgus, bet tad gan tā cena būs pavisam cita. Un patiesībā arī UP izskatās glīti, un pat iekšas nav nemaz tik briesmīgas, bet tā pat roka jāpieliek, lai sanāktu kas mūsdienās lietojams. Arī par kādiem 15Ls iegādātu (nu, teorētiski), ja labā ārskatā, bet ne vairāk.

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Par piemēru, pirms gada UKU-020 sakoptā stāvoklī aizgāja par 60EUR, ka "nošņirkst" vien.

 

Tas, ka tu atradi kādu trako, kam vajadzēja pa visām varītēm tavu veco UKUci un kurš bija 60 ērikus gatavs maksāt, nebūt nenozzīmē, ka tā ir reālā tirgus cena.

Link to comment
Share on other sites

eu kur var paardot pa taadu naudu??man viens ukucis beeninos meetaajas varu veel leetaak atdot nu pa 15-20 ziidu naudaam

 

Nu labi :) lai nav "tukša vēja runa".

Saki... 15EUR par UKU-020?

 

Ok. Nes lejā no bēniņiem + sabildē, lai var redzēt priekšējā paneļa nodiluma pazīmes. Arī ārējo kasti nobildē no vairākām pusēm ;) Lai saprot, vai ir jāpārlako, vai ne. Ieliec te bildes.

Būtu vēlams arī info, vai vismaz viņam lampiņas iedegas ieslēdzot.

 

Varbūt varētu nopirkt...

(atvainojos, ka ne par topika pamattēmu).

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Ukucis tika sākts ražot ap 1975 gadu, reizē ar Brig. UKU020 maksāja liekas 350rbļ., bet Brigs ap 600rbļ. Abi skaitījās augstākās klases un tehniskie parametri līdzīgi, bet nu ukucim iekšējais izpildījums, getinaksa plates,KT807 tranzistori, u.t.t.bija, salīdzinājumā ar Brig, vienkārši briesmīgi- toties uz pusi lētāks. Mūsdienās tam ir tikai nostaļģiska- vēsturiska vērtība. Jā, tīkla trafs gan arī šodien kautko maksā un priekš čipampa ir OK.  Tad jau UP001 ir "kosmoss" gan dsizainā, gan tehniskajos parametros un to arī mūsdienās, pie vajadzības, var vēl izmantot.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki atkal, nu tad beidzot dabūju pastūzi TECHNICS SU-Z22 un S-90D vienkārši dievīgi skan, bet tad ir jautājums vai es varu pieslēgt šo veco RRR preampu vai kas viņs saucās pie šī pastūža un vai tas kaut ko uzlabotu? bildes no pastūža - 

http://elektrotanya.com/PREVIEWS/63463243/23432455/technics/technics_su-z22.pdf_1.png

http://www.hifi-pictures.net/amplifiers-home/Technics%20SU-Z22/back.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

A kā man viņu likt tieši? No kura porta kurā?

 

Nekur neliec!

Priekš kam Tev to, ja pastiprinātājā jau viss ir?!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...